Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 15.11.2012 v 09:28
Veru u těch vitamínů to říkají že jsou po nich větší děti ale nevím nikdy jsem je moc nebrala a všechny děti mám do tří a půl kila max. a to mi přijde akorát:-)My ještě nevíme co budeme mít ale přeji si holčičku:-) vnitřně myslím taky že to bude holčička a Zuzka nám tady počítal co kdo budem mít a mě vypočítala taky holčičku tak doufám že jo:-)
Kluk by byl samo taky fajn a zvykla bych si tak doufám že za dva týdny se už ukáže:-)
Autor: verca 15.11.2012 v 09:29
roan marita - je za prijatelnou cenu a ma jednu z nejvetsich korbicek, akorat je zas hodne teply na leto a taky nevypada nejmoderneji
Autor: Monika4 15.11.2012 v 09:32
dej nám sem obrázek ať se pokocháme nebo inspirujeme:-)
Autor: verca 15.11.2012 v 09:38
http://www.kocarek.cz/kocarky-Roan-Ko%C4%8D%C3%A1rky%20Roan%20Marita%202012%20S-124-3335.html
ale barvu jeste nevim, i kdyz ta cerna se mi libi taky, ale to mi manzel s nejvetsi pravdepodobnosti nedovoli
Autor: verca 15.11.2012 v 09:40
http://www.slune-cz.cz/kocarek-roan-marita-lux/
tady jde videt, jak vypadaji ty kombinace
Autor: formelinka 15.11.2012 v 09:42
Zdravím všechny, taky jsem pomalu začala pokukovat po kačárcích a řeším velikost korby, jak psala Monča, aby se tam mimi vešlo ještě v zimě a zrovna mi padnul do oka X lander move 2012, který má, ale tu korbu řekla bych maličkou, výrobce uvádí 75 cm. Máte nějaké jiné typy kočárků s větší korbou a kombinací sporťáku. Díky
Autor: verca 15.11.2012 v 09:45
a jeste myslim kocarky dorjan maji vetsi korbicku. akorat stejne je treba jit do obchodu a zmerit si tam tu korbicku, pr. ty udaje na netu moc pravdive nejsou, podle me je pisou vetsi, nez ve skutecnosti jsou. my jedem asi v utery se podivat na kocarky do polska, ten roan je polska znacka. a ten sportak moc pekny nema, ale tak pri nejhorsim na zimu je jeste idealni, pr. vypada hodne jako hluboky kocarek a na dalsi leto si pak poridim nejaky uzasny moderni sportak :-) teda mozna
Autor: verca 15.11.2012 v 09:48
ja jdu k doktorovi ve stredu, tak doufam, ze mi uz rekne, co to bude, uz se strasne tesim. a teda hlavne aby mi rekl, ze je vsechno v poradku, to je nejdulezitejsi. ejste mam uz delsi dobu nejakou hrcku tmavou cervenou tvrdou vystouplou na brise, tak doufam, ze me doktorka uklidni, ze to nic neni, mela jsem s tim jit davno, jsem to porad odkladala
Autor: Monika4 15.11.2012 v 09:52
Formelinko nevím jak moc mají ty nové velkou korbičku my v ní máme takovou vložku ještě a když se vyndá je zase korbička o kousek větší Prokop byl zářijový a měla jsem co dělat v březnu aby se tam ještě vešel tak doufám že když to bude holčička bude třeba drobnější:-)
Dorjan je taky dobrý a na příští jaro bych to neřešila to už třeba půjdou i do golfek v roce stejně chtějí zkoušet chodit:-)
Autor: Lenka.es 15.11.2012 v 09:53
Dobre rano holky!!!
To je dnes zima, nejak tu spañelskoi zimu spatne zvladam ;). Tak jsem si ted udelala hezky v praci capuchino bez cofeinu a nandala na talir jeste teply crosanky ;) mnam.
Blani, ja jsem z Brna ;) ale zijici ve Spañelsku uz 7 rokem ;). Moje sestra je porodni asistentka uzansa a pracuje u Milosrdbych Bratri, takze pokud nebudes rodi zrovna jako ja ( to bude tady u nas ve Sp. ) treba se potkate ;).
Mony, jsem rada ze chmury zazehnany ;) a to opravdu, kdyby ses taky tak hezky ladovala jako ja, tak bude mit manzel doma pupkona taky ;).
Holky s tema vitaminama. Je super brat mastne kyseliny omega 3 a 6, rodi se inteligentnejsi deti ;) a prospiva k dobremu psych. stavu jak maminky, tak ditete, take jsou mene castejsi deprese poporodni. Ja jim dost ryby a potvory ale taky ty tobolky mama a kdyz nemam rybu vic jak 3 - 4 dny, tak si je slupnu. JInak takovy ty vitaminy v tehotensvti se u nas v CR hodne nosi. Ja neberu nic, snazim se jist dobre hlavne ryby, 2-4 do tydne salaty, vlakninu, mlecne vyrobky, cervene maso....Ale urcite to nemuze nikomu ublizt ;). Jo a s tou vahoy miminka ma Monca pravdu, po nekterych vit. pro tehotne se rodily velrybky a tak dri kdyz vidi ze je to macek, normalne je maminkam vysadi. Kazdopadne se ted poradim na tohle tema s drou ( 26.11 ) a pak vam taky reknu. JInka ja to mate s kys. listovou, stale ji berete, ja porad... prave to chci probrat vse na te kontrole.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55