Termín porodu květen 2013

Autor: Dita   18.11.2012 v 06:40

když jsme u toho pravopisu prachy tam bylyEmbarassedpardoon,nějak mi ta hlava v těch 6 ráno asi ještě nefunguje...

tady je ještě odkaz na ten kočárek: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-laret/laret-multicolor/kocarek-laret-multicolor-nr1-954.html

 

 

Autor: zoriazz   18.11.2012 v 10:33

Meli, krásné dobré ránko!

Zbytečně se nerozčiluj, i když to asi bylo moc emocí a musely ven a prakticky z toho prostě byl problém! Je to šílené, že si něco takového banka dovolí - asi si myslí, že lidi sedí doma na zadku, když je svátek, a hotovo. A pak člověk vypadá jako blbec, že nakupuje a nemá na to, že? Taky mi v DM odmítli dvě karty, a to jsem byla jen před cvičením rychle pro deo, a pak jsem zjistila, že pro mě mají na pobočce karty nové s novým příjmením a nějak mi to zapomněli dát vědět! v DM naštěstí šla pracovní karty, ale jak budu na finančáku vysvětlovat tu platbu, to nevim :D 

Kočárek je takový jiný, můj styl to není, ale jak jsem už psala dříve - já musím vybírat mezi teréňákama, takže všem jen závidím, co si můžou vybrat :-)))

Krásné ránko, mamušky!

Autor: Monika4   18.11.2012 v 10:45

Krásné ráno holky tak jsem dnes spala až do devíti:-) ale jsem jak zmlácená celá unnavená robolavěná nálada taky na nic.Pořád jsem nepřibrala ani deko už jsem  z toho nějak nervozní mám pocit že to není v pořádku bříško nikde kila taky ne ani se těhu necítím.Spímm pořád na břiše a to jsem vždycky touhle dobou už nemohla:-(Cryjá asi cvokatím

Manžel mě uklidňuje že je vše v pořádku že si naše "holčička" dává na čas ale mě už to fakt začíná trápit:-( už jsem 14+1 a jelikož je to čtvrté tak jsem myslela že už něco bude no asi ne :-(

Autor: Iva   18.11.2012 v 11:54

Ahojky, přeji hezký nedělní den. 

Katka81: Je to opravdu super pocit, když si v těch kalhotech sedneš a nikde tě nic netlačí. Wink

Monika4: Ahoj Mončo, nezoufej, ono ti bříško vykoukne uvidíš. Mě nejvíc začalo vykukovat tento týden.

Jinak bych se vás holky chtěla zeptat, jak to mám počítat, podle MS začínám 16tt, ale podle UZ v úterý 16tt končím. Tak vlastně nevím kdy budu začínat 5.měsíc.

Melissa: Tak to se ti vůbec nedivím, že jste byli naštvaní. To já bych se taky rozčílila. Nechápu jak si tohle banka vůbec může dovolit. To mě to banka dá vědět 2x na mail a pak i na intrernetovém bankovnictví 14 dní dopředu a mají to tak od 00:00hod do 03:00hod, ale rozhodně ne přes den.

Jinak kočárek je Melisso krásný. Já mám vybraných několik a nevím pro který se rozhodnout. Každý něco plus něco mínus (buď, že nejde dát sportovní kočárek směrem k rodiči, nebo nejde sportovní kočárek dát do 100% lehu, váha kočárku atd. Dle zkušeností kamarádek a recenzí mám zatím v merku tyto:

Mutsytransporter

Tako larent alu 2012

Jedo bartatina

X-lander

Jedo fyn 4DS

Autor: Olča   18.11.2012 v 13:10

Ahojky, ráda bych se přidala Smile je mi 23. První mimčo jsem měla v 19ti a nyní jsem v 15tt Laughing tak se těšíme na nový přírustek. TP mám 14.5.2013 Doufáme že to bude holčička, abysme měli páreček Cool jinak mi doktor našel cystu 5x7 cm... občas mě docela bolí, tak mám strach. nemáte s tím někdo zkušenosti? Embarassed

Autor: Iva   18.11.2012 v 13:32

Ahoj Olčo, vítám tě tady. Bohužel s cystou zkušenosti nemám.

