Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   14.11.2012 v 20:47

Leni v CR se dělá stále tripple test jako standart u všech:-( ať mají jakýkoli výsledky z I.screeningu mě vyšla šance na postižení 1:460 a právě se to doktorovi nelíbilo takýe mi trpple test skoro přikázal ikdyž UZ byl v pohodě.S tou amniocentézou pořád nevím nechce se mi podstupovat riziko že o mimi přijdem právě kolem toho 20tt kůli porodu mrtvého dítěte.Na škole jsem u jednoho ttakového musela sistovat (teda u vpravení látky na usmrcení přímo do břicha)a nikdy na to nezapomenu jak to malý mímo se leklo tý jehly a toho co tam najednou vstříkly a pohled na tu maminku no hnus:-(

No ale nebudu se tím nervovat ještě po mě nikdo amni nechce takže zatím je klid.

Užij si krásné nehtíky já se už týden přeobjednávám kůli malýmu :-( no ale už se snad dočkám příští týden:-)

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 21:21

Mony, prave v te dizkuzi jak jsem rikala jsou maminky, co meli riziko 1:4 nebo 1:3 a amnio vysla v poradku. Uvidis, ze bude vsechno ok. Kazdopadne poku opravdu tam to riziko je vysoky ( rik¡ziko je vzdy ikdyz vse dopadne na jednicku )tak ja osobne bych tu amnio podstoupila, ale samozrejme ja bych po ni potom jednala. Pikud maminky vi, ze miminko nedaji pryc, tak nema ani smyls aby si ji delali.

Autor: Katka   14.11.2012 v 21:28

[230478]

Leni, hrozně jsi mě pobavila a fakt rozesmála tvým trefným komentářem bezplínkové metodyLaughingLaughing díky........fakt výbornej postřeh a přesně tak, každej svého osudu a života strůjceSmile Jinak tedy upřímně závidím tvůj výhled na letní měsíc strávený u moře....jéééSurprised brala bych hned!Wink

Autor: Katka   14.11.2012 v 21:30

Leni a taky se mi líbí, že stávku pracujících trávíš protestně v kancelářiLaughingLaughing dnes máš ode mě "sto bodov"Wink

Moni, je super, že se tady na fóru tak zabavíš, že nemyslíš na starosti....ostatně o tom by to celé mělo být tady, ne?Laughing

Autor: Monika4   14.11.2012 v 21:41

Leni právě nevím zda bych si mimi postižené nechala.Víra mi zakazuje dát dítě pryč ale to je jen víra.Nejsme ortodoxně věřící takže berem věci spíš prakticky a představa postiženého dítěte k těm třem zdravím mě moc nenadchne asi:-( no ale na takové mylšenky je brzy  nikdy nám nic nebylo v rodinách taky nikdy nic nebylo tak proč by mělo být teď.Když už nám Bůh ten dar mít další dítě dal věřím že to bude dobré když se tak drží určitě to má svůj smysl:-) Už se na něj moc těším.

Káťo přesně je to báječný relax od všech všedních starostí :-) jakoo co bude k večeři apod.:-) jinak děti mi samo dělají taky radost.

 

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 22:10

Katy, jsem rada ze s enekdo bavi ;), i ja se bavim a to stale, jsem kvuli tem hormonum sice zacpovitej lenoch ale dobra nalada me neopousti ;). Rano me stavkujici ani nechteli pustit do prace, vyjizdela jsem z dalnice a stavkujici s cedulema a nenechali projizdet auta, aby lidi nemohli do prace ( to se tak tady pri generalni stavce dela ). Takze takove zabavne rano. ;)

Autor: Katka   14.11.2012 v 22:21

Leni, vážně jsem se dost zasmála, ještě jednou díkyLaughing

Jinak holky mě tady dělá každý večer, když si vás čtu v posteliWink společnost naše mini fenka, je to yorkshire teriér - Allie (říkáme jí ale EliškaWink), ale je celá zlatá (narozdíl od ostatních jorkšírů) a má jen 1,5 kila.....nejmenší jorkšír, co jsme kdy viděli....a je to fakt mazlík. Co jsem těhotná, tak se lísá ještě víc, podle mě to fakt poznala, protože od tý doby co jsem těhotná, tak mě "má pořád v merku" a to jinak byla předtím "páníčkovo prdelka"...prostě jako  správná fenka zbožňuje chlapyLaughing ale teď se chce pořád ňuňat se mnouSmile Vyfotím jí a pošlu vám se fotku, ať víte, o jakým prďolovi se tu rozněžňujuLaughingWink Tak to je takový moje každodenní potěšení a rozptýlení.Kiss

Autor: Lenka.es   14.11.2012 v 22:31

Katy, posli nam hlavne fotku pupiku ;). Moje kamaradka ma v Milane obchod s vecma pro pejsky a prodavala taky yorksiry a kdyz si je nikdo nekupoval, tak se ji nahromadli v baraku. Kdyz jsme tam v srpnu byli, tak nam skakali aji po hlavach, ale jsou opravdu moc roztomili. Ja na ty pek¡jski velky moc nejsu, bojim se jich, ale tady ty psi morcatka me ocarovali. Navic se rika, ze jsi¡ou hodne inteligentni a opravdu jsou a vycurani. Vedeli ze nesmi vstupovat do loznic a tak se nam tam shovali pod postel a ani nedutali a kdyz jsme sli s manzelem spat, tak  jsme je neslyseli a byli asi tri ;D a pozradili se az rano ;D... No uzasni....

Autor: Katka   14.11.2012 v 22:39

No tak to přesně sedí, naše Eliška je čím starší (jsou jí 4), tím chytřejší. Opravdu, rozumí snad všemu co jí říkám, poslouchá mě a přijde mi, že to snad chápe už Laughing je to prostě naše rozmazlený "zkušební miminko", protože je to fakt mazlík milovanej, akorát čtyřnohej. Laughing Tak je prostě mazánek nášWink Ale mnohem víc jí ňuchá manžel a příšerně jí rozmazlilWink Dlouho třeba jsem jí nechtěla do postele, nespí s námi tedy doteď, ale manžel mi jí ráno nosí "dospat" a ona se hned zavrtá ke mně a je celá blaženáLaughing takový náš ranní rituál. 

Pupík Leni zítra vyfotím a pošlu, teď už na to nemám.........už mi padaj víkaLaughing Dobrou Leni a holky.

Autor: Gabča   15.11.2012 v 08:14

Dobré ránko, holky, chtěla jsem se vás zeptat, beretee nějaké vitamíny? Nebo dáváte přednost jenom prostě pestré stravě. Mě furt přítel říká, že bych měla něco brát, ale mě to připadá zbytečný ... ale tak si jdu pro radu k vám ;)

1 ... 210 211 212 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.