Termín porodu květen 2013

Autor: Dasha   16.11.2012 v 14:00

Spíš si myslím, že asi nemá cenu chodit kolem horké kaše, ale zase mi to taky není příjemné, to někomu říct, zvláště pak ženské... Přítel říká, že jí to mám normálně říct, ten by se s tím nepáral, ale já nechci, aby se nějak urazila - ale to asi nejde, co? se neurazit

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 14:04

Dasho,vim ze asi se to hezky radi, ale ja bych ji opravdu rekla, ze je ti to opravdu blby, ale ze pokud neudela neco se svou osobni higienou, tak zrejme ze zdravotnich duvodu nebudes moci pokracovat v jejim zaucovani. Ja vim, ze je ti ji lito, ale proste uz stacilo smradlonu, co zneprijemnuji zivot lidem. Osprchovat se 1-2 denne a po kazde sprse si tam maznout antiperspirant prece neni takova drina. Opravdu jsem byla znechucena letos v lete v Brne. Drive jsem jezdila spis v chladnejsich mesicich a mela jsem k dispozici nasich auto, ale letos v lete ho meli v opravne a ja musela jezdit mhd, no opravdu des a hruza. Proste jsem se musela ovyvat. Jo a kdybych smrdela, byla bych rada kdyby mi to nekdo rekl ;D.

Autor: Monika4   16.11.2012 v 14:07

No já bych to asi taky radši věděla ikdyby to nebylo příjemné slyšet ale je fakt že ona to vůbec necítí je na to zvyklá.Klidně jí to řekni jestli ví že jsi těhotná sveď to třeba na citlivější nos k pachům.

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 14:08

Holky hygienou, ve spañelstine je to higiene ;) vsude cpou mekky i a ikdyz to tak nevypada, driv jsem si zakladala ne vzornem pravopisu ;(((. NO proste navrat do doby neandrtalske ;(((

Autor: Dasha   16.11.2012 v 14:32

Díky,, asi najdu odvahu a příští týden jí to řeknu - o těhotenství ví, takže to asi svedu na to... Jo Leni, jízda v MHD je fakt super (jsem z Brna, ale není to podstatné - všude je to stejné) a můžu říct, že ti lidé se fakt asi nemyjí pravidelně, natož aby používali nějaký deodorant... Já bez ranní sprchy nevyjdu z baráku. Ale nedávno jsem slyšela nebo četla - nevím - že stále je spousta lidí, kteří hygienu dodržují, jak to bývalo dřív - a to voda 1x týdně!!! No řeknu vám, že když jsem to slyšela, tak mi bilo fakt na zvracení při té představě, a to jsem nebyla těhotná

Autor: Dasha   16.11.2012 v 14:34

No fuj - já jsem taky fakt skvělá v pravopise - BILA !!! Fůůůůj :-) omlouvám se :-)

Autor: Iva   16.11.2012 v 14:36

Ahojky holky, tak už jsem doma. Dneska už jsem se domu opravdu těšila. Jsem unavená. Hned jak jsem přišla domu, tak jsem se vyfotila, hlavně pro Zori Laughing.  Tak vám to se vkládám.

Jinak Dasho, vím, že tohle je opravdu nepříjemné řešit. A nemohl by jí to říci někdo z tvých kolegů a kolegyň? Aby jsi neměla ještě větší dusno, když už teď si nesedíte? Je to jen nápad.

Autor: Monika4   16.11.2012 v 14:46

Ivulko už se začíná rýsovat:-) kolik jsi?

Autor: Iva   16.11.2012 v 14:51

Mončo, no já vlastně nevím co mám brát podle MS 14+5, podle UZ 15+3.

Autor: Dasha   16.11.2012 v 14:56

Ivi, to právě zbyde na mě, protože jsme v kanclu sami a nemá jí to kdo jiný říct - maximálně bych šla za šéfem :-) ale to zkusím raději sama. Právě, že s ostatními kolegy nepřijde do styku, pokud za nimi nejde na "pokec", takže ti to řešit nemusí. Nic, jsem rozhodnutá, že do toho jdu, příští týden, jak ji ucítím, tak jdu do toho a je mi líto, jestli to nadělá mezi námi větší "boj"

1 ... 230 231 232 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.