Termín porodu květen 2013

Autor: Katka   16.11.2012 v 22:48

Zuzi, to jsem asi přehlídla, je toho tu pořád víc a víc a někdy se to hodně rozjede, tak to nejde všechno do detailu číst ani....Smile no je to opravdu mazec! A kde sis zkoušela prádlo ty? Já zatím nebyla ve speciálkách na spodní prádlo, dneska první "nákup" v Marks a Spencer, Kappahl, HM (tam neměli speciální oddělení pro těhotné musím do druhého u nás v ČB) a ještě zkusmo protože jsem šla kolem New Yorker - bez šance a Takko-maximálně 75DLaughing tak jsem byla fakt hotová z toho "výběru"......

Leni, je to fakt síla...co to na tobě najednou vyroste a ani nevíš kdyWink já chci zpátky svoje trojkyyyyUndecidedSmile fakt lituju ženský, co to mají takhle normálně tu velikost.....

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 22:54

Kači, vidím to stejně :-) chudáci holky, co mají takové normálně :-) já si zatím vystačila s HMkem, 80D :-D

Zuzi, trochu jsem nechytla to, že nemáš FB? já něco psala s FB? Surprised

Leni, smutné je, že čísla o úmrtnosti při porodech doma a v nemocnici jsou stejná.. a lidé si myslí opak.

Autor: Katka   16.11.2012 v 23:00

Zori, je to opravdu síla, nevycházím z údivu......co to moje tělo vyvádí a jestli jak píše Monča se ještě nalejou po porodu.......tak potěš kotěUndecided už dneska i manžel si mě tak s pochopením prohlížel, když viděl, jak jsem z toho "vyřízená", že to je fakt síla, jak se mi zvětšily ty moje "kdysi kůzlátka"UndecidedWink zkusím ještě to specializovaný HM....a pak už asi jen z toho netu, vypadá to, že se daj sehnat, jen mám trošku strach do toho jít bez zkoušení....

 

Autor: Katka   16.11.2012 v 23:05

Dobrou noc holky, jdu zaspat ten šokSmile a díky za podporu a tipy, vím, že nejsem jediná, ale nějak mi to hlava nebere ty změnyLaughing

Autor: zoriazz   16.11.2012 v 23:05

Kači, mě rostou od 4.tt, ale teď ne tolik, tak nosím víc jak měsíc to D a zatím se do něj pořád vlezu.. jsem tak trochu ráda, že v tom nejsem sama ;-) a že se tu taky našel někdo s tímto příznakem :-) Přemýšlela jsem i o nějakém tom topíku, co jsme nosily, když nám prsa začala růst, a přiznám se, že na zumbu nosím sportovní podprsenku Shock absorber (u nás prodává otto, mám ji ještě z Anglie) a je to moc fajn! Kamarádka cvičitelka zumby mi říkala, ať si hodně protahuju krční páteř a trapézy, že dostávají víc zabrat a ještě dostanou.. jinak strach z nákupu přes net plně chápu! 

Zítra jedeme zas do Ovy, tak omrknu nějaké gatě, mimoto příští týden si beru ty Nextové (čekám, až kamarádka dotlačí svoji objednávku) :-) 

16.11.2012 v 23:10

[232125] Holky že sem lezu a bavím se u toho Laughing Teď mám 85G a myslím, že to zdaleka není konečná... když jsem si kupovala tuhle podprsenku (je kojící, musela jsem si ji koupit hned na začátku těhu, protože mi hned dost prsa vyrostly), tak paní říkala, že ke konci budu potřebovat ještě větší. No já doufám, že ne!

Ale mám kamarádku, a proti ní mám prsa maličký. Nevím, kde kupuje prádlo ona, ani to nechci vědět, protože už na sebe sháním prádlo blbě. Jen vím, že to není konečná a může být hůř - takže jsem vlastně v pohodě Cool

Důležité je mít správnou velikost a tvar podprsenky a to je všechno...

16.11.2012 v 23:13

Abych i poradila, podprsenku jsem koupila tady: http://www.rajdetiukohouta.cz/inpage/prodejna-stepanska/

Autor: Zuzka81   16.11.2012 v 23:48

Martinko koukala jsem na ten obchod. Obchůdek docela pěkný, ale pak když když jsem se podívala na fotogalerii  . . . Měla jsem šok. Tak hrozné fotky jsem neviděla ani nepamatuji a myslím, že 3-letý syn mé kamarádky by to snad nafotil lépe. Neuvěřitelné, že si tohle někdo může dát na rekamní stránky svého obchodu. Mám pocit, že paní z fotek se snad fotila sama, nebo se jí chtěl někdo pomstít. Fakt katastrofa. Chvilku jsem si myslela, že jsem najela na nějakej soukromej web paní z Horní-Dolní . . . . a ne rádoby pěkných obchodů i v centru Prahy! Tohle má prodávat? Mě to teda odradilo

17.11.2012 v 00:08

Zuzko, já tam nešla kvůli fotkám :-) Oni mají víc poboček, zašla jsem do jedné, kteoru mám blíž a chtěla podprsenku, a oni mě poslali sem, protože zrovna měli správnou velikost. Byla tam moc příjemná paní středního věku, skvěle jsme si pokecaly, a ještě jsem dobře nakoupila.

No ale je na Tobě, jestli se necháš odradit fotkama Wink Já jen že jste si tu stěžovaly, že nevíte kde kupovat pořádný podprsenky... ale určitě najdeš i jinde Cool

Autor: Iva   17.11.2012 v 09:38

Ahojky holky, vy jste teda noční ptáci. Já včera byla unaven a desátá hodina to jistila. Partner byl na narozeninách (nešla jsem tam, bylo tam dost zakouřeno) a přišel v půl desáté, aby se přitulil Wink.

Zuzka81: Video je krásné, jak je při tom šťastnej Laughing.

Katka81: No já zas měla vřdy 70B a teď jsem potřebovala 70C a to je tedy taky nadlidskej výkon, v obchodech v ČB mají jen od 75. ALe nakonec jsem jednu ulovila. Jiank já jsem asi snad jediná kdo z toho má radost, že mu prsa rostou, jak to tak pozoruji. Klidně by už i po kojení mohly takto zůstat Wink.

Jinak přeji krásný den. Jedu do ČB na nákup kalhot Smile.

1 ... 240 241 242 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.