Termín porodu květen 2013

Autor: Lenka.es   16.11.2012 v 22:09

Ja si to dokazu predstavit jaky podprsenky ti asi pani vytahla. Tak si je mela vzit a k tomu aji naky pekny bombardaky. Babicka kdyz susi svoje kalhotky, tak da na 5 metrovou snuru dvoje ;D Ale prej jsou moc pohodlny!!! Taky nosi ponozky bez gumicek, aby neotikaly nohy, vzdycky jsem ji je bravala a pak mi sjizdeli do bot ;D. 

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 22:11

Moni koukala jsem na ty podprsenky. Mám stejný problem jako Káta. Vybrala bych si tam, ale chtěla bych si to vyzkoušet. To je jen zásilkově, žeFrown?

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 22:13

Leni ty jsi fakt vtipošCool

Autor: Monika4   16.11.2012 v 22:15

No myslím že jo ale já si objednávala u nich teda bez kostit bavlněnou podle jejich tabulek a perfektně mi sedla a vydržela dlouho.

Autor: Katka   16.11.2012 v 22:20

Moni, díky moc za tip, ale taky bych si to radši vyzkoušela...dneska to bylo na vlastní kůži a taky každá sedí jinak...no kouknu a díky moc!

Leni, ty jsi fakt vtipálekLaughing....já si připadala, jak když si přes krám do kabinky nesu čepice na hlavu a ne podprsenkuSurprisedLaughing a stejně mi pak byla malá....krucinál, to jsem fakticky nečekala.....a ještě k tomu ty udivený pohledy.....ooo božínku, to je díloSurprisedWink

Autor: Monika4   16.11.2012 v 22:21

Kačko počkej až se nalijou:-D kup si rovnou stany:-)

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 22:21

Tak myslíš že to mám risknout?

Ják píše Lenča, tak bez podprsenky by to take šloCool. Jak ty žlázy asi pracují /nebo co/, tak tvar je naprosto super /uvidíme na jak dlouho teda Surprised/ jak od Měštáka Laughing. Ale u mě by to nešlo. Pořád taková bolest, že i v noci musím mít něco moc upnutého, jinak bych asi nespala vubec Frown

Autor: Katka   16.11.2012 v 22:22

Krásu bez závojů.....to jsem fakt lehla Leni, ty mě bavíšLaughingLaughingLaughing hele to by fakt asi kolegové čuměli a nic nedělali, protože dělám se samýma chlapama a ještě mám šéfa chlapaLaughing to by bylo v kanceláři pozdviženíWink¨

Jdu vygůglitWink Astratex.

Autor: Katka   16.11.2012 v 22:23

no holky, teď se tomu směju, ale fakt mi odpoledne do smíchu nebylo....sakra to je už fakt jak stanyLaughing no přeci už se mi Moni nezvětší proboha ne?? 75F snad ani neexistuje proboha....

Surprised

Autor: Monika4   16.11.2012 v 22:24

Zuzko prozkoumej jak to mají s reklamací pro jistotu protože ve značkových obchodech to bude asi boj. Tak ono teď by to asi na ostro šlo ale až budeš kojit těžko protože bys měla mlíko až na stehnech:-)

1 ... 238 239 240 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.