Termín porodu květen 2013
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 11:37
Mony, to musi byt krasny mit takhle velkou rodinu... A vsichni jsou tvoji ;). Ja bych chtela mit taky alespon 3 ;).
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 11:39
Zori, zavidim ;). My bydlime v pousti ;), ale snad se bude brzy povysovat a nekam nas poslou ;). Rada bych na sever k oceanu a nebo aji ke stredomori ;). Ale asi si budeme muset jetse pockat rok, nebo dva.
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:39
Leničko, nenechala bych si nikdy zvětšit prsa, protože jsem měla krásné 80B-C (podle košíčku), teď mám D a zavazí. Co bude po porodu nechci raději ještě ani vědět ;-)
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:40
Leni, my Ti zas můžem závidět to Španělsko :-) každá země má něco do sebe :-) jen si to užívejme ;-)
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 11:41
Zori, kdyz ma nekdo trojky a jeste k tomu je s nimi spokojeny, tak je normalni, ze nechce menit.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:42
Zorri to je nádhera takový krásný podzim
to by se jim líbilo všude by házely listy:-D a pak je sbíraly a chtěly zase dělat strom doma:-)letos jsme to nějak nezvládli:-(
Leni já bych si moře klidně dala na nějakou dobu ale je fakt že asi jen na tu dovču.Chystali jsme se na příští rok že už by to i Prokop ocenil no zase nic nebude s miminkem se nikam harcovat nebudem:-(
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 11:44
Leni, a navíc, když si ty čtverky zkusí v těhu, že :-D holky jdu. Zatím paa ;-)
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 11:48
Mony, ale zase mimcum uz budou 3 mesice a na plaz se muze rano a po obede ( kolem 16 h ), koupime mu stan pro kojence a hotovo ;). Ja si nedokazu predstavit, ze bych tady zustala ve meste ve 40 vedrech. U more bych klidne i zila. Samozrejme ve vetsim meste, nebo pobliz. Jsem hodne mestkej typ.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:52
No jo Leni ale ta cesta víš chtěli jsme jet autem do Chorvatska nebo tak něco. A mimčo by z moře nic nemělo a já asi teky ne krom toho můj muž vedra nesnáší a nevydržel by s velkými u vody celý den a ty by to teda rozhodně vydržely:-) Všichni tři jsou vodníci:-)po mamince
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55