Termín porodu květen 2013

Autor: Katka81   16.11.2012 v 12:25

Moni, máš opravdu krásnou rodinku, jen ti závidětLaughing Krása!

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 12:28

Dasho, ja od te doby co mam v hlave nase dva kocarky mezi kteryma se budu rozhodovat, tak nejak tam nemam misto na jinej. Znas to, kdyz se do neceho zamilujes a pres to vlak nejed? Kocarek je hezky, moc se mi libi klasicky styl a vetsi klasicky kola. Chtela jsem Inglesinu a mimco v krajkach, ale kdyz jsem ho zkousela manipulovat, tak jsem si to rychle rozmyslela. Potrebuji kolecka otaceci, kocarek prakticky a lehky, ktery hodim do auta s mimcem v ruce ;), budu s nim moct do kavarny, zatacet, po obchodech.....

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 12:43

Kači, my se ani moc hádat neumíme, takže to u nás s cholerikem není moc výbušné. Pořád lepší než hoštapléři slibotechny - taky jsem na takové muže narazila a pryč od nich! Cholerici jsou upřímnější :-) je jasné, že ze záclonama si v domku hlavu lámat nemusíme, jen Moni do paneláku skoro musí, že.. 

Leni, ono i u Balatonu umí být pekelné horko, přece jen je to tam nízko v Maďarsku, v nížině.. třeba budeme rádi přijímat návštěvy u nás v horách a chodit s nima na výlety s miminkem v klokance :-) nějak mi t pořád moc nedochází, prosím přijďte mě někdo pořádně profackovat :-D

Leni, na shopping je plno super kočárků, jen to prolistovat, že ;-) 

Autor: Monika4   16.11.2012 v 12:55

Tak jsemuložila Prokůpka do postýlky dala si sním dvacet a jsem zase fit:-) malej ještě bude tak dvě hidony spinkat mezitím dorazí velké děti ze školy:-)

U nás musí být záclony protože je naproti nám kopec a když rozsvítíme je vidět skrz byt:-)

Balaton nezní taky špatně ale asi až na přes rok.Dáda pokud se povede půjde v září do nové školy takže jí z toho nechci vytrhovat(nový kolektiv a tak) půjde na atletickou školu když udělá přijímačky termín má 17.5. a termín miminka je 18.5.:-) snad to zvládnem.

Káťo děkuji taky jí budeš mít takovou:-)

Holky taky mám cholerika ale on to v sobě dusí ví jak jsem citlivá na řev a hádky takže se taky nehádáme spíš večer dlouho mluvíme když se něco dějě nebo si píšem dlouhé meily nebo dopisy:-)

Autor: Dasha   16.11.2012 v 13:08

Leni, znám to, když se zamiluješ... :-) Však u vás je taky trochu jiná nabídka a každá máme jiné představy a potřeby :-) Já ještě vůbec nevím, jak to bude u nás s kočárkem - času je dost ;-)

Autor: Katka81   16.11.2012 v 13:18

Ten můj ale doma taky nezuří...spíš když se neshodnem tak po sobě "štěkáme" chvíli a hned je klid.....já jsem totiž taky pěkná palice "bejk" a nenechám si nic líbit...no jsem opravdu zrozenec BýkaWink

Děkuju Moni...přeju si jí moc a je to na dobré cestěWink

Autor: Katka81   16.11.2012 v 13:19

Jo Moni, myslela jsem, že jsme blázni jen my dva....taky si píšem maily a dopisy, když je "něco ve vzduchu"....takže jsem ráda, že to "řeší" někdo taky tak.....je to vždy lepší s odstupem a čistou hlavou, což?Laughing To moc v afektu nejdeUndecided

Autor: Dasha   16.11.2012 v 13:23

Holky, možná mi poradíte - mám trochu problém. V práci už mám za sebe zástup, který mám zaučit. Že je to tak brzy, budiž. Nicméně je to ženská, za kterou jsem v podstatě před 7 lety nastupovala já, ale na jinou pozici. My se tehdy nepotkaly. Paní je mi strašně nesympatická - s tím nic neudělám - ale jde o to, že strašně smrdí potem a mně je z ní na zvracení. Je mi to vážně blbé, i když jsem trochu "huba nevymáchaná" , ale jak to říct ženské, že mi smrdí a ať s tím něco udělá? Zvlášť, když naše vzájemné sympatie jsou v mínusu. Nechci se jí dotknout, ale nechci to cítit i přes dva kancly...

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 13:26

I my si piseme, kdyz je nejaky problem. Muj Manuel je klidny, to spis ja bych ho porad fooorichtovala, jak rika moje babicka ( ale zase kdyz je to potreba :). Vsechno to fooorichtovani mu ale zase vynahradim jinak ;).

Autor: Monika4   16.11.2012 v 13:47

Dasho to je dost nemilé a asi i těžké to chápu. Zkus jí to nějak naznačit nebo tak něco.Moc mě nic nenapadá.

Katko a Lenko jsem taky ráda že nejsme jediný co si píšou ono se to nějka pak samo vyčistí a krom toho člověk má nějak nadhled nad celou situací ale teď jsme dlouho nepsali začali jsme víc mluvit což je taky super. S těma dětma je pořád něco k řešení takže musíme mluvit a v klidu děti strašně rychle vycítí že sse něco děje. Jsou hned jak hromosvod a převezou to na sebe a to je pak peklo a smutek na všech frontách.

Stejně se připravte na miminko to toižýž hned pozná že maminka není v pohodě a je hned taky protivné nebo uplakané.

1 ... 229 230 231 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.