Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   15.11.2012 v 11:16

Leni myslím že homeopatika jsou fajn ale musí jim člověk věřit. Švagrové moc pomohli s nevolnostmi na začátku těhu a druhé u syna s kakáním takže určo zkusit se dá všechno.

K porodu ale dle mě stačí mít víru v sebe a miminko a prostě to brát přirozeně pokud ale je někdo moc bojácný proč nezkusit homeo.

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 11:16

Ja vim Mony. Bylo to hezky prekvapko. Kazdopadne ty jis hezky, takze je to v poradku. Uz Prokupek porodil? ;)

Autor: *hermína   15.11.2012 v 11:27

Jo a ještě k těm vitamínům kolegovo manželka jedla každý den až do porodu něco jako Mamavit, nebo tak něco, přesně nevim a doktor! se divim řekl, že bude mít normální kilové dítě a Jonáš měl 5,5kila a 61cm!!!! CHudák holka ho dorodila normální cestou, když zjistili jaký je to kus, tak  už to nešlo císařem, no mazec...to jen jako odstrašující případ..

 

K homeopatikům ..nic proti nim nemám, i když budou působit jako placebo, hlavně když pomůžou, ale uřímně je to zatím jen názor moc o nich nevím a zkušenosti s nima taky nemám....

Autor: zoriazz   15.11.2012 v 11:30

verca: homeopatička mi říkala, že když už na vitamíny zapomínám, tak to znamená, že tělo se samo šálí - protože ty vitamíny toliko nepotřebuje ;-) já brala vitamíny pravidelně, a v poslední době "nejak zapomínám" - asi je tolik nepotřebuju. Je fakt, že mě říkali, že jím dost zeleniny a proto kys.listovou ani nepotřebuju, ale brala jsem ji raději jen v tabletkách a jen listovku. Protože mě přešla chuť na čerstvou zelenou zeleninu a prozměnu mi chutnají rajčata.. je to fajn :-)

Leni, tu metodu ti nikdo nenutí, ale jsou maminky s ní spokojené, tak to nechme na nich..

Moni, já se starala o 3,5 letýho kloučka v Anglii, kterýho jsme teprve učili chodit a rovnou na záchod - byl trochu zpožděný a tak i po 4 měsících byl ochotný počůrat mi boty, když jsme zvenku letěli na záchod čůrat a on to prostě asi ovládat nechtěl nebo nevím.. trvalo mu to ohodně dýl, než se to naučil, a to bylo peklo, přátelé! Dneska už je vcelku ok, ale té trpělivosti a počůraných riflí a bot jsem měla spoustu! :-))

Autor: verca   15.11.2012 v 11:32

ja jsem brala homeopatika, abych vubec dostala menstruaci, brala jsem pulsatilu a fakt jsem m. dvakrat dostala pravidelne a pak jsem otehotnela, takze super. ale segra mi tez rikala, ze pro me to bylo super, ze jsem tomu proste verila. puvodne jsem mela brat duphaston jako hormonalni lecbu, ale po mesici jsem se na to vykaslala, abych si zbytecne nezatezovala telo. takze homeopatika super

Autor: zoriazz   15.11.2012 v 11:39

Veru, na otěhu jsou super i kapky gynex, já se jima loni krásně vyčistila a psk už mimušku nic nebránilo a otěhotněla jsem hnedka :-) ale předtím jsme to teda nezkoušeli :-)

Autor: verca   15.11.2012 v 11:42

my jsme zkouseli presne rok - takze rok po svatbe se to povedlo

Autor: Dasha   15.11.2012 v 11:46

Blanka: Ahoj, já jsem z Brna Řešíte tu velikost korby kočárku - taky jsem to začala řešit, protože to naše nemá po kom být malé :-). Mamka mi říkala, že bývaly kočárky Liberta největší a fakt jsem našla - vnitřní velikost hluboké korby - 87cm! Cena z akombinaci 7,500,- vzhledově asi nic extra moderní, ale začínám nad ním i přemýšlet. Posílám odkaz: http://www.kocarkyliberta.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=1171&sName=Kombinace-Liberta-NEW-modra

Autor: Dasha   15.11.2012 v 11:49

Co se týče vitamínů - mně doktor říkal, že jo, ale klidně jeden za 2-3 dny, vzhledem k tomu, že jsem nějak přestala jíst čerstvou zel., tak si asi nějaké pořídím

Autor: verca   15.11.2012 v 11:56

taky jsem se divala na tu libertu, ale asi zustanu u roanu. ale je fakt, ze mame takovy blby termin, pr. na zimu ty deti uz budou velke. a pry kdyz uz jsou tak po pul roce, tak ani v hlubokem kocarku byt nechcou.

1 ... 215 216 217 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.