Termín porodu květen 2013
Autor: Katka 16.11.2012 v 21:50
ahoj holky, to je zase příval informací
Ivi, máš krásnou postavu, nevím co řešíš...sluší ti to a bříško se už rýsuje
Moni, mě to miminko připadá taky spíš do chlapečka....no však se brzo uvidí.
Holky, dneska odpoledne jsem chytila "depku" jak vrata.....byla jsem si koupit podprsenku a naivně si do kabinky odnesla 75D.........tůdle.....malá a když jsem pátrala po větší, tedy 75E, tak mi prodavačka přinesla takový hrůzy, že to bylo jak pro báby, fakt síla! Byla jsem pak ještě ve 4 obchodech a velikost 75E je téměř nemožný najít.....ježiši já jsem fakt ufoun
nemáte holky tipy, kde se dají koupit takovýhle podprsenky? Fakt jsem z toho byla docela rozhozená....kruci. V jednom krámu mi pak dokonce řekla, že takový nemají, jen 85D a víc....že jsou pro plnoštíhlý....to je vážně díra na trhu
Nechce se mi do toho investovat velký peníze, když je to jen na krátkou dobu relativně.....no fakt nevím co budu dělat, musím dál hledat.....díky za vaše případný tipy.
Autor: Katka 16.11.2012 v 21:51
JO a u nás taky běžel tenis, dokud manžel neusnul
tak jsem si to přepnula na Vyprávěj
Autor: Katka 16.11.2012 v 21:55
Dasho, s tou kolegyní ti to nezávidím...je to nepříjemný a jak to říct a neurazit....asi bych taky zvolila formu třeba dárku (deo nebo sprcháč) a řekla jí to s tím, že prostě hůř snášíš pachy v těhotenství....no držím ti palce, dej pak vědět, jak jsi pochodila!
Jani, je moc dobře, že jsi v pořádku a mimi taky...to roztahování mě jednou ze začátku taky vyděsilo, tak jsem šla k doktorovi pro jistotu...holt my prvorodičky nevíme ještě co je OK a co už ne, tak je lepší přijít jednou zbytečně než pak pozdě, hm? 
Autor: Katka 16.11.2012 v 21:58
Zuzi, ten je boží!!!
To je fakt miláček - potápník

a jak je šťastnej u toho!
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 21:59
Káto to máš dobré, že jsi si to přepla
.
Autor: Monika4 16.11.2012 v 22:01
Zuzi to je krásný celá naše Dandula potápka jedna.Mimochodem moc doporučuji chodit s dětmi kojenecké plavání pokud mají rády vodu je to skvělý.
Naše Dája chodila od osmi měsíců a byla tam jak ryba ve vodě:-)Tom šel už v pěti a tomu to neudělalo nejlíp takže jsme ho po půl roce nechali pak začal ve třech letech plavat skoro sám a Prokop sice nechodil nikam ale vodu miluje a je těžké ho uhlídat třeba jen u louže:-) je schopnej si do ní lehnout a plácat se v ní :-D
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 22:01
Leni většinou jsou první chlapečci po mamince, ale pravidlo to neni
Autor: Monika4 16.11.2012 v 22:02
Katko takové velikosti v hezké formě i ceně mají přes internet na Astratex mě od nich vždy seděly tak se zkus podívat.
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 22:05
Katy, tak zkus krasu bez zavoje ;D!!!! ( Hlaska z chaluparu )
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55