Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 16.11.2012 v 16:50
Je to opravdu ztvrdnutí v místě kde by měla děloha být což je u nás tak kolem půlky cesty k pupíku ale možná míň když jsi těhu poprvé nejlíp to poznáš vleže ale taky se tím může uklidnit. Jelikož je pátek asi bych radši někam zavolala aspoň max ti řeknou že se nic neděje nebo řeknou abys radši přijela.
Autor: Iva 16.11.2012 v 17:34
Děkuji zoriazz
, to potěší.
Verčo mám termín porodu 12.5., když se to nelyší MS a UZ víc jak o týden, tak se to prý bere podle MS termín porodu, tak mi to říkal doktor.
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 18:01
Ahoj holky, tak už jsem měla pěknej soupis a vymazalo se mi to. Je to k vzteku. No nic, tak znovu.
Veru ten černej kočárek je pěknej. Snad první, co se mim libí. Nesnášim ty cirkusácké kombinace co jsou ted pomalu všude-nechápu ty lidi co to navrhují . . .
Moni také neberu žádné vitamíny a uplně s tebou souhlasím, že mi neplánovačky
/posílám Prokůpkovi pána
/ jsme ani neměly kdy začít, že? Když jsme to zjistily, bylo už pomalu pozdě a doktor stejně nic neříkal, tak co . . .
Autor: Janča D. 16.11.2012 v 18:07
Moni:..tak jsem ted přijela od doktora a všechno je naštěstí v pořádku...srdííčko tluče:)...mám odpočívat a bolí mě to kvůli tomu, že se roztahuuje děloha...hned se mi ulevilo...že je vše OK..:)
Autor: zoriazz 16.11.2012 v 18:07
janči, ulevilo se i nám všem ostatním. Tak odpočívej! Já jdu řádit na zumbu :-D
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 18:09
Zori je mi líto, ale FB nemám zatím zdárně odolávám tlaku okolí. Nevím, jak dlouho to vydržím, ale zatím prostě ne.
Leni s tím pšíkáním to mám taky uplně stejně jak píšeš. Tam jsem ráda, že je to asi normál.
Ivi pokojíček moc pěknej 
Moni jak jsi psala s těma prsama, tak jako fakt to bude určitě moc špatné?????
Zori také nemáme záclony. Tohle je moje 4 obydlí bez rodičů a nikdy jsem záclony neměla. A asi nikdy mít nebudu
Autor: Lucka 16.11.2012 v 18:39
Ahoj holky!
někdo se ptal. co dělají miminům po porodu, tak já je sice hned neviděla, jak je odvezli, ale manžel jo a jen je zvážili a změřili a vyčistili jim pusinku, ale rozhodně ne žádnou sondu a pak je zabalili a přinesli nám je, ještě měli na sobě ten mázek a vodu u pusinek, takže asi s nima ani nic moc nedělali a hned mi je přisáli.
K tomu tvrdnutí dělohy, já to mám občas už teď a začnou mě při tom i trochu bolet záda a podbřišek mám tvrdý, měla jsem to i u dvojčat a brala jsem akorát magnesium, ale pokud se neotvíráš, tak to nic není, prostě někdo má dráždivější dělohu a jak se tam mimčo mele, tak na to reaguje.
jo a už občas cítím pohyby, jsem teda teprv 16. týden, ale řekla bych, že ho cítím, hlavně, když ležím na zádech a dám si něco sladkého, tak se rozhýbe a někdy, když se víc ohýbám, tak se mu to asi moc nelíbí 
Teď jsem zvedla Toma do autosedačky a bolí mě celý břicho, tak snad to nic nebude, přeci jen váží 13 kilo 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 18:40
Jani to se nám fakt ulevilo super tak hezky celý víkend odpočívat a nech se obskakovat:-)
Zuzko je to u každého jiné ale jak jsem psala u prvního kojení jsem myslela že rodím znova ale trvalo to asi dva dny jen pak už dobrý:-)Ono to za to stojí akorát nevíš na co se soustředit jestli na to blaho jak mimčo ofrkává nebo jak vydržet tu bolest.A děkujem za Pána:-)
Autor: Monika4 16.11.2012 v 18:42
Luci gratuluji k pohybům jsi první:-) a neboj to nic nebude já zvedám Prokopa a ten má 15:-) sice se snažím to omezovat ale občas ho zvednu.
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 18:52
Moni já myslela hlavně s tím rolováním do podprsenky. To jsou prsa pokojeni opravdu tak hrozná??????
Leni naprosto tě chápu, že jsi si nechala prsa zvětšit, když jsi s nima spokojená nebyla. Pokud by to mělo po kojení být opravdu špatné, klidně bych šla na upravu. Nesnesla bych mít prsa škaredá.
Bydlení u moře? Pokud bych tam mohla přestěhovat celou rodinu, jdu do toho okamžitě. Na moři jsem přímo zavislá. Když jsem dlouho bez něj, mám opravdu absták. Asi jsem tam v minulém žitotě žila. Jinak si to nedokážu vysvětlit.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55