Termín porodu květen 2013

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 11:37

Super, Moni! :-)) my máme za barákem tohle: 

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 11:37

Mony, to musi byt krasny mit takhle velkou rodinu... A vsichni jsou tvoji ;). Ja bych chtela mit taky alespon 3 ;).

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 11:39

Zori, zavidim ;). My bydlime v pousti ;), ale snad se bude brzy povysovat a nekam nas poslou ;). Rada bych na sever k oceanu a nebo aji ke stredomori ;). Ale asi si budeme muset jetse pockat rok, nebo dva.

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 11:39

Leničko, nenechala bych si nikdy zvětšit prsa, protože jsem měla krásné 80B-C (podle košíčku), teď mám D a zavazí. Co bude po porodu nechci raději ještě ani vědět ;-) 

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 11:40

Leni, my Ti zas můžem závidět to Španělsko :-) každá země má něco do sebe :-) jen si to užívejme ;-)

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 11:41

Zori, kdyz ma nekdo trojky a jeste k tomu je s nimi spokojeny, tak je normalni, ze nechce menit.

Autor: Monika4   16.11.2012 v 11:42

Zorri to je nádhera takový krásný podzimLaughingto by se jim líbilo všude by házely listy:-D a pak je sbíraly a chtěly zase dělat strom doma:-)letos jsme to nějak nezvládli:-(

Leni já bych si moře klidně dala na nějakou dobu ale je fakt že asi jen na tu dovču.Chystali jsme se na příští rok že už by to i Prokop ocenil no zase nic nebude s miminkem se nikam harcovat nebudem:-(

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 11:44

Leni, a navíc, když si ty čtverky zkusí v těhu, že :-D holky jdu. Zatím paa ;-)

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 11:48

Mony, ale zase mimcum uz budou 3 mesice a na plaz se muze rano a po obede ( kolem 16 h ), koupime mu stan pro kojence a hotovo ;). Ja si nedokazu predstavit, ze bych tady zustala ve meste ve 40 vedrech. U more bych klidne i zila. Samozrejme ve vetsim meste, nebo pobliz. Jsem hodne mestkej typ.

Autor: Monika4   16.11.2012 v 11:52

No jo Leni ale ta cesta víš chtěli jsme jet autem do Chorvatska nebo tak něco. A mimčo by z moře nic nemělo a já asi teky ne krom toho můj muž vedra nesnáší a nevydržel by s velkými u vody celý den a ty by to teda rozhodně vydržely:-) Všichni tři jsou vodníci:-)po mamince

1 ... 227 228 229 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.