Termín porodu květen 2013

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 11:20

Moni, to mě teda naprosto rozházet nemůže.. je to pohled z obýváku, vedle je kuchyň a skleněná přepážka mezi nima.. já chtěla pískované sklo, manžel to chtěl mít celé průhledné.. on je cholerik, on bude lítat s hadrem a okenou :-)) já si tohle užila s dětma v Izraeli jako Aupair a věř, že třikrát denně jsem to nešudlala (a ani jsem nemusela) :-)

Autor: Monika4   16.11.2012 v 11:21

No to Zorri fakt nevím vždycky nejdřív hubnou prsa:-( proč to fakt nevím ale ona dobrá podprsenka to vyřeší neboj.

Já loni hodně chodila do společnosti a to bys nevěřila jak mi všichni ten nabušený hrudník záviděli:-) holt dobré prádlo dělá svoje. Wink

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 11:23

Moni, u nás v jeseníku je to malé, všechno kousek, město přejdeš pěšky za 15min z jednoho konce na druhý.. a dokola je to tak na hodinku :-) nemáme tu práci, nemáme tu obchody, ale máme čistej vzduch a není tady tak rušno.. a to nám vyhovuje. V Londýně jsem žila v klidně čtvrti a tak mi to ani nepřišlo, že jsem v mumraji .. a když jsme ve velkoměstě, tak většinou rychle zdrháme do klidu. Holt stárnem :-) kdo přijede na návštěvu? Wink

Autor: Monika4   16.11.2012 v 11:24

To nebylo na rozhození spíš to bude roztomilé:-) teda dokud tam neotiskne čokolácu nebo něco takového:-) ale tak mě to dělá na zrcadlo tak co. Taky to nešudlám vždycky až po nějaké doběWinkděti nemají být ve sterilním prostředí jsou pak alergické.

Autor: Monika4   16.11.2012 v 11:25

To nebylo na rozhození spíš to bude roztomilé:-) teda dokud tam neotiskne čokolácu nebo něco takového:-) ale tak mě to dělá na zrcadlo tak co. Taky to nešudlám vždycky až po nějaké doběWinkděti nemají být ve sterilním prostředí jsou pak alergické.

Autor: Monika4   16.11.2012 v 11:26

Já se všema dětma:-D vypustím je do lesa a do noci je klid apak budou kráááásně spát.

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 11:27

Jojo, tchýně vychovala manžela ve sterilním prostředí a má slabou imunitu.. takže jsem poučena i takto. Jsme v přírodě a bude to fajn. Už se těším, až vám budu posílat fotečky otisků na skle :-D to si ještě počkáme :-)

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 11:29

Moni, Les máme hnedka za barákem, občas tam vyskočí z houštin srnka a pak zdrhá zpátky :-) tam můžou lítat a řvát do aleluja.. takže ideal :-D vivaldi skončil, jdu uklízet. Pa! Wink

Autor: Monika4   16.11.2012 v 11:32

Jedna fotečka že tu máme taky klid a zeleň.Moje čtyřka na kolech (maminka chodila pěšky aby chytala toho malého raubíře)

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 11:35

Zori, jasne ze by sis nikdy nenechala zvetsit prsa, protoze mas petky. Ja bych si taky nenechala zmensit nos, mam ho malej a hezkej ;D. Budete mit krasnej domecek, uz se musite hodne tesit ;). Snih zavidim ;((.

1 ... 226 227 228 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.