Termín porodu květen 2013
Autor: Dasha 16.11.2012 v 14:00
Spíš si myslím, že asi nemá cenu chodit kolem horké kaše, ale zase mi to taky není příjemné, to někomu říct, zvláště pak ženské... Přítel říká, že jí to mám normálně říct, ten by se s tím nepáral, ale já nechci, aby se nějak urazila - ale to asi nejde, co? se neurazit
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 14:04
Dasho,vim ze asi se to hezky radi, ale ja bych ji opravdu rekla, ze je ti to opravdu blby, ale ze pokud neudela neco se svou osobni higienou, tak zrejme ze zdravotnich duvodu nebudes moci pokracovat v jejim zaucovani. Ja vim, ze je ti ji lito, ale proste uz stacilo smradlonu, co zneprijemnuji zivot lidem. Osprchovat se 1-2 denne a po kazde sprse si tam maznout antiperspirant prece neni takova drina. Opravdu jsem byla znechucena letos v lete v Brne. Drive jsem jezdila spis v chladnejsich mesicich a mela jsem k dispozici nasich auto, ale letos v lete ho meli v opravne a ja musela jezdit mhd, no opravdu des a hruza. Proste jsem se musela ovyvat. Jo a kdybych smrdela, byla bych rada kdyby mi to nekdo rekl ;D.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 14:07
No já bych to asi taky radši věděla ikdyby to nebylo příjemné slyšet ale je fakt že ona to vůbec necítí je na to zvyklá.Klidně jí to řekni jestli ví že jsi těhotná sveď to třeba na citlivější nos k pachům.
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 14:08
Holky hygienou, ve spañelstine je to higiene ;) vsude cpou mekky i a ikdyz to tak nevypada, driv jsem si zakladala ne vzornem pravopisu ;(((. NO proste navrat do doby neandrtalske ;(((
Autor: Dasha 16.11.2012 v 14:32
Díky,, asi najdu odvahu a příští týden jí to řeknu - o těhotenství ví, takže to asi svedu na to... Jo Leni, jízda v MHD je fakt super (jsem z Brna, ale není to podstatné - všude je to stejné) a můžu říct, že ti lidé se fakt asi nemyjí pravidelně, natož aby používali nějaký deodorant... Já bez ranní sprchy nevyjdu z baráku. Ale nedávno jsem slyšela nebo četla - nevím - že stále je spousta lidí, kteří hygienu dodržují, jak to bývalo dřív - a to voda 1x týdně!!! No řeknu vám, že když jsem to slyšela, tak mi bilo fakt na zvracení při té představě, a to jsem nebyla těhotná
Autor: Dasha 16.11.2012 v 14:34
No fuj - já jsem taky fakt skvělá v pravopise - BILA !!! Fůůůůj :-) omlouvám se :-)
Autor: Iva 16.11.2012 v 14:36
Ahojky holky, tak už jsem doma. Dneska už jsem se domu opravdu těšila. Jsem unavená. Hned jak jsem přišla domu, tak jsem se vyfotila, hlavně pro Zori
. Tak vám to se vkládám.
Jinak Dasho, vím, že tohle je opravdu nepříjemné řešit. A nemohl by jí to říci někdo z tvých kolegů a kolegyň? Aby jsi neměla ještě větší dusno, když už teď si nesedíte? Je to jen nápad.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 14:46
Ivulko už se začíná rýsovat:-) kolik jsi?
Autor: Iva 16.11.2012 v 14:51
Mončo, no já vlastně nevím co mám brát podle MS 14+5, podle UZ 15+3.
Autor: Dasha 16.11.2012 v 14:56
Ivi, to právě zbyde na mě, protože jsme v kanclu sami a nemá jí to kdo jiný říct - maximálně bych šla za šéfem :-) ale to zkusím raději sama. Právě, že s ostatními kolegy nepřijde do styku, pokud za nimi nejde na "pokec", takže ti to řešit nemusí. Nic, jsem rozhodnutá, že do toho jdu, příští týden, jak ji ucítím, tak jdu do toho a je mi líto, jestli to nadělá mezi námi větší "boj"
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55