Termín porodu květen 2013
Autor: Iva 16.11.2012 v 11:09
Zori mi to takhle měli minulý rok, už jsme si mysleli, že na Vánoce nebudeme v domečku, ale nakonec to vyšlo, stěhovali jsme se 18.12. Trošku chaos, ale byla to paráda
.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:10
Zorri určitě se uklidní až bude vše hotové a vy si do toho krásného domečku dovezete svůj poklad:-)
Tak jsem to nevydržela a udělala záclony a okna všude
ale tááák krásně to tu voní:-) jo a Kči nakazila jsi mě těma uzeninama od včera si dávám lovečák bože ten je taaaaak dobrý:-)
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 11:11
Dobre rano vsem!!! To zase dneska bylo rano, frmol a frmol a do toho se mi zablokuje pocitac a musim volat technikum, kteri me naviguji po tel ;) bylo to docela zabavne, nakonec jsme to vyresili, tak to nejsem takovej vul, jak jsem myslela ;D!!
Zori, prsa zavidim ;). me asi taky trochu vyrostli, ale jak jsme rikala, moje zlaza je lenivejsi. Ivi a vsechny co to jeste neudelaly, CEKAME NA FOTECKY ( at mame co drbat ;).
Co se sexu tyce, tak u nas tak jednou do tydne a to ho k tomu musim skoro nutit. Byla jsem z toho upadku libida spatna, ale ma strach a hlavne zdetkovatel. Od te doby, co jsem tehotna to jsou same obidky a vecericky a filmy a valeni se atd.... Takze si myslim, ze mi manzel proste zlenivel ;D. Po porodu bude myslim brzo litat s holubama jestli to takhle pujde dal ;).
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:14
Leni, tay jsi ftipálek, lítat s holubama, hahaha :-) já nevyšla ze cviku, sice nechodím už běhat a na kolo je zima, ale těším se na léto, jak zas začnu (sice to na mě není tolik poznat, ale jsem sportovec) :-)
Jinak prsa nezáviď, já vím, že bych si je nikdy nenechala zvětšit, normálně mi překáží! chci zpátky svoje troječky, bůůů
až budou zase troječky, tak už nebudou tak pevné jak bývaly
nebo jakou má zkušenost Monča?
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:14
Prokop mi sedí na klíně akouká na smajlíky moc se mu líbí a chce abych vám nějaké poslal tak tohle je dle něj paní:
tohle je panáček
tak to máte od Prokůpka pro radost jo ještě tohohle prý 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:16
Zorri no o pevnosti se faktmlucit nedá:-( ono už ti asi nespadnou úplně na troječky ta velikost se trochu změní ikdyž nebudeš kojit já jak přestanu kojit a zhubnu tak děs jeden čas mi kamarádka říkala že si je do podprsenky musím narolovat
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:17
Ivi, já jsem moc zvědavá, jak to dopadne.. díky za podporu. A těšíme se na tu fotečku!!!
Moni, my naštěstí záclony nevedem a na baráček by se ani nehodily :-)) přikládám výhled jako důkaz ;-) foceno včera mobilem :-) jdu na to vysávání, hnedka jak skončí ten Vivaldi. je to krása!
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:18
Zorri už vidím ty malé pacičky na těch oknech:-D nádhera
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:18
Jejda, Moni, nestraš! Ale tak třebas pak uberem tuk na zadku a hodíme to dopředu
zdravíme Prokůpka z Jeseníku! 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:20
My máme jen panelákový byt a nemít žaluzie a záclony jsme jak ve výkladní skříni. Někdy si říkám že bych ráda domeček ale jsem zvyklá na Prahu a za ní se mi fakt nechce.Děti tu mají svoje kroužky a kamarády kolem baráku a vím kam chodí a tak prostě by ze mě byl taxikář a to fakt nechci.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55