Termín porodu květen 2013

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 19:13

posílám náš snímeček pred 10-ti dny. Kdo tady podle vzhledu odhadoval co to bude? Je to teda nekvalitní fotoFrown

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 19:20

Reakce na foto bříška Ivi: ty jsi tady líčila, jaká to je hruza a že nejsi žádný proutek, ale z toho co tady bylo vystaveno za fotky, vypadáš nejlipWink! Nic proti ostatním, to vůbec. Jen že ti to sluší moc Cool. Jak už napsala Zori

Autor: Iva   16.11.2012 v 19:55

Tak jsem se právě vrátila z JE Temelín, měli tam krásnou projekci doprovázenou bubnama. Moc hezký.

JančaD. To je moc dobře, že jste v pořádku, mám radost. Tak pořádně odpočívej Wink.

Zuzka81. Moc děkuji. Nemyslím si, že je to hrůza, to ne. Jen mě tu trochu vyděsily ty kila, 50kg atd. No tyčka prostě nejsem. Prostě normální holka. Mám hold zadek a boky (typická hruška), ale cvičením zpevněné, takže ok. No a teď tedy nově i bříško Wink.

Autor: Monika4   16.11.2012 v 20:08

Zuzi tak to už jsem měla po dvou dětech a to víš že to přeháněla tak hrozný to není ikdžyž nemám podprsenku pupík je ještě daleko:-D

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 20:17

Ahoj holky, tak jsem se prave probrala se siesty ;). Ivi, krasna postavicka a tvary, nechapu nas zensky ze s eporad tak podcenujeme ;). Zori : miminko odsaji z pusinky, nebo z dychacich cest, pri bronchoaspiraci plodove vody by mohlo dojit k hypoxii ( nedostatku kysliku v krvi ) a tim i poskozeni mozku atd..... Pokud jsou miminka nedonosena, tak je prece na miste, ze se jim zachranuje zivot ( intubace a umela plicni ventilace-umele dychani, kanalizace periferni zily- zajisteni pro pripadne podavani leku a samozrejme zavedeni nasogastricke sondy na parenteralni vyzivu- pres kterou dostavaji vyzivu primo do zaludku, dale je napoji na monitor a sleduji zivotni funkce, saturaci O2....atd ). Zadny doktor nebude strkat do miminek hadicky bez duvodu ;). Studovali na vykon sveho povolani nekolik let a cely zivot se neustale vzdelavaji, vedi co maji delat. Mas pravdu, ze driv se rodilo bez niceho a taky to slo, ale samozrejme ze cifry umrtnosti se nedaji srovnavat. 

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 20:19

Zuzi covece ;) je to devcatko a nebo jemnounkej chlapecek ;) Treba u Gabcy to jsem si rekla, ze to bude devcatko na 100 procent, ale u tebe to muze i byt jemnoun ;).

 

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 20:21

 Moni pěkně jsi to napsala Cool

Autor: Monika4   16.11.2012 v 20:21

Leni ty to poznáš z profilu UZ? to abych už sem tu mojí ´fotečku taky šoupla:-)

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 20:25

Leni děkujemCool. Ted jsem to četla partnerovi a on na to: jakej jemnouš? To bude chlap jak bejk Cool.         

Takže asi tak, no Smile

Autor: Monika4   16.11.2012 v 20:30

Tak Leni jsem zvědavá a napnutá jak kšandy takže fotečka z 11tt

1 ... 234 235 236 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.