Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 16.11.2012 v 14:59
Aha no to jsi každopádně napřed před mojí plošinou takže ještě mám naději že se něco stane:-)
Dasho budem držet palečky aby to dobře dopadlo jako aby to pochopila a nebyla víc naštvaná.
Autor: Dasha 16.11.2012 v 15:02
Zorri, ještě jsem ti chtěla napsat k tomu "dvojímu" stěhování - buď ráda, že půjdete k mamce - já jsem to zažívala teď - měli jsme se stěhovat k 1.11. a do teď nebydlíme!!! - ale o víkendu konečně budeme. Jenže my jsme neměli kam jít - resp. u mamky málo místa a moc lidí a rodina přítele nebydlí v Brně, ale asi 70 km. Takže jsme museli zůstat u známých a můžu říct, že to byl děs - moc lidí, málo místa a já navíc měla všechny své věci - šampon, kartáč na vlasy, fén, oblečení (vzala jsem si jen na 5 dní - říkala jsem si, že když se máme stěhovat na druhý den, že s oblečením na 5 dní to vydržím) - už na té nové adrese, odkud jsme dodnes neměli ani klíče!!! Ještě, že mám tak skvělého chlapa a snášel mé protivné nálady a potoky slz, kdy jsem říkala, že nespěchám z práce, protože nemám kam, nemám domov atd...
Autor: Dasha 16.11.2012 v 15:03
Zorri, chtěla jsem říct, že držím pěsti, ať brzy bydlíte ;-)
Autor: Dasha 16.11.2012 v 15:04
Díky za rady a pěsti, palce a vše :-) Snad to pochopí.. Dám vám vědět, jak jsme dopadly ;-)
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 15:07
Ivi, jsi překrásná! nevím, cos to tady pořád měla za kecy o tom, že nejsi žádná šťoplinka? Kurnik, nádherná jsi! Já mám špeček na břiše a pod ním se to už rýsuje :-) a hlavně mám maxi špek na zadku, jsem holt řádná hruška :-) krásné bříšenko máš, radost jsi mi udělala!
Byla tady kamarádka, co dělá v Podolí s předčasňátkama, a když mi vykládala, co všechno těm drobečkům po porodu dělají tak se mi to ale vůůůbec nelíbilo! Hlavně to, že jim hnedka zavádějí sondu do žaludku, aby jim to tam vyčistili, což je podle ní lepší - holky, já nechci, aby mýmu mimískovi někdo hnedka hrabal do bříška :-( Moni, co všechno se dělá miminkům? Nebo je Lucka na příjmu, aby povykládala? Zlobte se na mě jak chcete, ale podle mě je porod prostě přirozená věc a příroda je dost chytrá na to, aby ji pak člověk neoblafával a aby bylo miminkům nejlíp u maminky.
Dasho, já bych se s tím nepárala (ale to jsem celá já), koupila bych deo a sprcháč a dala jí to jako dárek s tím, že ať se nezlobí, ale byla bys ráda, kdyby to i použila, protože jsi velmi přecitlivělá na pachy a máš strach, že bys ji mohla poblinkat
držím pěstičky, ať to zmákneš!
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 15:08
Dasha: díky moc, muž přišel ze stavby a jde na něm vidět, jak je utrápený... pořád se to prý dá do vánoc stihnout, tak uvidíme. Já se už moc těším, holky! (aby ne, že) ;-)
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 15:10
Dasha: no my bysme se nemuseli stěhovat, ale po nás jde kamarádka a už čekají od září.. oni bydlí u rodičů a je jim tam těsno, a s mojí mamkou to bude snad v pohodě. Jen je to dvojí stěhování takové naprd, no :-) ty jsi teda pěkná herečka, potoky slz ;-) ale tak kdy se stěhujete? člověk asi potřebuje projít trochu nekomfortem, aby si toho pak vážil o to více ;-) držtě se s mužem, bude to fajn, to je jasný!
Autor: Dasha 16.11.2012 v 15:18
Herečka ani ne - spíš hormony a všechno ( do toho mé 30.nar. a o těch jsem teda fakt měla úúúúplně jiné představy ) a ty potoky pak šly samy :-) naštěstí už jsem to pak zahodila za hlavu a řekla si, že jednou bydlet budem. Aspoň jsem si vyzkoušela přepírat spodní prádlo a trička v ruce pravidelně + mýmu chlapovi taky :-) ale už se tak strašně těším!!! No, klíče už má chlap u sebe, ale dnes je do 22hod v práci, takže nic, necháme to na zítra, resp. na pozítří - zítra úklid podlah atd. + přestěhování nábytku dle mého gusta + dovoz a montáž postele :-) a v neděli zbytek - nejsou tam totiž lustry - musíme pořídit, ale až v neděli. Takže v neděli tam budeme první noc:-)
Autor: Iva 16.11.2012 v 15:19
Dasho tak ti budu držet pěsti. Nic jiného se dělat nedá než jí to na férovku říct.
Já jsem zoriazz také hruška. Nemyslím si o sobě, že jsem tlustá, to ne. Ale vychrtlina rozhodně taky nejsem. Už se mi to tam začíná pomalu rýsovat. Zítra pojedu do ČB, tak se poohlídnu po nějakých kalhotech
.
Jinak se mi právě rozbilo auto
. Potřebuju novou převodovku a to zrovna není levná investice. Tak nevím zda se to do mého auta vůbec vyplatí :-(
Autor: Dasha 16.11.2012 v 15:20
Jo jinak ještě jsem chtěla říct, že jsem byla včera u kamarádky a vyfasovala jsem dvoje těhu rifle, jednu riflovou sukni, dvoje dlouhé těhu šaty a pár dalších kousků, takže paráda - ušetřím a mám co nosit :-)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55