Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 18.11.2012 v 20:53
Jinak muž chce Andělu:-) tak to bude asi boj doma:-D
Autor: zoriazz 18.11.2012 v 20:55
Moni, pro kluka se mi líbí Sebastian, SebastiEn, pro holčičku máte pěkná jména, Zuzana je mi hodně blízné, ale i Karolína a Magdaléna ;-)
Autor: Dita 18.11.2012 v 21:06
Holky ahooojtéé,tak návštěvu jsem přežila,upekla jsem Míša řezy a jak se babička olizovala až za ušima:-) Davis Cup nás minul,můj manžel nepatří k sledovatelům sportů,asi je tot ím,že se fyzicky živil,tak ho to nějak neláká sledovat:-)
Postýlka,která se mi moc líbí, posílám fotečku, ale dnes jsem se bavila s tchýní a po manžovi je tam dřevěná postýlka na kolečkách,tak jestli bude zachovalá,tak možná trochu zrekonstruujeme a budeme mít ji,mám ráda retro i modernu,tak to nějak nakombinujeme:-)
A co se týče jmen,tak u mě je to vzhledem k povolání problém:-) já za vším vidím určité dítě a v té chvíli končím a nedám ho ani náhodou:-) ale Moni u chlapečka se mi u vás líbí Sebastian,toho jsem měla ve výběru taky a u holčičky jsem hrozně chtěla Magdalenu,ale ta mi neprošla:-D taky se musí přihlédnout k příjmení a to se pak taky výběr zúžuje.
U nás chlapeček: Daniel, Tomáš, Štěpán,Vojtíšek
U holčičky: Sofie, Terezka zatím vedou:-)
Autor: Monika4 18.11.2012 v 21:10
Melli tak Tomáška mám doma:-) jinak Daniel je taky moc pěkné ale stejně jako u Štěpána mi vadí svátek v prosinci.Ikdyž náš Tomáš je zrovna křtěný Štěpán:-)Holčičí jména máš obě krásné Terezu mám švagrovou takže tu jsme nemohli a Sofie nás nenapadla.
Autor: Dita 18.11.2012 v 21:18
Já mám Tomáška taky doma,ale velkýho:-D tak asi bude lepší Daneček, u Štěpána máš pravdu,ale Sofii jsem měla jako TOP,ale pak jsem zjistila,že má jmeniny 15.května,to je termín mého porodu:-)) tak nevím:-/
Autor: Monika4 18.11.2012 v 21:21
No tak jmeniny v Květnu já jsem rovnou vyřadila plus duben a červen a prosinec:-D mám to komplikované protože jsme obr rodina nikoho z rodiny taky nechci.
Jméno po rodičích nemám ráda z vlastní zkušenosti pořád je to malá velká, což je lepší než stará mladá sice ale i tak je to nepohodlný.
Autor: Dita 18.11.2012 v 21:27
Moni,teď mě tak napadl dotaz na Tebe. Čtu si článek v mamince o konci šestinedělí a antikoncepci...já jsem od 16ti do sebe rvala antikoncepci a ve 23 jsem se rozhodla ji vysadit, neberu ji už tedy 5 let a nějak nemám chuť s ní znovu začínat, jak jste to měli vy?Ptám se, protože čekáte 4., jestli jste tomu nechali volný průběh?:-)
Autor: Monika4 18.11.2012 v 21:32
No já brala antikoncepci až po prvním porodu pak trochu s ní otěhotněla s Tomáškem pak jeden potrat a znovu zkoušela anti ale fakt mi nedělá dobře takže jsem jí vysadila někdy v červnu no a v sprnu se nám něco asi zvrtlo teda zvrtli se ty malý potvůrky a spojili se:-) vždycky jsme si dávali bacha a jelikož nám to tak fungovalo několik let nemysleli jsme že se stane nehoda ale asi stala:-D ikdyž ani jeden nevíme kdy a jak protože náš sexuální život se třemi dětmi se dá počítat na jedné ruce během tří měsíců:-)
Autor: Kajuska 18.11.2012 v 21:33
Dobrý večer těhulenky. Posílám fotku bříška. Je to foceno večer, takže je samozřejmě větší (napapané), ale oproti ránu to moc velký rozdíl není.
Autor: Monika4 18.11.2012 v 21:34
Teď už ale uvažuji o podvázání vaječníků ale po normálním porodě to jde až po půl roce takže to budu taky řešit abych náhodou opět nebyla těhu protože ty naše potvůrky se mají fakt rády:-)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55