Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   16.11.2012 v 20:31

No Zuzi doufám že tohle jsi budoucímu taťkovi nečetla:-D

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 20:38

já bych to teda podle fota nedokázala odhadnout. Klobouk dolu teda. A Leni ty dělaš na gynekologii? Že v tomhle směru hodně víš

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 20:41

Co myslíš Moni? S těma prsama? Ne Cool. Já mu toho od tud moc nečtu. To byla nahoda. Akorát občas ukazuji fotečky s pupíkama  a on valí oči. Holt doma furt nic Frown

Autor: Monika4   16.11.2012 v 20:43

Zuzi u nás taky manžel koukal na ty pupíšky a valil oči:-) ale holkám to přeju já chtěla vždycky mít větší bříško ale vypadá to že ani na počtvrté se ho nedočkám:-(

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 20:48

Včera u nás byla jedna kamarádka a dnes další. S oběma jsem se neviděla od srpna. Nevěděly, že jsem těhotná. Nechtěla jsem jim to říkat po telefonu. Reakce obou když vešly do bytu: Ahoj, vypadáš dobře, jsi zhubla vid?             Já na to že děkuji a že jsem těhotná.       Oni zase reagovaly podobně: fakt? A jak dlouho?                                                                       Když jsem řekla, že jsem ve 4 měsíci smály se a myslely si, že si dělám srandu. Jako že to neni možné. A tak jak říkam, je to všude Frown

Autor: Monika4   16.11.2012 v 20:52

Zuzi klid já se vdávala v pátém měsíci a šaty jsme museli zabírat protože mi byly velké pak jsem nastoupila do školy a holky na to přišly až po měsíci a to jsem to musela říct.

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 20:56

Já jsem si nikdy nemyslela, že nebudu mít břicho. Spíš jsem se pořád bála, že budu širší, než delšíFrown. Měřím totiž jen 158 cm. Normálně jsem poslední dobou mívala 58kg. Ted je mám taky. Ze začátku těhot. jsem kg zhodila a těd jsem na své váze. Jsem teda typ postavy spíš prsa, zadek a stehýnka. Břicho jsem nikdy neměla, ale stejně se pořád divim, že nic

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 21:01

Moni ale ty jak píšeš jsi asi 50-ti kikové děvčátko, vidCool? Tak k přibírání nemáš předpoklady, že? Ale máš to dobré, že když už po 3 dětech víš, že tak vždy vypadáš, nepřekvapí tě to.

Už toho nechám, že. Je to už trapné, pardon. Furt s tím otravuji. Prostě to tak je a hotovoCool

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 21:04

Už tady asi pomalu nikdo neni, že? Já se docela nudim. Chlap kouká na tenis a já to nesnášim. Přijde mi to šílené nůdoFrown. Mohla bych jit něco dělat, nebo do vedlejšího pokoje na druhou tv, ale nechce se mi . . . 

Autor: Monika4   16.11.2012 v 21:13

Zuzi to teda nejsem mám 63 kilo ale jde to na škole jsem měla i víc. Netrap se ono to pak vyleze třeba hodně ne jako u mě.

1 ... 235 236 237 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.