Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 16.11.2012 v 15:34
Zorri nestrkají jim to až do žaludku
jen do pusinky aby odsály vodu z cesty vnitřkem.Teda pokud není potřeba víc jde o to aby se dítě moc nenapilo té vody cestou nebo aby jí ještě nevdechlo to se občas stane proto ho hned odsají ale je to malínká hadička sotva jí dají do pusinky neboj dělají to tak rychle že to ani nepostřehneš a budeš mít mímo na břiše:-)
Autor: Monika4 16.11.2012 v 15:39
Jinak je samo váží a měří ale v Podolí třeba to máš hned vedle sebe mimi už nikam nenosí a jsou hodní dělají to až se s ním pomazlíš na bříšku samo musí být vše ok.
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 15:54
Moni, možná to dělají jen těm předčasňákům, ale ona říkala, že jim snad pumpujou žaludek nebo tak něco.. mluvila vyloženě o sondě až do žaludku a že ti ho stejně nenechají na břiše jak dlouho chceš... ale myslím, že má spíš zkušenosti s těma předčasňákama.. jak pojedu do Krnova na obhlídku, tak se na to všechno poptám, co všechno dělají a tak vůbec..
tak co, holky, už posloucháte vážnou hudbu pro rozvo a stimulaci miminka? já tady u PC pořád něco poslouchám a je to moc fajn. dneska vede Vivaldi :-)
Dashi, máš to za pár, super! My tam už nějaký nábytek máme, ale brzdí to elektrika - je to složitější na naprogramování a všechno, takže si hezky počkáme. Užijte si uklízecí/stěhovací víkend ;-)
ivi, jsi krásná hruštička! 
Autor: verca 16.11.2012 v 16:00
ahoj ivi, ja jsem dneska podle UZ tez 15+3 :-) mas termin porodu 7. kvetna???
Autor: Monika4 16.11.2012 v 16:29
Zori no u těch oředčasných to chápu.U mých děti jen rychle projeli pusinky a u Prokopa mi to dělali na břiše a nechali mi ho asi deset minut pak rychle zvážili a zase jsem ho měla u sebe.Jinak utírání a tak vše dělali když byl na bříšku i placentu jsem vlastně rodila s ním na bříšku.
Autor: Janča D. 16.11.2012 v 16:37
ahoj děvčata, ani jsem si nepřečetla všechny příspěvky, ale jsem tu jenom na skok...určo dohonim zítra nebo dnes večer...
mám strach...dnes celý den mě bolí v podbříšku....říkám si, že je to normální, že se roztahuje děloha...ale nikdy jindy mě to tak nebolelo jako dnes..když ležim je to ok...ale jakmile vstanu..tak mě to strašně bolí....je toto normální????
děkuji , za odpověd...
Autor: Monika4 16.11.2012 v 16:38
Jančo bolí to jak? netvrdne ti děloha? co záda?
Autor: Monika4 16.11.2012 v 16:43
Rozhodně by to nemělo být silné bolení pokud máš jakoby křeče není to v pořádku a radši bych jela k Mudr. nebo do porodnice aby se radši koukli proč se to děje? Držím palce
Dál by bolest neměla jít i do zad a rozhodně ne tlak na konečník ale to už fakt předbíhám.Tvrdnutí dělohy poznáš že když si sáhneš na bříško dá se děloha opravdu nahmátnout a je tvrdá to by se taky ještě dít nemělo.Není to katastrofa ale měla bys dostat magnesium a být v klidu.
Nechci tě děsit zvaž to každopádně se nám ozvi jak ti je.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 16:44
Ještě pokud ti teplá vana nebo sprcha uleví je to taky dobré.
Autor: Janča D. 16.11.2012 v 16:45
Moni: píchámě to a a trošku se mi zvedá žaludek, jako na zvracení....záda mě nebolí...a co se týče dělohy, tak nevim....poznám to jak??..
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55