Termín porodu květen 2013

Autor: formelinka   15.11.2012 v 10:29

Leni mě na to právě upozornili kamarádky, co už mají mimča ať si tohle pohlídám a že u jarňátek je to trošku nevýhoda s tou korbou. A právě když ještě připočítáme k velikosti mimča fusak, tak opravdu na zimu s korbou 75 cm se nechytáme, takže začnu pokukovat po jiných kočárcích než X lander...škoda. Ještě mám od kamarádky typ na Jane Slalom, který má větší korbu i prostorný sporťák, ale ta cenaFrown (kolem 20 tis set)

Autor: Monika4   15.11.2012 v 10:34

Formelinko tak koukni na bazary ono po jednom dítěti to většinou je jak nový a maminky to prodávají fakt levně.

Autor: verca   15.11.2012 v 10:37

prokupek je zlaty :-)

Autor: Katka81   15.11.2012 v 10:53

Holky, to jsou věci s těma kočárkama, to mě vůbec nenapadlo, že bude v zimě potřeba ho ještě schovat, když bude relativně maličký a zároveň už větší velikostí....jéje. Surprised Na kočárky jsem ještě nekoukala, jen včera kolegyně v 7 měsíci mi ukázala prospekt od Dorjan a ty se mi celkem líbí a jsou za přijatelnou cenu......a má i spoustu těch doplňků, což mi přijde super. Ale ještě uvidíme, je to opravdu první kočárek o kterým vím trochu vícWink a času dosti......

Vitamíny jsem si koupila Calibrum Mami, protože jsem brala ty pro první trimestr Babyplan, tak chci pokračovat, ale opravdu umírněně....občas si je prostě zobnu, ale určitě ne pravidelně. Tak jak mi řekl pan doktor....tak max 2xdo týdneSmile

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 10:56

Mony, ja taky nejim zadny vitaminy ale kys.listovou jsem jedla 2 mesice pred pocetim a stale beru, oni ji doktori vetsinou predepisuji.

Zori : O te bezplenkove diete jsem slysela poprve tady na foru od Martinky. Znovu opakuji, to ze je to chujovina na entou je muj osobni nazor, myslim ze tu bylo vysvetleno natolik, abych si byla stoprocentne jista, ze se opravdu o tuto metodu nehodlam ani zajimat. Samozrejme az dite bude  moci ovlivnit mysli svoji novorozeneckou inkontinenci, tak se mu budu ze vsich sil venovat, aby mi hezky chodilo na nocnicek a to pokud mozno, co nejdriv. Vsechny jsme si tady precetly ty informace, nema smysl je opakovat. Svoje nazory nikomu nenutim. Znovu rikam, rodit pod smrkem za nikoho nebudu, ani tridit bobky z hadrovych plinek a uz vubec ne budit inkontinentniho kojence v noci, aby mi udelal kapku do nocniku. Ale znovu rikam, kazda maminka ma svou hlavu a zijeme v diky bohu v absolutne liberalnim svete. Vysloveni meho osobniho nazoru na toto tema i na jine temata, o kterych jsem treba i mnohem vice informovana za kratkozrakost nepovazuji.

 

Autor: Iva   15.11.2012 v 10:59

Ahoj Gabčo, mě na minulé kontrole řekl doktor, že si mám nějaké vitamíny mám koupit, ale nebrat je každý den, jen OB DEN.

Autor: *hermína   15.11.2012 v 11:02

Ahoj holky,

teda rozjeli jste se pěkně, skoro to nestíhám (ale jen skoro, vždycky si přečtu všechno Cool)

 

K tý kyselině, včera jsem o ní zrovna mluvila s doktorem, protože doteď jsem občas brala kyselinu s přídavkem železa, tak jestli mám pokračovat a řekl mi, že teď je to už zbytečný, důležitý je jen před a pak 1.trimestr, takže momentálně beru jen železo, ale to mi předepsal doktor kvůli krvinkám. Jiný vitamíny neplánuju, mám tu spoustu mandarinek, kiwi, okurky, papriky a tak, takže myslim, že když prckovi bude něco chybět řekne si a navíc naše mamky taky nic nebraly a jsme zdravé Laughing, takže hrotit to nebudu, jen mám minus s rybama, ty fakt nemusim..

 

Koukám, že jste u kočárků, já momentálně vůbec netušim, občas kouknu na net, ale spíš se chci jet po novym roce podívat a uvidíme...kamarádka mi doporučovala plzeňský obchůdek www.chmelarova.cz , tak se tam chystám, na stránkách prý nemají zdaleka všechno a je tam i skvělej servis-kdyby něco vyfasuješ náhradní kočár a pro mě je to relativně blízko, tak uvidíme, je tam i bazar, tak o tom docela uvažuju, dávat 10-20tisíc za kočár na 1/2 roku se mi fakt nechce, ale jak řikám, uvidíme...

Autor: verca   15.11.2012 v 11:02

to je zajimave s tema vitaminama, nastesti je tez uz neberu kazdy den, pr. zapominam :-) a v utery jedem do toho polska se podivat na kocarky, vam pak popisu, jake mam dojmy :-)

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 11:11

Ten bugaboo ma 83 cm na delku, takze se mu tam v unoru jeste vejde cepice s bambulou ;D!!! Me to opravdu taky nenapadlo, no bezva postreh Formelinko.

Jinak za cas se zacnu zajimat o tema HOMEOPATIKA. Myslim, ze se s nimi zacina ve tretim trimestru. Moje sestra s nimi prave dela studii, jezdi na seminare a dela statitiku o tom jak muzou pomoci ovlivnit porod, obdobi pred porodem atd... Tak az budu mit cas, tak to nastuduji a proberu s ni a dam vam vedet. ( Nekteri doktori zatvrzeli v moderni medicine je odmitaji, s tim ze jejich efekt je spis efektem Placebo, ale ja si rikam, pokud ten efekt ,, Placebo,, pomuze prozit porod lepe a stejne tak dobu pred porodem, tak Placebo Neplacebo a jdu do nej ;).

Autor: Monika4   15.11.2012 v 11:13

Leni no tak u nás jelikož jsme mimi fakt neplánovali tak jsem nic nebrala a než jsem se probrala ze šoku že tam je byl desátý týden a začlo zlobení takže mě nějak tyhle věci ani nenapadaly ale my to určo zvládnem:-)

1 ... 214 215 216 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.