Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 16.11.2012 v 21:13
S tím tenisem to chápu můj chlap je schopnej koukat na jakýkoli sport
naštěstí mu to vždy můžu přepnout:-)
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 21:20
Jezis holky, chacha ted jsem se zasmala. Vubec tom, co rikam neprikladejte zadnou dulezitost. Proste jen rikam, jak se mi ty mimca zdaji z profilu ;D... Kdyz jsem videla Manuelka, rikam ze je jak velkej Manuel,uplne stejnej oblicejik ;D a pak nam doktor rekl, ze je to chlapecek, takze od te doby kdyz se divam na ty vase mimca, tak pronesu, jak se mi zdaji ;D...
Mony, to Tvoje mimco jsem na vazkach. Vim ze Tvoje intuice je holcicka a ze si ji i prejes, me se podle profilu spis zda jak chlapecek, ale znovu rikam, jen zvanim z nudy ;D U nas taky jede tenis a jeste k tomu CR contra España ;), uz bych tomu Berdychovi nakopala p...... ;) To je fakt nuda a des ;D
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 21:23
Chacha Zuzi, aji see smeju tomu jak Tvuj manzel rika ze to bude poradnej bejk ;D. Ten muj by proti jemnounovi taky protestoval.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 21:29
Leni neboj já jsem v klidu Danielka z profilu vypadala přesně jak můj muž tak jsme jí říkali chlapeček a pak nám řekli že to bude holka:-D já dobrý ale muž se s tím chudák musel srovnat. Takže možná se to zopakuje:-) Jinak holka je fakt celej táta:-)
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 21:30
Leni ja v tom právě taky vidim partnera. Uplna kopie, až na ten nos. Ten je pidi po mě, tak jsem zvědavá, co z toho vznikne
.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 21:31
On si můj muž vůbec ty naše děti pěkně označkoval:-) Dáda mu byla hrozně podobná od narození Tom je spíš k nám ale má stejně znaménko jako můj muž jen na jiném místě no a Prokop je sice taky celej táta plus má opět stejné znaménko jako chlap:-) takže u nás je to jasný ikdyby sebe víc chtěl zapírat nemá šanci:-D
Autor: Monika4 16.11.2012 v 21:32
Zuzi já vím co krásné miminko:-D
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 21:35
Moni máš uplnou pravdu. První dcery jsou většinou po otcích.
Holky mám na mailu fakt vostrý video /musim to tak napsat/. Chěla jsem to sem dát, ale nevim jak. Jak to mám udělat, aby jste to viděly? Už jsem to viděla asi 5x a vždy jsem uplně mrtvá smíchy
Autor: Monika4 16.11.2012 v 21:41
Asi ho musíš stáhnout do počítače a pak přidat jako fotky bych řekla.Ale jsem trochu IT analfabet tak nevím to jen můj seslký rozum si tak myslí:-)
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 21:43
Zuzi a prvni kluci po kom byvaji??? Jaky video?? Ja na toho Berdycha uz poslu stiznost.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55