Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   15.11.2012 v 09:28

Veru u těch vitamínů to říkají že jsou po nich větší děti ale nevím nikdy jsem je moc nebrala a všechny děti mám do tří a půl kila max. a to mi přijde akorát:-)My ještě nevíme co budeme mít ale přeji si holčičku:-) vnitřně myslím taky že to bude holčička a Zuzka nám tady počítal co kdo budem mít a mě vypočítala taky holčičku tak doufám že jo:-)

Kluk by byl samo taky fajn a zvykla bych si tak doufám že za dva týdny se už ukáže:-)

Autor: verca   15.11.2012 v 09:29

roan marita - je za prijatelnou cenu a ma jednu z nejvetsich korbicek, akorat je zas hodne teply na leto a taky nevypada nejmoderneji

Autor: Monika4   15.11.2012 v 09:32

dej nám sem obrázek ať se pokocháme nebo inspirujeme:-)

 

Autor: verca   15.11.2012 v 09:38

http://www.kocarek.cz/kocarky-Roan-Ko%C4%8D%C3%A1rky%20Roan%20Marita%202012%20S-124-3335.html

ale barvu jeste nevim, i kdyz ta cerna se mi libi taky, ale to mi manzel s nejvetsi pravdepodobnosti nedovoli

Autor: verca   15.11.2012 v 09:40

http://www.slune-cz.cz/kocarek-roan-marita-lux/

tady jde videt, jak vypadaji ty kombinace

Autor: formelinka   15.11.2012 v 09:42

Zdravím všechny, taky jsem pomalu začala pokukovat po kačárcích a řeším velikost korby, jak psala Monča, aby se tam mimi vešlo ještě v zimě a zrovna mi padnul do oka X lander move 2012, který má, ale tu korbu řekla bych maličkou, výrobce uvádí 75 cm. Máte nějaké jiné typy kočárků s větší korbou a kombinací sporťáku. Díky

Autor: verca   15.11.2012 v 09:45

a jeste myslim kocarky dorjan maji vetsi korbicku. akorat stejne je treba jit do obchodu a zmerit si tam tu korbicku, pr. ty udaje na netu moc pravdive nejsou, podle me je pisou vetsi, nez ve skutecnosti jsou. my jedem asi v utery se podivat na kocarky do polska, ten roan je polska znacka. a ten sportak moc pekny nema, ale tak pri nejhorsim na zimu je jeste idealni, pr. vypada hodne jako hluboky kocarek a na dalsi leto si pak poridim nejaky uzasny moderni sportak :-) teda mozna

Autor: verca   15.11.2012 v 09:48

ja jdu k doktorovi ve stredu, tak doufam, ze mi uz rekne, co to bude, uz se strasne tesim. a teda hlavne aby mi rekl, ze je vsechno v poradku, to je nejdulezitejsi. ejste mam uz delsi dobu nejakou hrcku tmavou cervenou tvrdou vystouplou na brise, tak doufam, ze me doktorka uklidni, ze to nic neni, mela jsem s tim jit davno, jsem to porad odkladala

Autor: Monika4   15.11.2012 v 09:52

Formelinko nevím jak moc mají ty nové velkou korbičku my v ní máme takovou vložku ještě a když se vyndá je zase korbička o kousek větší Prokop byl zářijový a měla jsem co dělat v březnu aby se tam ještě vešel tak doufám že když to bude holčička bude třeba drobnější:-)

Dorjan je taky dobrý a na příští jaro bych to neřešila to už třeba půjdou i do golfek v roce stejně chtějí zkoušet chodit:-)

Autor: Lenka.es   15.11.2012 v 09:53

Dobre rano holky!!!

To je dnes zima, nejak tu spañelskoi zimu spatne zvladam ;). Tak jsem si ted udelala hezky v praci capuchino bez cofeinu a nandala na talir jeste teply crosanky ;) mnam.

Blani, ja jsem z Brna ;) ale zijici ve Spañelsku uz 7 rokem ;). Moje sestra je porodni asistentka uzansa a pracuje u Milosrdbych Bratri, takze pokud nebudes rodi zrovna jako ja ( to bude tady u nas ve Sp. ) treba se potkate ;).

Mony, jsem rada ze chmury zazehnany ;) a to opravdu, kdyby ses taky tak hezky ladovala jako ja, tak bude mit manzel doma pupkona taky  ;).

Holky s tema vitaminama. Je super brat mastne kyseliny omega 3 a 6, rodi se inteligentnejsi deti ;) a prospiva k dobremu psych. stavu jak maminky, tak ditete, take jsou mene castejsi deprese poporodni. Ja jim dost ryby a potvory ale taky ty tobolky mama a kdyz nemam rybu vic jak 3 - 4 dny, tak si je slupnu. JInak takovy ty vitaminy v tehotensvti se u nas v CR hodne nosi. Ja neberu nic, snazim se jist dobre hlavne ryby, 2-4 do tydne salaty, vlakninu, mlecne vyrobky, cervene maso....Ale urcite to nemuze nikomu ublizt ;). Jo a s tou vahoy miminka ma Monca pravdu, po nekterych vit. pro tehotne se rodily velrybky a tak dri kdyz vidi ze je to macek, normalne je maminkam vysadi. Kazdopadne se ted poradim na tohle tema s drou ( 26.11 ) a pak vam taky reknu. JInka ja to mate s kys. listovou, stale ji berete, ja porad... prave to chci probrat vse na te kontrole.

 

1 ... 212 213 214 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.