Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 16.11.2012 v 11:53
A my bychom museli jet v červnu protože prázdniny mají děti tábory a sportovní soustředění a manžel nejvíc práce:-(
Autor: Helena80 16.11.2012 v 11:55
Moni, my by jsme jim to už i řekli, ale nebudete tu přítelovo mamka a myslíme si, že ta by to měla vědět dřív než jeho bráchové s rodinama. Jinak to zatím ví jen moje mamka, ta to na mě poznala a dvě kámošky, fakt jsme nechtěli nic zakřiknout. Máš moc krásnou rodinku a Zoriazz ten baráček úplně závidim a okolí samozdřejmě taky, ideální pro dítě.
Autor: Dasha 16.11.2012 v 11:55
Ahoj holky, vracím se trochu ještě k těm kočárkům - včera jsem byla u kamarádky, má 10-ti měsíčního synka a má tento kočárek: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-ballila/? a nedá na něj dopustit, říká, že by jiný nechtěla. Nevypadá taky zle - do města. A co se týče toho sexu, co rozebíráte - já jsem s tím problém neměla od začátku a nemám ani teď, spíš partner se trochu zdráhá, ale nedělá mi problém ho "přemluvit" :-)
Autor: Monika4 16.11.2012 v 12:00
Holky jeden tip na zamyšlení nákupů www.spokojenec.cz mají krásná trička i na kojení rovnou a sady i pro taínky a miminka:-)
Autor: verca 16.11.2012 v 12:01
je to pekny kocarek. a nevrzou ji kolecka?
Autor: Dasha 16.11.2012 v 12:07
říkala, že ne. Kočárek je i cenově dostupný i docela velký - 83cm korbička. Akorát jsem se jí zapomněla zeptat, jestli jí malej vydrží v korbičce ještě teď - viděla jsem, že měla korbičku na kočárku.
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 12:08
Holky, když vidíte, v čem bydlím/budu bydlet, tak se mi nedivte, že nemůžu mít městský kočárek.. tou alejí budeme chodit s kočárkem do Lázní, říká se jí Muzikantská stezka
a tak se vlastně jemnuje i ta ulice. Takže potřebujem teréňáka :-)
Moni, omrknu to! Jinak kamarádka objednává pro obchod ze sportsdirect.com a můžu si vybrat nějaké hadříky, tak jsem objevila fajn harémky, tak si je vezmu na taiči budou super :-) tak jen slintám, v Anglii jsem se tam komplet vybavila sportovníma hadříkama za pár peněz.
Jinak Leni, Moni - Manžel dostal na líbánkách nápad, že pojedeme celá banda i s dětma příští rok k Balatonu :-D tak nevím, jestli to byla víc sranda nebo fakt, ale není to tak daleko, je tam teplo a je tam fajn - byla jsem tam teda v šesti letech :-D
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 12:18
Tak Mony, mozna v zari, kdyz uz je trochu chladneji. Anebo se vodnicka cast rodiny bude muset spokojit s koupalistem alespon tento rok. No jo, je vas moc, to asi opravdu bude nejlepsi autem ;).
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 12:21
Husakovy deti se vraceji na misto cinu ;). Nahodou super napad!!! Je to blizko a bude tam bezvadne, navic s mimcem znacka ideal ty teploty ;).
Autor: Katka81 16.11.2012 v 12:24
No Moni, ty chutě se těžko korigujou někdy...tak si dej uheráček a pěkně si ho užij....my tu budem dneska dojídat to jídlo ze včera....všechno se nesnědlo...jen co mi slehne obídek, jdu na to
Zori, chápu...ten můj je taky pořád unavenej, jezdí pracovat do Prahy od nás z ČB, takže jak hodně cestuje, tak je taky celkem grogy....ale naštěstí to není každý den, tak je to v pohodě. Holt na život s choleriky musí člověk mít velkou trpělivost
říkám si ale, že dobrej trénink na děti....a taky když to občas "bouchne" u nás, tak je to pak ještě lepší a "vyčistí se vzduch"
ale není to tak hrozný, teď je fakt milionovej, nemůžu si stěžovat. I když včera mi děsně lezl na nervy....a to chudák vůbec nic neudělal, až jsem se tomu musela sama hrozně smát

to budou moji noví kamarádi hormoooni

Jo a baráček máte nádhernej a já taky doma záclony nemám...prostě je nechci a do baráku nám díky plotu vidět není
takže ne prosím. Jen v ložnici mám jenom závěsy kvůli teplu, je to návětrná strana.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55