Termín porodu květen 2013
Autor: Dasha 15.11.2012 v 11:59
verca: právě, že si říkám, že to malé taky nebude chtít být v tom hlubokém, no uvidíme, jak se nakonec rozhodnu. Já mám ještě schovaný kočárek u švagrové - malý bude mít v květnu rok a 3/4, tak říkala, že mi ho nechá, ale když já nemám ráda tu modrou barvu. Pokud to bude klučík, tak aspoň ušetříme, ale já chtěla to děvčátko :-) a říkala jsem, že moje dcera nebude jezdit v modrém kočáru:-)
Autor: Dasha 15.11.2012 v 12:04
Ten kočárek Roan vypadá celkem fajn, hlavně má i velký košík :-)
Autor: verca 15.11.2012 v 12:14
jojo, kosik celkem velky, ale zas takovy nemoderni, ten se mi na tom asi libi nejmin, ale proste nechci investovat dvacet tisic do kocarku a vlastne ani patnact ne, tedka ten roan ma docela hodne lidi, a nekdo rikal, ze velka je jeste inglesina magnum, ale taky je drazsi, jsem delala ve firme, ktera je vyhradni dovozce pro cr a sr, ale uz davno nedelam, abyste si nemysleli, ze je to reklama :-) spis si myslim, ze to je kocarek jako kazdy jiny, treba taky vrze jako ostatni a tak, ten roan pry taky vrze, musi se mu pravidelne natirat kolecka a jeste ze dela hluk, kdyz se dava dolu striska, to musim prozkoumat, pr. to nechci
Autor: verca 15.11.2012 v 12:15
dasha: taky chci holcicku, ale bude to kluk, vsichni to rikaji a i podle fotky, a kdy mas termin?
Autor: Lenka.es 15.11.2012 v 12:46
Ted prave nad tim kocarkem premyslim a asi to budu muset jeste probrat. Protoze asi je fakt ze 8 mesicni mimco mozna uz nevydrzi lezet v te korbicce. ( Mezi nami si ani to 8 mesicni mimco ted z pameti ani neumim predstavit ).
Zori, presne tak. Nikdo by se nemel do niceho nutit.
Autor: Dasha 15.11.2012 v 12:47
TP dle utz 13.5. - já když jsem byla na tom I.screeningu, tak jsem si hned řekla, že je to chlap jak vyšitej, ale doktorka řekla, že to u nás nepozná zatím. Mamka byla kdysi u kartářky a ta předpověděla, že s prvním budu mít problém ( v 5/2012 mimoděložní těh.) a druhé prý bude holčička, Zuzka mi taky vypočítala holčičku a dle těch různých tabulek na netu jsem to měla 50:50, takže opravdu netuším. Je mi to celkem jedno, já chtěla hlavně proto, že já i partner máme v rodině samé chlapy, tak jsme to chtěli zlomit :-)
Autor: Dasha 15.11.2012 v 12:48
Lenka: Leni, já to teď viděla u synovce - má rok a 1/4 a opravdu je zvědavý a když neviděl z kočárku, pořád brečel, vrtěl se atd... a to mu ještě nebyl rok
Autor: Dasha 15.11.2012 v 12:52
Ještě mi pár lidí radilo, že v Polsku jsou daleko levnější a že ty kočárky, co se u nád prodávají jsou stejně z Polska. Jenže si říkám, jak se bude řešit nějaká příp. závada/oprava a navíc nejsem asi takový dobrodruh, abych se vydala do Polska, když jsem tam nikdy a nikde nebyla a odvezla si kočárek. Já si raději vyberu nějaký u nás.
Autor: verca 15.11.2012 v 13:21
no tak to polsko musis mit jedine blizko, jinak se to nevyplati. ja jsem treba cetla, ze ten roan nekdo koupil v polsku za 6 000. a u nas v obchode stoji 7 200. takze kdyz prictes cestu jednou, pr. ted to jedem jen omrknout , a podruhe, kdy by se eventualne koupil, tak se to nevyplati vubec. spis to berem asi jen jako vylet. a s tou reklamaci mas uplne pravdu, to by pak byl problem
Autor: verca 15.11.2012 v 13:25
ja jsem mela podle tabulky na netu stoprocentni kluk, holka nema sanci
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55