Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 16.11.2012 v 20:31
No Zuzi doufám že tohle jsi budoucímu taťkovi nečetla:-D
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 20:38
já bych to teda podle fota nedokázala odhadnout. Klobouk dolu teda. A Leni ty dělaš na gynekologii? Že v tomhle směru hodně víš
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 20:41
Co myslíš Moni? S těma prsama? Ne
. Já mu toho od tud moc nečtu. To byla nahoda. Akorát občas ukazuji fotečky s pupíkama a on valí oči. Holt doma furt nic 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 20:43
Zuzi u nás taky manžel koukal na ty pupíšky a valil oči:-) ale holkám to přeju já chtěla vždycky mít větší bříško ale vypadá to že ani na počtvrté se ho nedočkám:-(
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 20:48
Včera u nás byla jedna kamarádka a dnes další. S oběma jsem se neviděla od srpna. Nevěděly, že jsem těhotná. Nechtěla jsem jim to říkat po telefonu. Reakce obou když vešly do bytu: Ahoj, vypadáš dobře, jsi zhubla vid? Já na to že děkuji a že jsem těhotná. Oni zase reagovaly podobně: fakt? A jak dlouho? Když jsem řekla, že jsem ve 4 měsíci smály se a myslely si, že si dělám srandu. Jako že to neni možné. A tak jak říkam, je to všude 
Autor: Monika4 16.11.2012 v 20:52
Zuzi klid já se vdávala v pátém měsíci a šaty jsme museli zabírat protože mi byly velké pak jsem nastoupila do školy a holky na to přišly až po měsíci a to jsem to musela říct.
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 20:56
Já jsem si nikdy nemyslela, že nebudu mít břicho. Spíš jsem se pořád bála, že budu širší, než delší
. Měřím totiž jen 158 cm. Normálně jsem poslední dobou mívala 58kg. Ted je mám taky. Ze začátku těhot. jsem kg zhodila a těd jsem na své váze. Jsem teda typ postavy spíš prsa, zadek a stehýnka. Břicho jsem nikdy neměla, ale stejně se pořád divim, že nic
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 21:01
Moni ale ty jak píšeš jsi asi 50-ti kikové děvčátko, vid
? Tak k přibírání nemáš předpoklady, že? Ale máš to dobré, že když už po 3 dětech víš, že tak vždy vypadáš, nepřekvapí tě to.
Už toho nechám, že. Je to už trapné, pardon. Furt s tím otravuji. Prostě to tak je a hotovo
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 21:04
Už tady asi pomalu nikdo neni, že? Já se docela nudim. Chlap kouká na tenis a já to nesnášim. Přijde mi to šílené nůdo
. Mohla bych jit něco dělat, nebo do vedlejšího pokoje na druhou tv, ale nechce se mi . . .
Autor: Monika4 16.11.2012 v 21:13
Zuzi to teda nejsem mám 63 kilo ale jde to na škole jsem měla i víc. Netrap se ono to pak vyleze třeba hodně ne jako u mě.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55