Termín porodu květen 2013

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 13:30

Holky, chtela jsem se Vas zepat, jestli se Vam deke neco podobnyho.Od te doby, co jsem tehotna vic psikam a pokud si u toho psiknuti nepridrzim brisko dole, tak me moc zaboli. A taky jednou v noci me probudila jako kdyby krec na jedne strane podbrisku. Potom takovy to vecny boleni, jasko by mela prijit ms, tak to me nedesi, vim ze to mam pricitat roztahobvani delohy. Mate to nektera podobne?

Autor: Dasha   15.11.2012 v 13:38

Leni: přidávám se k tobě s kýcháním i s bolestí jako před ms. Kýchání je děsný - kolikrát mě to vzbudí i noci a skoro půl hodiny v tahu jedu - přítel furt, co se děje - kamarádka mi říkala, když někdo kýchá, že se tím uvolňuje bránice v břicho a že by to teoreticky mohlo souviset s tím, jak se děloha posunuje a dělá si místo. A to píchnutí při tom - to je bolest, ale když jsem skrčená nebo jak říkáš, přidržím si podbřišek, tak je to OK.

Autor: Jana S   15.11.2012 v 13:43

Leni a Dasho při kýchnutí se taky vždycky přikrčím, nebo když ležím, tak si radši sednu, taky mě vždycky píchne v podbřišku a to samé mám i při smrkání. Asi se to našim mrňousům moc nelíbíWink

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 13:46

Je, tak to jsem rada, ze to mas stejne. No  tak to by me zajimalo, cim je zpusobena ta bolest ;). Radeji pustim porcelan z ruky, nez abycgh si to bricho pri tom kychnuti nepridrzela. To je pak bolest. Pokud je takova bolets pri kontrakcich tak to se mame na co tesit Yell

Autor: Lucka   15.11.2012 v 13:47

Zdravím! Dneska je teda pěkně hnusně venku Frown

Co se týká vitamínů, tak je asi nějak pro jistotu beru, u dvojčat mi to dr přímo doporučila a nebyli žádní obříci, i když je fakt, že měli normální váhu. Brala jsem v 1.trim Femibion a teď beru něco jiného, snad nebudu mít obříka, ale s tím, jak se teď nestíhám najíst si říkám, že aspoň něco.

Leni s tím kýcháním to mám podobně a taky, když se prudce zvednu, tak to asi bude ok.

Autor: Dita   15.11.2012 v 13:48

Holky teda vy valíte. Já si oproti vám připadám jak totálně lajdácká matka:-)) kočárky neřeším,jen kvůli vám jsem na nějaký mrkla, plenky by mě taky nenapadlo řešit,až když jste to tady nakously,tak to je tak jediné čím se teď zabývám,oblečkama minimálně, dokud nebudu vědět,co to je. Vitamíny nejím,jedla jsem jen čistou kys.listovou a musím jíst jód kvůli št.žláze,ale zeleninu nijak extra nejím a že bych jedla extrémně zdraě,jako před těhu,tak ani omylem.Mám chuť na maso,hamburgery,párky v rohlíku a tyhle bordely..:-) ryby skoro nejím a měla bych,ale nevěřím,že neobsahují rtuť,takže to nějak neprožívám..tělo si snad řekne,co chce.Jím rajčata a jablka,ale nějak to nepřeháním...

Teď jsem byla na procházce s Tracynkou a našla jsem čerstvě zmrzlého ježečka,chudáček to nějak nestihl se zazimovat.Tak mi to přišlo líto,jak byl schoulený,musela to být pro něj hrozná noc..:-( to jen tak,že jsem přecitlivělá..

Za chvíli jedu do města, nakoupit a večer s kamarádkama "pyžamová párty" :-)) mám pocit,že mě opouští únava,jupííí. Vkládám fotku 14.týdne:-)

 

Autor: Lucka   15.11.2012 v 13:48

Ha ha Leni, kontrakce jsou horší Laughing

Autor: Dasha   15.11.2012 v 13:49

Leni, jak říkáš - raději pustím porcelán :-). Myslím, že kontrakce jsou jiné (ale nevím) - každopádně tohle je dost ostrá bodavá bolest a takové to snad nebude ;-)

Autor: Dasha   15.11.2012 v 13:53

Melisso: parádní bříško :-) a s jídlem to taky vůbec neřeším - prostě jím, na co mám chuť, tak jako před tím.. Já mám pořád chuť na samé poličany, herkulesy a lovečáky a v těhu by se prý taky neměly...a co, když je chuť, tak ji zaženu, ne :-)

Autor: Dasha   15.11.2012 v 13:55

Lucko, nestraš nás prvorodičky :-) stále chceme věřit, že to není tak zlé, i když si nemyslím, že je to raz dva bez bolesti

1 ... 217 218 219 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.