Termín porodu květen 2013
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 19:13
posílám náš snímeček pred 10-ti dny. Kdo tady podle vzhledu odhadoval co to bude? Je to teda nekvalitní foto
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 19:20
Reakce na foto bříška Ivi: ty jsi tady líčila, jaká to je hruza a že nejsi žádný proutek, ale z toho co tady bylo vystaveno za fotky, vypadáš nejlip
! Nic proti ostatním, to vůbec. Jen že ti to sluší moc
. Jak už napsala Zori
Autor: Iva 16.11.2012 v 19:55
Tak jsem se právě vrátila z JE Temelín, měli tam krásnou projekci doprovázenou bubnama. Moc hezký.
JančaD. To je moc dobře, že jste v pořádku, mám radost. Tak pořádně odpočívej
.
Zuzka81. Moc děkuji. Nemyslím si, že je to hrůza, to ne. Jen mě tu trochu vyděsily ty kila, 50kg atd. No tyčka prostě nejsem. Prostě normální holka. Mám hold zadek a boky (typická hruška), ale cvičením zpevněné, takže ok. No a teď tedy nově i bříško
.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 20:08
Zuzi tak to už jsem měla po dvou dětech a to víš že to přeháněla tak hrozný to není ikdžyž nemám podprsenku pupík je ještě daleko:-D
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 20:17
Ahoj holky, tak jsem se prave probrala se siesty ;). Ivi, krasna postavicka a tvary, nechapu nas zensky ze s eporad tak podcenujeme ;). Zori : miminko odsaji z pusinky, nebo z dychacich cest, pri bronchoaspiraci plodove vody by mohlo dojit k hypoxii ( nedostatku kysliku v krvi ) a tim i poskozeni mozku atd..... Pokud jsou miminka nedonosena, tak je prece na miste, ze se jim zachranuje zivot ( intubace a umela plicni ventilace-umele dychani, kanalizace periferni zily- zajisteni pro pripadne podavani leku a samozrejme zavedeni nasogastricke sondy na parenteralni vyzivu- pres kterou dostavaji vyzivu primo do zaludku, dale je napoji na monitor a sleduji zivotni funkce, saturaci O2....atd ). Zadny doktor nebude strkat do miminek hadicky bez duvodu ;). Studovali na vykon sveho povolani nekolik let a cely zivot se neustale vzdelavaji, vedi co maji delat. Mas pravdu, ze driv se rodilo bez niceho a taky to slo, ale samozrejme ze cifry umrtnosti se nedaji srovnavat.
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 20:19
Zuzi covece ;) je to devcatko a nebo jemnounkej chlapecek ;) Treba u Gabcy to jsem si rekla, ze to bude devcatko na 100 procent, ale u tebe to muze i byt jemnoun ;).
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 20:21
Moni pěkně jsi to napsala 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 20:21
Leni ty to poznáš z profilu UZ? to abych už sem tu mojí ´fotečku taky šoupla:-)
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 20:25
Leni děkujem
. Ted jsem to četla partnerovi a on na to: jakej jemnouš? To bude chlap jak bejk
.
Takže asi tak, no 
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55