Autor: Alenass   18.11.2012 v 14:53

Pekne odpoledne,

tak mi vcera dopo gruntili se Sofinkou,lestili,luxovali,prevlikali,prali...no porad dokola ale vysledek stoji za to, aspon na chvili ze.Dneska Honza umyl okna,vyprali jsme zaclony a timto je uklizeci vikend za nami.Vcera jsme byli s nasima na veceri,mamka ma narky a maji 35let vyroci svatby,klobouk dolu Wink Ted se pujdem projit, Sofka ma koleckove brusle nove,tak to vezme prochazkou do cukr na dortika Tongue out Vecer jeste namtlam par jednohubek a zitra jedem do Phy slavit predcasne Sofiiny narky a jedny kamosky holcicky,mame to v mat centru tentokrat,tak to bude zas o necem jinem.Pak tam jsme na lamp.pruvod a Sofcu vezu k tatovi,bude tam do st, to ji hodi do skolky, sice nebude v ut na plavcu ale to se neda nic delat.My jdem v ut na upiry,konecne,se tesim! Akorat bez Honzi,s tim se tu vystridame, jelikoz jdeme dopo s pejskem(pudl,9m) na operaci,nesestoupila mu jedna kulicka, tak bude po narkoze tak at tu neni sam.

Vitej Oli, s cystou neporadim,tuk tuk jsem nikdy nemela, ale to ti uz neco rekl gyndar ne?

Melli-kocarek je presne podle meho gusta,jen pujdu po bazarovem jelikoz v pul roce jdem do normal sportaku tak nema cenu na pul roku kupovat drahy kocarek.

Tak hezky zbytek nedele vsem.

Autor: Alenass   18.11.2012 v 14:58

Jo a uplne bych zapomnela, prave jsem si objednala Angelsounds. Poslouchani miminka v brisku.Vcera jsem na emiminu prosla diskuzy o tomto,nazory se dosti lisi,nekdo je pro nekdo proti,ale ja se rozhodla ze tentokrat do toho pujdu.Sice si myslim ze uz prdolu citim obcas,nevim jeste jiste, ale bude to pro me uklidnujici.Ja vim ze co se ma stat to se proste stane i tak, ale ja myslim,ze mi to proste uklidni.Ne ze na tom budu viset cely dny, to fkt ne,jen tak sem tam.A pozdeji je tam pry slyset i jak mimi skyta, tak na to se tesim Wink Novej stoji  1000,- to se mi zda dost,tak jsem na mmb chytla pani, co ho prodava za 640,- novej,kupovali ho az ke konci tehu,nic moc rozdil,ale tentokrat si to proste dopreju Laughing

Bezplenkova metoda-ABSOLUTNE nic pro me. Nezavrhuju maminky co praktikuji,ale mne se to prici.Budit v noci mimi..nene.Budu rada ze pi a my taky.

Autor: *hermína   18.11.2012 v 15:36

Ahoj holky, tak doufám, že jste měli pěkný víkend. My celkem ano, ale spíš pracovní, včera jsme malovali chodbu, dokud je venku trochu hezky a schne to a dneska dodělávky a úklid, mám toho celkem plný brejle, jsem utahaná jako kotě..a zítra po neschopence do práce, už se docela těším, ale bojím se jak to budu zvládat a taky zítra budeme řešit s nadřízeným co dál, musím mu říct, že budu chodit maximálně do konce rokuFrown, mám strach z reakcí...

 

Olčo, vítám tě, jsi stejně jako já, teď mám 15.týden a termín 15.5., zkušenosti s cystou nemám, ale vím, že kamarádka jí měla když čekala malou a museli ji kvůli tomu hlídat jestli se ta cysta nezvětšuje a všechno bylo v pohodě, teď už je malý rok a půlSmile.

 

Mončo buď v klidu, pamatuješ, jak sem sem dávala fotku s pupíkem(mám jí v profilu), tak jak jsem psala teď jsem zhubla 2 kila a bříško je pryč..ale jak si pamatuju tebe z fotky jsi dost drobounká a řekla bych, že ten prcek u tebe nebude hned vidět, každopádně špatně ti není, tak bych to neřešila...taky mám teď podobný problém, prsa už mě nebolí, břicho taky ne, prostě jako by nic, tak si řikám jestli tam vůbec je, ale víš co? JE a u tebe taky a je v pořádku KissKiss...

A další pozitivní zpráva, vrací se mi chuť na milování, co vrací je slabý slovo Cool

Jo a prcek má od soboty první body, takový pěkný zelený se zebrouKiss

Hezký zbytek dne, papa těhulky.

 

Autor: Zuzka81   18.11.2012 v 15:53

Ahoj holky. Přeji pěknou neděli. 

Meli moc pěknej kočárek-ten jako do hněda. Hned jsem si to uložila.

Včerejšek byl  náročnej. Střídali se u nás příbuzní, takže jsem celé dopo byla v kuchyni atd. Frown. Dnešek je tady totál válíci. Dělala jsem jen oběd a to je vše. Těd jsem myslela, že se koukneme na nějakej pěknej film a on je zase ten přiblblej tenis. Ach jo . . . .

1 ... 242 243 244 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.