Termín porodu květen 2013
Autor: Lenka.es 15.11.2012 v 09:57
Ahoj Formelinko, a jak by mel byt ten kocarek velky, aby ty mimca ve nem mohly byt i v zime... Jdu s epodivat na rozmery myho bugaboo ( asi uz jsme se rozhodli pro bugaboo ). Kolik to mimco v te zime bude tak merit, vite?
Autor: Monika4 15.11.2012 v 09:59
Leni já neberu nic jak to nebylo plánované ani jsem neměla šanci začít:-) no s rybyma teda u mě nepochodíš:-( od dětství je nejím max nějakého zavináče:-) a to fakt musí být extra chuť ale těším se na Vánoce to mi maminka udělá její rybí polívku z kapra a to si dám do nosu to je jediná rybí porce kterou do sebe dostanu za celý rok:-) jinak s tím papáním je to u mě bída špatně mi sice není ale nějak pořád nedorazil hlad takže jím snad ještě míň než když jsem byla těhu snažím se s Porkopem dodržovat snídani a hlavní jídla ale nic moc no nějak mi ještě ten mozek nepřepnul
v práci mě hlídají to jíst musím to by mi daly holkdy kdybych nejedla:-) ale te´d jak jsem doma si uvědomuji že je to horší.Snad se ta žravost dostaví:-)
Autor: Monika4 15.11.2012 v 10:00
Ty jo Leni v půl roce rtak 70cm? nějak jsem to zapomněla pak připočítej fusak kombinézku a tak to aby ty korby měli metr:-o to žádná nemá 
Autor: Monika4 15.11.2012 v 10:03
Fuj na tu zimu se už teď netěším to navlíkání do kombinéz a čepic děti to nemají rády to bude boj:-( když jsem je měla v zimě bylo to dobrý to byli tak malé že jim to bylo ještě jedno ale půlročák to bude záhul.
Autor: Lenka.es 15.11.2012 v 10:07
Pockej Mony, to nejis ani kys. listovou ???


Autor: Lenka.es 15.11.2012 v 10:10
Tak Formelinko a spol : V unoru 2014 by melo merit prumerne mimi narozene na zacatku kvetna : 72.3 cm a vazit : 9.580 kg, v breznu 2014 : 73.65 cm a 9.780 kg... Takze ted se jsu podivat na ten muj kocarek, to me teda fakt vubec neneapadlo, dik za napad ;)!!!
Autor: Monika4 15.11.2012 v 10:12
Ne nejedla jsem jí u žádného těhu jím všechno co je zelené takže nemám potřebu se něčím cpát a ani doktor mi nikdy neříkal že bych měla něco přidat. .Jím hodně ovoce a zeleninu prakticky pořád něco takového okusuji.Tomášek je třeba zvislák na rajčatech :-) Dáda zase na okurce takže pořád něco doma je a ovoce dlabem s Prokopem:-)
Autor: Monika4 15.11.2012 v 10:16
Ty jo Leni já si začínám připadat jak krkavčí matka když nejím všechny ty vitamíny co vy ostatní
Autor: zoriazz 15.11.2012 v 10:21
Tak koukám, že jste se mi tady hezky rozvykládaly... :-))
vitamíny klidně berte, po kyselině listové se rodí velké děti, proto se má brát jen v 1.trimestru :-) Takže Gábi, pestrá strava, žádné umělotiny, hezky pořádné masíčko, kvalitní jogurty, tvaroh, mlíko na vápník.. selský rozum a je to jasný, co je třeba ;-)
Já zbožňuju ryby, ale moc čerstvých u nás na maloměstě na kraji světa člověk nesežene, po lososovi bych se utloukla :-) ale mám doma i KELP, mám málo jódu, a tak semtam dopuju práškový :-)
K těm kočárkům, myslím, že bude nej vidět je v obchodě :-) včera mi psala jedna majitelka e.shopu, co brala ode mě fusak pro zákaznici, že kdyby věděla, jak je super, nekupovala by od konkurence :D moc mě to potěšilo! Jinak holky, kdybyste mi mohly pomoct - prosím - mám akci na pyžamka od Minene a asi máme malou propagaci, a tak se jich prodalo jen 8 - prosím, pomůžete mi to nasdílet na FB, kamarádkám atp? akce je tady:http://www.odmaminky.cz/cz/akce/ceska-republika/kvalitni-pyzamka-minene-vcetne-postovneho-557/
děkuju moc. Já už si ty pyžamka i odkládám, protože jsou fakt super, mám jich ještě spoustu a Minene má už novou kolekci, tak bych to ráda vyprázdnila. Moc děkuju!
Jinak zpátky k bezplenkové metodě - Leni, sic Ti jí nikdo nenutí, ale četla jsem o ní hodně a i když to stojí více práce a úsilí, tak šetříš peníze a ŽP na plenkách, které nepotřebuješ. A děti jsou si hned dříve vědomy vylučování.. mě to přišlo zajímavé, zkus si o tom něco víc přečíst, než to odsoudíš, čímž Ti to samozřejmě nechci vnucovat, ale prohlásit o něčem, že je to chujovina, když o tom moc nevím, mi přijde trochu krátkozraké.
Jinak s Tebou Leni souhlasím v tom, co říkáš o tripple testech versus prvotrim. screening. Jediný důvod, proč naši Dr. nás ženou na oba testy jsou peníze od pojišťoven, které za daný výkon dostanou, a nám řeknou, že je to potřeba, a když jim řeknu něco o výsledcích, tak mi řeknou, že moc čtu - klasická česká krátkozrakost a povýšenost doktorů (u mě v ordinaci teda je taková zdravotní sestra). Můj Dr. mi teda řekl, že na tripple pak nemusím. Aspoň jedno rozumné rozhodnutí :-) byla jsem na screeningu před 2 týdny a k Dr jdu příští týden a připadá mi to jako věčnost, některé dny si nepřipadám ani jako těhule, tak snad je broučkovi v bříšku fajn :-)
Moni, jak je na tom Prokůpek? už mu zabrala Atb?
Venku je nádherně, nad Českem je prý inverze, takže někde bude 14 dní škaredě, v horách máme aspoň sluníčko - vidím to na odpolední prochajdu :-) krásný den, mamušky!
Autor: Monika4 15.11.2012 v 10:27
Zorri děkuji za tvůj selský rozum v jídle už jsem se bála že jsem nemožná že se necpu vším co se prodává:-)
Nevím jak rychle jsou bezplenkové děti bez plen nastálo u nás to bylo vždy do dvou let a to mi přijde docela dobré na dnešní poměry :-) znám případy že i tříleté děti mají ještě pleny:-(
Prokůpek řádí jak černá ruka:-) v noci jsme dávali druhou dávku a ráno třetí a musím ho pochválit hezky to papá:-) Já mám vůbec děti farmakologicky dobré kdykoli bylo potřeba nějaké sirupky tak nikdy nebyl problém já říkám že jsou to moji malý "feťáčci"
Holky Prokop si rve tenisák pod triko a huláká že má taky miminko:-D
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55