Termín porodu květen 2013
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:20
Moni, to mě teda naprosto rozházet nemůže.. je to pohled z obýváku, vedle je kuchyň a skleněná přepážka mezi nima.. já chtěla pískované sklo, manžel to chtěl mít celé průhledné.. on je cholerik, on bude lítat s hadrem a okenou :-)) já si tohle užila s dětma v Izraeli jako Aupair a věř, že třikrát denně jsem to nešudlala (a ani jsem nemusela) :-)
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:21
No to Zorri fakt nevím vždycky nejdřív hubnou prsa:-( proč to fakt nevím ale ona dobrá podprsenka to vyřeší neboj.
Já loni hodně chodila do společnosti a to bys nevěřila jak mi všichni ten nabušený hrudník záviděli:-) holt dobré prádlo dělá svoje. 
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:23
Moni, u nás v jeseníku je to malé, všechno kousek, město přejdeš pěšky za 15min z jednoho konce na druhý.. a dokola je to tak na hodinku :-) nemáme tu práci, nemáme tu obchody, ale máme čistej vzduch a není tady tak rušno.. a to nám vyhovuje. V Londýně jsem žila v klidně čtvrti a tak mi to ani nepřišlo, že jsem v mumraji .. a když jsme ve velkoměstě, tak většinou rychle zdrháme do klidu. Holt stárnem :-) kdo přijede na návštěvu? 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:24
To nebylo na rozhození spíš to bude roztomilé:-) teda dokud tam neotiskne čokolácu nebo něco takového:-) ale tak mě to dělá na zrcadlo tak co. Taky to nešudlám vždycky až po nějaké době
děti nemají být ve sterilním prostředí jsou pak alergické.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:25
To nebylo na rozhození spíš to bude roztomilé:-) teda dokud tam neotiskne čokolácu nebo něco takového:-) ale tak mě to dělá na zrcadlo tak co. Taky to nešudlám vždycky až po nějaké době
děti nemají být ve sterilním prostředí jsou pak alergické.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:26
Já se všema dětma:-D vypustím je do lesa a do noci je klid apak budou kráááásně spát.
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:27
Jojo, tchýně vychovala manžela ve sterilním prostředí a má slabou imunitu.. takže jsem poučena i takto. Jsme v přírodě a bude to fajn. Už se těším, až vám budu posílat fotečky otisků na skle :-D to si ještě počkáme :-)
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:29
Moni, Les máme hnedka za barákem, občas tam vyskočí z houštin srnka a pak zdrhá zpátky :-) tam můžou lítat a řvát do aleluja.. takže ideal :-D vivaldi skončil, jdu uklízet. Pa! 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:32
Jedna fotečka že tu máme taky klid a zeleň.Moje čtyřka na kolech (maminka chodila pěšky aby chytala toho malého raubíře)
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 11:35
Zori, jasne ze by sis nikdy nenechala zvetsit prsa, protoze mas petky. Ja bych si taky nenechala zmensit nos, mam ho malej a hezkej ;D. Budete mit krasnej domecek, uz se musite hodne tesit ;). Snih zavidim ;((.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55