Termín porodu květen 2013
Autor: Iva 17.11.2012 v 09:42
Jinak jak jte se tu bavily o stránkách spodního prádla, kde by se dala najít podprsenka 75D, 75E, tak mi právě na mail přišlo toto a mají je tam i 75F, 75G, 75I, atd. http://www.luxusnipradlo.cz/
Autor: Zuzka81 17.11.2012 v 10:13
Ahoj holky. Přeji pěkný víkend. Martinko nemyslela jsem to nějak proti tobě. To vůbec. Jen mě dostal ten šílenej web. Vždyt to má být reklama to přece prodává.
Ivi hezké, škoda že to neni blíž k Praze. Pořád váhám, jestli si něco objednat bez zkoušení
Autor: Katka81 17.11.2012 v 10:31
Holky, díky za odkazy, Ivi to je dobrá stránka, tam se dá najít....jen bych si to fakt radši vyzkoušela...ještě zkusím obchody v ČB. Tobě přeju dobré pořízení při nákupu kalhot.
Autor: Monika4 17.11.2012 v 14:15
Ahoj holky konečně jsem usedla
dnes jsem hned ráno vyrazila s naší peřmenkou na závody (fakt se jí nechtělo) no ale dobrý je druhá:-D pak domů nákup ještě jeden nákup a konečně jsem doma v sobě dva rohlíky od rána a nic víc ani záchod jsem nestihla:-( mám plné kecky.
Koukám večerní debata se moc neposunula stále problém "kam ty prsa dám" :-)
Autor: Iva 17.11.2012 v 18:08
Ahojky holky, tak mám kalhoty. Vzala jsem si trochu volnější, aby mi nějakou dobu vydržely. A mají pás přes bříško, takže je to i příjemný. Jinak kino super relax. Hezký večer 
Autor: Jana S 17.11.2012 v 18:27
Ahoj holky, tak vám taky posílám moje bříško, dnes jsem 13tt. tak to nejhorší mám za sebou
Autor: zoriazz 17.11.2012 v 20:56
Jani, je nádherné! To moje je po večeru a po celodenním výletě na shopping do Ostravy trochu víc nafouklé :-)
Holky, hezký postřeh z dnešního dne - ukazovala jsem manželovi, jak velké cca jsou dětské postýlky, a prodavačka se ptala, jestli potřebujeme poradit. A manžel jí říká - děkujeme, ale máme ještě šest měsíců čas :-D
Autor: Katka81 17.11.2012 v 21:34
Ahoj holky, tak mám za sebou "náročnou" oslavu strejdovo šedesátin a slezinu všech příbuzných a že jich není málo
výborně jsem se najedla - gulášek, chlebíčky a ještě k tomu dortík (piškot, tvaroh, mandarinky, želatina), pak odvezla manžela a bráchu domů (oba po několika pivech a panáku na přípitek
) a jsem ráda, že jsem v pelechu
Jinak vtipné je, že jsme to jeli "slavnostně" oznámit na tuhle stranu příbuzných a vlastně všechny ženský co tam byly to hned poznaly, takže nebylo co oznamovat, jen odsouhlasovat

Tak měli všichni velkou radost a my taky.
Ivi, super, že máš nový kalhoty, je to fakt příjemný konečně to bříško netlačit do normálních kalhot
Jani, máš krásný bříško, počkej 3 týdny a taky se ti najednou vyloupne víc...ale je to příjemný, že už to na sobě pěkně můžeš pozorovat....já dlouho nic, až do 14tt a pak šupky a je tam a už ho neschovám
Zori, mě zbývá už "jen" pět a půl měsíce....začala jsem 17tt
ono to celkem "letí" mám pocit....nejdřív jsme to tajili a pak co to je veřejný, tak to nějak utíká víc...za tři týdny jsem v polovině!!!

Autor: zoriazz 17.11.2012 v 23:50
Ahoj Kácí, no tak u me je to plus minus pul roku, uvidíme, kdy se bude brouckum chtít ven:-) ale je to vtipné. Je fajn,ze sis oslavu uzila! Taky bych na nějakou zasla,hihi :-)
Autor: Dita 18.11.2012 v 06:38
Dobré ráno těhulky.Téda vy máte koziska:-D ti naši chlapi se mají
já jsem ještě velikost nezjišťovala,zatím jsem nakupovala jen sportovní a top a tam je číslování klasické S,M,...no skončila jsem na L a myslím,že bych snesla i o velikost větší..původně jsem měla takové hezké dvoječky a teď se nafoukly dost solidně,můj manžel je z nich ale řekla bych k uvytržení.
Včera jsme měli nákupní den,tak jsem se sem dostala až pozdě.Včera jsme zuřili,jak je možné,že si KB dovolí obnovovat systém svého bankovnictví,aniž by o tom informovala klienty,po té,co jsme byli vyšokovaní, že nemůžeme vybrat peníze jsem volala na linku,prachy tam byli,ale zůstatek v tu chvíli nebyl k dispozici k vidění a pak mi baba s klidem řekla,že můžu kartou platit..tak my nákup za 2 litry na vozíku a ejhle,transakce zamítnuta a hotovost u sebe 500,tak manžel honem do bankomatu,lidi ve frontě netrpěliví,bankomat milostivě vydal 1500,víc to nešlo,no tak jsme na linku volali znovu a tentokrát jim to manžel řekl už od srdce,...vím,že to nemá s těhu nic společného,ale potřebovala jsem se někomu vyvztekat,protože to ve mě pořád je a do toho ta naše malá potvora pořád přes noc kálí na podlahu a já už nevím co s tím, jsem bezradná,tak jsem ji dnes dořezala,i když to obvykle nedělám,jen ji vyhubuju, ale už je toho vážně moc...
potvora jedna...
Dnes mi přijede na návštěvu tchýně s tchánem(ti jsou naprosto v pohodě),ale navíc i s babičkou od manži, ta je taky fajn a moc hodná,ale je to takový generál a tak dnes budu pod přísným dohledem,tak mám před sebou uklízecí a vařící pečící den.No vopruz

Jinak já jsem 14+3 a mám pocit,že příško je den o de dne nafouklejší.Manžel včera,ať to břicho tak nevyvaluju,prej zatáhni ho:-D už to nezapřu,i když teda na některé z vás holky pořád nemám,ale vy jste v předstihu:-)
Mějte krásnou neděli:-)
Jooo a vkládám fotku kočárku, do kterého jsem se zamilovala, recenze na něj jsou moc dobré, včera s ním drandila paní v nákupním centru,tak jsem se jí poptala,jak je spokojená a byla MOC:-D tak ještě ho pak musím podrobně prozkoumat a do něj bychom asi šli.
papáá
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55