Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 14.11.2012 v 20:47
Leni v CR se dělá stále tripple test jako standart u všech:-( ať mají jakýkoli výsledky z I.screeningu mě vyšla šance na postižení 1:460 a právě se to doktorovi nelíbilo takýe mi trpple test skoro přikázal ikdyž UZ byl v pohodě.S tou amniocentézou pořád nevím nechce se mi podstupovat riziko že o mimi přijdem právě kolem toho 20tt kůli porodu mrtvého dítěte.Na škole jsem u jednoho ttakového musela sistovat (teda u vpravení látky na usmrcení přímo do břicha)a nikdy na to nezapomenu jak to malý mímo se leklo tý jehly a toho co tam najednou vstříkly a pohled na tu maminku no hnus:-(
No ale nebudu se tím nervovat ještě po mě nikdo amni nechce takže zatím je klid.
Užij si krásné nehtíky já se už týden přeobjednávám kůli malýmu :-( no ale už se snad dočkám příští týden:-)
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 21:21
Mony, prave v te dizkuzi jak jsem rikala jsou maminky, co meli riziko 1:4 nebo 1:3 a amnio vysla v poradku. Uvidis, ze bude vsechno ok. Kazdopadne poku opravdu tam to riziko je vysoky ( rik¡ziko je vzdy ikdyz vse dopadne na jednicku )tak ja osobne bych tu amnio podstoupila, ale samozrejme ja bych po ni potom jednala. Pikud maminky vi, ze miminko nedaji pryc, tak nema ani smyls aby si ji delali.
Autor: Katka 14.11.2012 v 21:28
[230478]
Leni, hrozně jsi mě pobavila a fakt rozesmála tvým trefným komentářem bezplínkové metody
díky........fakt výbornej postřeh a přesně tak, každej svého osudu a života strůjce
Jinak tedy upřímně závidím tvůj výhled na letní měsíc strávený u moře....jééé
brala bych hned!
Autor: Katka 14.11.2012 v 21:30
Leni a taky se mi líbí, že stávku pracujících trávíš protestně v kanceláři
dnes máš ode mě "sto bodov"
Moni, je super, že se tady na fóru tak zabavíš, že nemyslíš na starosti....ostatně o tom by to celé mělo být tady, ne?
Autor: Monika4 14.11.2012 v 21:41
Leni právě nevím zda bych si mimi postižené nechala.Víra mi zakazuje dát dítě pryč ale to je jen víra.Nejsme ortodoxně věřící takže berem věci spíš prakticky a představa postiženého dítěte k těm třem zdravím mě moc nenadchne asi:-( no ale na takové mylšenky je brzy nikdy nám nic nebylo v rodinách taky nikdy nic nebylo tak proč by mělo být teď.Když už nám Bůh ten dar mít další dítě dal věřím že to bude dobré když se tak drží určitě to má svůj smysl:-) Už se na něj moc těším.
Káťo přesně je to báječný relax od všech všedních starostí :-) jakoo co bude k večeři apod.:-) jinak děti mi samo dělají taky radost.
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 22:10
Katy, jsem rada ze s enekdo bavi ;), i ja se bavim a to stale, jsem kvuli tem hormonum sice zacpovitej lenoch ale dobra nalada me neopousti ;). Rano me stavkujici ani nechteli pustit do prace, vyjizdela jsem z dalnice a stavkujici s cedulema a nenechali projizdet auta, aby lidi nemohli do prace ( to se tak tady pri generalni stavce dela ). Takze takove zabavne rano. ;)
Autor: Katka 14.11.2012 v 22:21
Leni, vážně jsem se dost zasmála, ještě jednou díky
Jinak holky mě tady dělá každý večer, když si vás čtu v posteli
společnost naše mini fenka, je to yorkshire teriér - Allie (říkáme jí ale Eliška
), ale je celá zlatá (narozdíl od ostatních jorkšírů) a má jen 1,5 kila.....nejmenší jorkšír, co jsme kdy viděli....a je to fakt mazlík. Co jsem těhotná, tak se lísá ještě víc, podle mě to fakt poznala, protože od tý doby co jsem těhotná, tak mě "má pořád v merku" a to jinak byla předtím "páníčkovo prdelka"...prostě jako správná fenka zbožňuje chlapy
ale teď se chce pořád ňuňat se mnou
Vyfotím jí a pošlu vám se fotku, ať víte, o jakým prďolovi se tu rozněžňuju
Tak to je takový moje každodenní potěšení a rozptýlení.
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 22:31
Katy, posli nam hlavne fotku pupiku ;). Moje kamaradka ma v Milane obchod s vecma pro pejsky a prodavala taky yorksiry a kdyz si je nikdo nekupoval, tak se ji nahromadli v baraku. Kdyz jsme tam v srpnu byli, tak nam skakali aji po hlavach, ale jsou opravdu moc roztomili. Ja na ty pek¡jski velky moc nejsu, bojim se jich, ale tady ty psi morcatka me ocarovali. Navic se rika, ze jsi¡ou hodne inteligentni a opravdu jsou a vycurani. Vedeli ze nesmi vstupovat do loznic a tak se nam tam shovali pod postel a ani nedutali a kdyz jsme sli s manzelem spat, tak jsme je neslyseli a byli asi tri ;D a pozradili se az rano ;D... No uzasni....
Autor: Katka 14.11.2012 v 22:39
No tak to přesně sedí, naše Eliška je čím starší (jsou jí 4), tím chytřejší. Opravdu, rozumí snad všemu co jí říkám, poslouchá mě a přijde mi, že to snad chápe už
je to prostě naše rozmazlený "zkušební miminko", protože je to fakt mazlík milovanej, akorát čtyřnohej.
Tak je prostě mazánek náš
Ale mnohem víc jí ňuchá manžel a příšerně jí rozmazlil
Dlouho třeba jsem jí nechtěla do postele, nespí s námi tedy doteď, ale manžel mi jí ráno nosí "dospat" a ona se hned zavrtá ke mně a je celá blažená
takový náš ranní rituál.
Pupík Leni zítra vyfotím a pošlu, teď už na to nemám.........už mi padaj víka
Dobrou Leni a holky.
Autor: Gabča 15.11.2012 v 08:14
Dobré ránko, holky, chtěla jsem se vás zeptat, beretee nějaké vitamíny? Nebo dáváte přednost jenom prostě pestré stravě. Mě furt přítel říká, že bych měla něco brát, ale mě to připadá zbytečný ... ale tak si jdu pro radu k vám ;)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55