Termín porodu květen 2013

Autor: zoriazz   18.11.2012 v 21:35

Meli, postýlka je krásná, taky jsem na ni koukala u Malvíka, je to ta, co se dá přišroubovat i k posteli? K té naší nové by teda nešla, tak jsem to vzdala :-)

Jinak HA je podle mě tak nehorázné svinstvo, že já osobně ji 4 roky neberu a už nikdy nezačnu! Zkolaboval mi celý lymfatický systém a měla jsem brutální otoky a za mě nikdy více! a to jsem měla samé dražší Diane 35 a já nevím co ještě ;-)

Autor: Monika4   18.11.2012 v 21:36

Zorri právě u Diane 35 jsem počala Tomáška:-)

Autor: Monika4   18.11.2012 v 21:37

Kaju krásné bříšenko:-)

Autor: Dita   18.11.2012 v 21:44

Mám na to stejný názor Zoriazz, nechci do sebe rvát hormony.Měla jsem migrény,byla přecitlivělá,než mi nějaká "sedla",tak jsem se mohla prozvracet z podoby a pak po čase stejně špinění během cyklu.Navíc mi z nich narostly tehdy prsa tak,že se mi z toho v 16ti udělaly strie na prsu, no je to bordel a busines...Takže já do ní také nejdu,ale spoléhat se na to,že předtím nám to vycházelo asi taky není uplně dobrý řešení,když slyším Monču:-D ale tak zatím je na cestě 1.,takže v případě "nehody" by se to zvádlo. Děkuji za odpověď;-)

Já se teď tak přežrala...:-D fuj:-D hanba mi. Kači pěkné břišenko, já se taky už nafukuju,hlavně teda teď po té porci lasagní,tvarohových řezů,dvou pomerančů a jablka:-))

Jinak Zoriazz nejsem si jistá jestli jde přišroubovat k posteli,je dost drahá asi si o ní můžeme nechat zdát,ale je polohovatelná,roste s dítětem a pak z ní můžeš dělat křesílka,tady je odkaz,tam je všechno napsané:-)

http://www.babypark.cz/stokke-sleepi#popis-produktu

Autor: Monika4   18.11.2012 v 21:52

Holky já vás chápu ty hormony jsou hrozný svinstvo. Ale my už nehodu riskovat asi fakt nebudem.

Melli postýlka je moc hezká ta cena teda už fakt moc ne.

Autor: zoriazz   18.11.2012 v 21:53

Meli, byla hodně podobná a šla taky přišroubovat.. ta alma co se líbí mě stojí taky 500 liber, ale vydrží dlouho, tak nevím.. uvidíme :-)

Na HA bych se vykašlala, existují i jiné metody antikoncepce, které se dají kombinovat .. ale je to na Tobě :-)

Moni, asi ti ty hormony v Dianě nestačily :-)))

Autor: Dita   18.11.2012 v 22:00

no však já HA brát nebudu,to jsem rozhodnutá, jen mě to zajímalo čistě ze zvědavosti,jak to řešila už zkušená mamča:-)

Holky taky se vám dělá akné mezi prsama?:-( nemůžu se toho zbavit.Obličej už se mi dal trochu do pořádku,i když taky to není žádný zázrak,ale mezi poprsím se mi to rozlézá:-(

Tu postýlku mi doporučovala kamarádka,měla štěstí, sehnala ji levněji z druhé ruky a je s ní moc spokojená. My tak postýlku z Ikey:-) no uvidíme, jak na tom budeme.

Ach jo,už jsme zase slaměnky...já ty neděle nemám ráda...Už ať je prosinec:-)

Autor: Dita   18.11.2012 v 22:11

Holky já jsem šibnutá, teď se dívám na ČS má talent a mě některá čísla tak dojímají,že u nich brečím:-D ty hormóny si se mnou dělají co chtějí.Smile

Autor: Monika4   18.11.2012 v 22:13

Melli my asi budem taky kupovat v ikee nemyslím si že je to špatné. Jinak zkušená mamča spoléhala na sebe a vého šikovného muže:-)

Zorri no u mě asi hormony stačit nebudou nikdy já mám tělo naprogramované na plození evidentně:-)

Autor: Monika4   18.11.2012 v 22:14

Melli taky koukám ale nedojímá pes fakt ne a to máme fenečku kterou miluji ale tohle ráda nemám.

1 ... 245 246 247 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.