Termín porodu květen 2013

Autor: Katka   16.11.2012 v 21:50

ahoj holky, to je zase příval informacíLaughing Ivi, máš krásnou postavu, nevím co řešíš...sluší ti to a bříško se už rýsujeWink

Moni, mě to miminko připadá taky spíš do chlapečka....no však se brzo uvidí.

Holky, dneska odpoledne jsem chytila "depku" jak vrata.....byla jsem si koupit podprsenku a naivně si do kabinky odnesla 75D.........tůdle.....malá a když jsem pátrala po větší, tedy 75E, tak mi prodavačka přinesla takový hrůzy, že to bylo jak pro báby, fakt síla! Byla jsem pak ještě ve 4 obchodech a velikost 75E je téměř nemožný najít.....ježiši já jsem fakt ufounUndecided nemáte holky tipy, kde se dají koupit takovýhle podprsenky? Fakt jsem z toho byla docela rozhozená....kruci. V jednom krámu mi pak dokonce řekla, že takový nemají, jen 85D a víc....že jsou pro plnoštíhlý....to je vážně díra na trhuFrown Nechce se mi do toho investovat velký peníze, když je to jen na krátkou dobu relativně.....no fakt nevím co budu dělat, musím dál hledat.....díky za vaše případný tipy.

Autor: Katka   16.11.2012 v 21:51

JO a u nás taky běžel tenis, dokud manžel neusnulWink tak jsem si to přepnula na VyprávějSmile

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 21:51

video, o kterém jsem mluvila, tedy jestli to půjde nahrát

Autor: Katka   16.11.2012 v 21:55

Dasho, s tou kolegyní ti to nezávidím...je to nepříjemný a jak to říct a neurazit....asi bych taky zvolila formu třeba dárku (deo nebo sprcháč) a řekla jí to s tím, že prostě hůř snášíš pachy v těhotenství....no držím ti palce, dej pak vědět, jak jsi pochodila!

Jani, je moc dobře, že jsi v pořádku a mimi taky...to roztahování mě jednou ze začátku taky vyděsilo, tak jsem šla k doktorovi pro jistotu...holt my prvorodičky nevíme ještě co je OK a co už ne, tak je lepší přijít jednou zbytečně než pak pozdě, hm? Wink

Autor: Katka   16.11.2012 v 21:58

Zuzi, ten je boží!!!LaughingLaughing To je fakt miláček - potápníkLaughingLaughingLaughing a jak je šťastnej u toho!

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 21:59

Káto to máš dobré, že jsi si to přepla Cool.

 

Autor: Monika4   16.11.2012 v 22:01

Zuzi to je krásný celá naše Dandula potápka jedna.Mimochodem moc doporučuji chodit s dětmi kojenecké plavání pokud mají rády vodu je to skvělý.

Naše Dája chodila od osmi měsíců a byla tam jak ryba ve vodě:-)Tom šel už v pěti a tomu to neudělalo nejlíp takže jsme ho po půl roce nechali pak začal ve třech letech plavat skoro sám a Prokop sice nechodil nikam ale vodu miluje a je těžké ho uhlídat třeba jen u louže:-) je schopnej si do ní lehnout a plácat se v ní :-D

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 22:01

Leni většinou jsou první chlapečci po mamince, ale pravidlo to neni

Autor: Monika4   16.11.2012 v 22:02

Katko takové velikosti v hezké formě i ceně mají přes internet na Astratex mě od nich vždy seděly tak se zkus podívat.

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 22:05

Katy, tak zkus krasu bez zavoje ;D!!!! ( Hlaska z chaluparu )

1 ... 237 238 239 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.