Termín porodu květen 2013
Autor: Lenka.es 16.11.2012 v 22:09
Ja si to dokazu predstavit jaky podprsenky ti asi pani vytahla. Tak si je mela vzit a k tomu aji naky pekny bombardaky. Babicka kdyz susi svoje kalhotky, tak da na 5 metrovou snuru dvoje ;D Ale prej jsou moc pohodlny!!! Taky nosi ponozky bez gumicek, aby neotikaly nohy, vzdycky jsem ji je bravala a pak mi sjizdeli do bot ;D.
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 22:11
Moni koukala jsem na ty podprsenky. Mám stejný problem jako Káta. Vybrala bych si tam, ale chtěla bych si to vyzkoušet. To je jen zásilkově, že
?
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 22:13
Leni ty jsi fakt vtipoš
Autor: Monika4 16.11.2012 v 22:15
No myslím že jo ale já si objednávala u nich teda bez kostit bavlněnou podle jejich tabulek a perfektně mi sedla a vydržela dlouho.
Autor: Katka 16.11.2012 v 22:20
Moni, díky moc za tip, ale taky bych si to radši vyzkoušela...dneska to bylo na vlastní kůži a taky každá sedí jinak...no kouknu a díky moc!
Leni, ty jsi fakt vtipálek
....já si připadala, jak když si přes krám do kabinky nesu čepice na hlavu a ne podprsenku
a stejně mi pak byla malá....krucinál, to jsem fakticky nečekala.....a ještě k tomu ty udivený pohledy.....ooo božínku, to je dílo

Autor: Monika4 16.11.2012 v 22:21
Kačko počkej až se nalijou:-D kup si rovnou stany:-)
Autor: Zuzka81 16.11.2012 v 22:21
Tak myslíš že to mám risknout?
Ják píše Lenča, tak bez podprsenky by to take šlo
. Jak ty žlázy asi pracují /nebo co/, tak tvar je naprosto super /uvidíme na jak dlouho teda
/ jak od Měštáka
. Ale u mě by to nešlo. Pořád taková bolest, že i v noci musím mít něco moc upnutého, jinak bych asi nespala vubec 
Autor: Katka 16.11.2012 v 22:22
Krásu bez závojů.....to jsem fakt lehla Leni, ty mě bavíš

hele to by fakt asi kolegové čuměli a nic nedělali, protože dělám se samýma chlapama a ještě mám šéfa chlapa
to by bylo v kanceláři pozdvižení
¨
Jdu vygůglit
Astratex.
Autor: Katka 16.11.2012 v 22:23
no holky, teď se tomu směju, ale fakt mi odpoledne do smíchu nebylo....sakra to je už fakt jak stany
no přeci už se mi Moni nezvětší proboha ne?? 75F snad ani neexistuje proboha....

Autor: Monika4 16.11.2012 v 22:24
Zuzko prozkoumej jak to mají s reklamací pro jistotu protože ve značkových obchodech to bude asi boj. Tak ono teď by to asi na ostro šlo ale až budeš kojit těžko protože bys měla mlíko až na stehnech:-)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55