Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 15.11.2012 v 08:21
Krásné ránko holky teda vy jste to večer tady pěkně natáhly:-)
Yorkshiry teda moc nemusím kolem nás jich je hodně a jsou hrozně vzteklý:-( my máme fenku Ejmy je to kříženec Labradora s vlčákem ale je spíš Labrouš s delším čumáčkem má i blány na plavání jako labrouši:-) už jí bude šest takže je to dáma:-) pořizovali jsme jí když jsem přišla o mimi taková malá záplata:-) Když jsem čekala Prokopa mysleli jsme že bude chůva ale opak byl pravdou jak jsme ho přinesli olízala ho a tím to skončilo do desíti měsíců s ním nechtěla nic mít společného jak začal breček utekla z postele a když si manžel vzal malýho na zem na deku mohla se zbláznit a pořád chtěla mezi ně:-) žárlivka naše.Teď je ale starší a vypadá to jinak když tu byla švagrová s miminem mohla zešílet když odcházeli nechtěla pustit kočárek pryč tak jsem zvědavá jak to proběhne až bude mít zase míno doma:-)
Autor: Blanka V. 15.11.2012 v 08:29
Ahoj těhulky,
teď jsem našla Vaši diskuzi..............chci se Vás zeptat, zda je tu nějaká těhulka z Brna, s tímto termínem porodu? B.
Autor: Monika4 15.11.2012 v 08:41
Ahoj Blanko vítám tě já jsem z Prahy ale Morava tu taky má své zástuupce:-)
Autor: verca 15.11.2012 v 08:54
ahojte vsem,
já vitamíny beru, manzel me donutil, ze bez toho to nejde. a v televizi ted rikali, ze pokud clovek ji hodne zeleniny a ovoce, vitaminy nejsou treba, pr. se i hur vstrebavaji nez cerstvá zelenina a ovoce. ale je fakt, ze ovoce do sebe jeste dostanu, ale zeleninu minimalne, spis vubec :-(
Autor: verca 15.11.2012 v 08:56
ahoj blani,
ja budu od pristiho tydne z brna :-)
Autor: Monika4 15.11.2012 v 09:14
Veru je hezké že o vás manžel tak pečuje jen si to užívej.Ano pokud žena jí pestrou a vyváženou stravu nejsou vitamíny nutné ale ani neublíží.Možná budeš mít jen trochu větší mimi:-)
Autor: verca 15.11.2012 v 09:21
vitaminy zvetsuji dite??? tak to ja nechci, to je asi prestanu brat. chci hezke male roztomile miminko :-) a jsem strasne zvedava, co to bude, i kdyz vim skoro na sto procent, ze to bude kluk, pr. jsem strasne moc chtela holku. a i podle fotky to vypada uplne na kluka
Autor: verca 15.11.2012 v 09:23
a vite uz, jake si budete porizovat kocarky?
Autor: Monika4 15.11.2012 v 09:25
Veru já mám po nejmladším X landera sice starší model ale vyhovuje mi že má velká kola a obr košík jen doufám že se tam vejde na zimu ještě do korbičky
do sporťáku se mi moc dávat nechce.Všechny děti mám zimní tohle je první na jaře tak nevím.Jaký tip máš ty?
Autor: verca 15.11.2012 v 09:27
no prave, resim uplne to stejne, ze chci, aby celou zimu bylo mimi jeste v hlubokem
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55