Termín porodu květen 2013
Autor: Helena80 16.11.2012 v 09:16
Malýmu je pět, ted jsem si ho nechala tři dny doma, ráno jsem nebyla schopná kvůli tý bolesti vylézt z postele a on si taky rád pospí, tak se nám to hodilo, jenže pak bych radši ležela a s ním to nejde, tak dneska šupkal a ta procházka byla vážně fajn
Já mám hlavně strach, protože předtím nám přestalo být srdíčko v 11 + 1 a to byla rána, tak se ted pořád hlídám, nejdřív jsem četla pořád články o zamlklým těhu a pak jsem narazila tady na vás a ten můj mi řekl, že tady si mám číst, že musíme myslet pozitivně 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 09:28
Je to jsem ráda že se ti tu líbí.Neboj všechno bude dobré my se tu tak podporuje.Mě holky hrozně pomohli protože jsem už 13+6 a stále jsem špinila ale už dva dny je to dobrý:-) tak snad se to konečně srovnalo.Já mám doma tříletého protože má spálu a ještě týden budem spolu ale už se těším do práce.Včera mi dokonce holky volaly jak mi je a jestli odpočívám:-)jsou milé bude se mi po nich stýskat ale mám to blízko tak je budu navštěvovat i s mimčem:-)
Holky tak jsem se zase pustila trochu do úklidu záclony a okna ale jen u dětí budu to dělat hezky postupně abch to zae nepřehnala
Autor: Helena80 16.11.2012 v 09:35
To já už jsem měsíc doma, doktorka mi řekla, že mi napíše neschopenku kvůli tomu potratu a hlavně, že bych v práci neměla být na 12 hodin a tahat nic těžkýho, což u mě v práci nejde a jinam mě přehodit nemohli
Docela mě to mrzí, budeme se muset uskromnit s penězma už ted, ale aspon se pak naučíme vycházet s mateřskou. Jinak mě to v práci taky všichni přejou a dvě holky mi řekly, že to taky zkouší, tak by jsme pak jezdily s kočárkama společně 
O úklidu ani nemluvim, taky se na to jdu vrhnout, přítel měl narozky, takže zítra přijde skoro celá jeho rodina, tak aby nic neřekli
Jen mě mrzí, že jim to ještě neřeknem a mám strach, že to na mě poznaj...zvětšili se mi trochu prsa a leze mi nějak rychle břicho, mám nahoře zatím jen kilo, ale to břicho je vážně mocný 
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 09:39
Kači, mě vyrostly prsa hnedka v 5tt a od té doby semtam poránu pálí, ale tu o číslo větší podprsenku nosím pořád (koupila jsem si dvě 80D, mazec koše!). Někde jsem četla, že by prsa už pak neměla tolik růst až právě jak píše Moni po porodu. A to se já osobně mám na co těšit, jestli jsem i v tomto po mámě, máma kojila v porodnici i cizí děti těch matek, které neměly mlíko, protože ona ho měla moc (tohle se dneska už snad nedělá, ale i tak.. mám šla z nulek do čtverek!) Jinak Kači, je tam kluk, když máš tak to maso? ;-) jen jestli se potvrzují ty babské klevety ;-) já u sebe nevidím změnu víc k masu, možná trošinku víc k mlsání :-)
ivi, moc se těšíme na Tvoji fotečku! Teda já určitě :-)
Moni, četla jsem právě u Ingeborg Stadelmann o zavonování dělohy a kamarádky, co mají děti mi říkaly, ať to ani nečtu! :-) No jo, říkám si, že když se natahuje pomalu a je to nepříjemné, jaké to bude asi potom, ha! 
Jinak k tomu sexu - u nás je opačný problém, muž má takové nervy s barákem, že na to nemá ani energii, a mě se pak zdají divoké sny. Měli jsme se stěhovat na konci listopadu, a včera zas nějaký týpek že něco nedodají, že to vidí tak do vánoc.. a my musíme uvolnit tento byt, takže půjdeme bydlet na dva týdny asi k mojí mamce. Chtěla jsem něco málo napéct cukroví, tak to budu mít u ní aspoň i s full výbavou na pečení :-)) ale bude to děs, stěhovat se nadvakrát.. tak snad to zmáknem ;-)
Dneska je tu zase překrásně, ta procházka dneska klapne ;-) krásný pátek, štěbetalky! :-)
Autor: Monika4 16.11.2012 v 10:10
Zorri no nevím jak je to tam napsané ale je fakt že kdyý jsem začala koji první fakt jsem měla bolesti jako nové kontrakce jen už nebylo co rodit:-) a sestra mi říkala počkejte to další to bude ještě horší naštěstí se to nepotvrdilo další kojení mě už tak s tou dělohou netrápily:-)tak uvidíme teď.
stěhování zvládnete hlavně že budete ve svém až přijde mimčo:-) a Vánoce u mamky budou určitě parádní:-)Zorri tak manžela znásilni:-) on si určo dá říct
V Praze je pěkně hnusně spací počasí ale aspoň už není mlha.
