Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 18.11.2012 v 18:47
Tak jsem si pročistila hlavu pěti hodinovou procházkou po Praze s dětmi a mužem:-) Obídek pozdní v KFC ale dala jsem si kukuřici a ta teda byla mňamozní:-) já na ní měla chuť už asi týden.
Zjistila jsem že fakt nejsem schopná sníst kousek čokolády:-( jak si kousíčínek dám je mi blbě od žaludku jestli tohle nebude holka tak fakt nevím:-D
Ivo já jsem pro X landera
Zuzi u nás taky jede tenis ale za chvilku chlap odjíždí na volejbal tak to hned přepnu:-D
Autor: Zuzka81 18.11.2012 v 19:30
Moni ty se máš. Já už jsem z toho uplně zoufalá
. Toje nedělní odpoledne ve dvou jak . . . No jo no. Když on by to nepřežil, kdyby to neviděl. Doufám, že už to co nejdříve ukončej.
Byla jsem z toho tak znuděná, že jsem si film mezi tím pustila sama. Už jsem to viděla, ale je to dlouho, tak jsem si říkala, že na to číhnu znovu. Je to od Heleny Třeštíkové dokument Katka. Fakt mazec. Zajímalo by mě, co s tou holkou dnes je. Celkově ty dokumenty od p.Třešzíkové jsou moc zajímavé. Viděly jste Manželské utudy?
Autor: zoriazz 18.11.2012 v 19:40
Zuzi, poslala bys mi toho mailíka pls? poslala jsem ti adresu do zprávy :-) aneb ať žije tenis!
já teda zatím špekulovala po netu nad postýlkama a objevila jsem nádhernou značku s krásnýma postýlkama a jsem z nich nadšená :-) posílám obrázek, ale ráda bych bílou(mají taky).. a komodu necháme asi vyrobit, tahle je dost nízko :-) co vy na to, moje unuděnky u tenisu? :-)
Autor: zoriazz 18.11.2012 v 19:45
Super je, že postýlka je do cca 4 let věku - dá se otevřít, a je i pro malušké miminka. Asi jsem se zamilovala :-)
Autor: Monika4 18.11.2012 v 20:16
Zorri ta je krásná fakt moc do baráčku bude super nám by se do ložnice nehodila:-( budem asi kupovat obyč dřevěnou hlavně aby se dala polohovat a měla odendavací šprušlíky jak děti začnou chodit je to super vyndáš šprušlíky (dva většinou) a mimi vyleze ven a vleze nám do postele:-)
Autor: zoriazz 18.11.2012 v 20:42
Moni, no uvidíme, jestli to dopadne na tuhle, je dost drahá, ale ostatní se mi moc nelíbí, tak nevím :-) udělalas mi chutě tou kukuřicí, ale nejbližší KFC je 80km daleko, takže nic :-)
Zuzi, dokument Katka jsem viděla a byl i film o tom jak rodila mimi, mám to ještě v PC, ale neviděla jsem to, nějak jsem na to neměla žaludek.
Tak holky, máme Davis Cup, to je supr, co? 
Autor: Monika4 18.11.2012 v 20:44
Zorri je to fajn už proto že to skončilo:-D ale jasně zase má na co být národ hrdý:-) poslední dobou toho moc není tak aspoň ti sportovci to trochu zachraňují.
Tak mám dětičky v postýlkách muže na volejbale a klid:-)
Autor: Monika4 18.11.2012 v 20:45
Zorri já na tu kukuřici měla chuť přes týden takže jsem dnes musela a přemýšlím jestli nenapíši mužovi aby mi ještě jednu přivezl cestou z volejbalu holt potřebuju sůl:-)
Autor: zoriazz 18.11.2012 v 20:47
Moni, myslím, že ti hrdí by si měli ten pocit zapamatovat a mít ho celý rok. Nějak nemám ráda ty šílené euforie, a za týden už je zas po všem.. a většina zase jen nadává a láteří na to, kde to žijeme.. manžel byl na baráčku, tak se díval jen hodinku a půl a to se to dalo přežít 
Autor: Monika4 18.11.2012 v 20:52
My taky koukali jen chvilku protože jsme byli do pěti venku a pak fofr kolem jídla a tak a v sedum už muž odjížděl takže dobrý. Máš pravdu vždycky je to jen euforie stejně jako po olympiádě a pak nic neo na ně vyhrabou nějakou špínu, aby se líp prodávalo:-(
Holky hrála jsem si se jmény a tady mám pár favoritů : kluci: Cyril, Denis, Jonáš, Lukáš, Samuel, Sebastián
Holky: Alice, Apolena, Dominika, Karolína, Magdalena, Markéta, Miriam, Ruzálie, Valerie, Zuzana
co vy na to které se vám líbí nejvíc?
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55