Heli a nechcete jim to říct do screeningu? třeba si nevšimnou vem si něco volnějšího.
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 10:22
Moni, pokus by byl, ale manžel je fakt OUT a já už mu neumím víc domluvit nebo pomoct, jak pracovat s negativníma emocema.. i včera na taiči nám lektor vysvětlovat, jak s nimi pracovat, aby nám neubližovaly.. je to můj cholerik, holt! A říkám mu, že nic není tak horké, jak se upeče. Tak uvidíme. Tohle napjaté prostředí není fajn ani pro mě a mimčo, ale to mu moc nedáchází, protože je ve své zatvrzelosti prostě mimo. Ale Snad už to brzičko přejde ;-) Pustila jsem si Vivaldiho 4 roční doby a to je paráda! Baví mě u práce poslouchat vážnou hudbu! ;-) Vánoce u mamky jsme měli už vloni (žádal mamku o moji ruku) a byly suprové. Tak jsem zvědavá, jak to bude letos, chtěli jsme být už v novém :-)
na kojení jsem zvědavá, ale zatím je to dost daleko :-)) ale prsa rostou a bradavky občas bolí i tak. No co nás všechno čeká... ;-)
Jinak s počasím hlásili inverzi,takže my na horách máme aspoň krásně :-) Nic, Moni, jdu se inspirovat Tebou a něco pouklízet, po týdnu a půl manžel dovezl vysavač z baráku :D tak jdu řádit, hihi ;-)
Autor: Katka81 16.11.2012 v 10:50
Moni, Zori a ostatní holky, děkuju za info k těm prsům...tak si koupím o číslo větší a budu doufat, že to do porodu vydrží
Jinak s tou dělohou jsem to vůbec nevěděla a kolikrát si říkám, že je to snad lepší ani nevědět, co všechno "za ňamky" nás čeká
Zori, můj manžel je taky trochu cholerik, ale co je se mnou, tak se to lepší....snažím se mu taky pořád dokola říkat, ať věci neřeší s "horkou" hlavou...to nikam nevede, tak se lepší a pracuje na sobě
za dvanáct let se to trošku zlepšilo
Jo a mě se znovu hodně líbí Nek (italskej zpěvák), jeho písničky jsou takový pohodový a tak je poslouchám v autě....jiný mě zatím nebaví, co jsem poslouchala dřív. Možná zkusím tu vážnou taky
Jo a jestli je tam kluk nevím, protože ze začátku jsem měla vyloženě šílenou chuť na sladký (perník mi děsně chutnal
) a teď po dlouhý době jsem měla zase chuť na maso a ty uzenářský výrobky, ale jen proto, že to tu kolega měl, jináč to je tak na střídačku ty chutě....tak ti nevím, jestli "babský" povídačky fungujou....uvidíme
Autor: Katka81 16.11.2012 v 10:53
A co se sexu týče, tak u nás zatím tedy nic
nějak na to prostě nemám chuť a manžel mě do toho netlačí, tak jsem mu vděčná, i když asi trpí
ale postupně se mi ta chuť vrací a hlavně už večer nejsem tak unavená, takže možná brzo nastane den D
člověk se prostě nemá do ničeho nutit ne?
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:02
Kači, no určitě se nenuť! :-) to nikam nevede.. ani v opačném případě, kdy bych chtěla nutit muže..
můj cholerik na sobě taky hodně pracuje, ale nejde to ani slovy popsat, jakými stresy prochází, barák se staví už přes tři roky a my v něm pořád nebydlíme, není to jednoduché stavení (dávala jsem odkaz) a je toho prostě moc. Je tak utahaný psychicky, že hodně spí, ani nějaké procházky spolu nebo tak nehrozí.. věřím, že jak se nastěhujeme, tak se zklidní.. a pokud ne, tak už zklidním já jeho - hodím ho do kopy sněhu a bude. Je fakt, že tím, jak se to prodlužuje hrozí, že jak napadne sníh, tak se k nám někteří pracanti a nábytkáři prostě nevyškrábou - je to fakt hodně na kopci :-/ Já když tam zajdu a vidím, co se pořád v jednom kuse řeší - tam problém, tam problém - tak bych z toho už byla šedivá. šílený..
Autor: Iva 16.11.2012 v 11:07
Ahojky holky, tak mám chvilinku volna a dočítám vaše příspěvky. Gabčo s těma nevolnostma ti to nezávidím. Mě je špatně tak 2x týdně. No snad už i to přestane.
Jinak co se sexu týká, tak v tom problém nemáme. Když nejsem úplně KO a partner je doma, tak na to vlítnem. Neměla jsem s ním až takový problém ani v 1. trimestru. Mám sice po revizi (květen 2012), ale říkám si, že co se mám stát se stane a když jsme u sexu opatrní, tak se stát nic nemůže.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55