Termín porodu květen 2013
Autor: Dita 18.11.2012 v 22:14
http://www.hudo.com/video/11-month-babies-dancing/?fb_source=feed&ref=feed&refid=28&_ft_=qid.5812261316640720119%3Amf_story_key.-5761160436410622000
:-)
Autor: Dita 18.11.2012 v 22:18
Kajušku jsem oslovila jako Kačku,to se omlouvám.
Moni mě tyhle věci taky normálně nedojímají.Ale ta vánoční atmosféra,Popelka a vůbec ta dřina toho psa to naučit, mě dnes dojímá asi úplně všechno, dnes jsem chytla ve VIPkách,jak chlapečkovi splnili sen,přál si u Ježíška,aby ho navštívil Michal David a on ho navštívil a já byla dojatá, tohle opravdu nejsem já:-D
Autor: Monika4 18.11.2012 v 22:26
Melli ty jsou krásné :-) děkujem já vám sem asi něco přidám z našeho domácího videa abyste se taky pobavily tím co vás čeká:-)
Autor: Katka81 18.11.2012 v 22:31
Ahoj holky, tak koukám, že hodně z vás mělo návštěvní a výletní víkend, to je prima
postýlky jsou moc krásný, ale já hlavně koukám na to, aby byla využitelná co nejdelší dobu...tedy spíš než na "krásu"...jsem holt praktik, ale taky chci samozřejmě pěknou
Meli, žeš nás s Kajuškou zaměnila nevadí, já už mám taky pěknej pupík...asi před 10 stránkama jsem to sem vkládala a myslím, že mám z vás největší
nebo možná nastejně s Lenkou
to video je fakt vtipný, holčičky jsou nádherný
Jo a já se dneska dojmula a slza ukápla na "Bondovi"....když tam umřela ta hlavní paní z MI5....no prostě bláznivý hormony....jo a slupla jsem dva popcorny jako by se nechumelilo
nevěděla jsem totiž jestli slanej nebo sladkej, tak jsem si vzala oba


Jo Ivo, je to super si do těch těhotenských pásů "ulevit" a povolit to bříško a nikde nic netlačí, ještě se chystám si koupit těhu rifle nebo manšestráky a tím kalhotama končím
teď je mým bojovým úkolem sehnat tu podprsenku (ala velikosti čepice
).
Holky, zítra mám volno a jsem za to šťastná jak blecha, fakt!
Koukala jsem taky, že děláte velký úklidy, mě to tedy nechává klidnou......plánujete holky "velký vánoční úklid"??? Mně se do toho nějak nechce
Autor: Dita 18.11.2012 v 22:32
Jůů,Moni,pochlub se miláčkamá:-)
Autor: Katka 18.11.2012 v 22:34
Zori, takže je fajn, že ta "tvoje" postýlka je do 4 let věku, ale ta cena už tak "libová" není

Autor: Katka 18.11.2012 v 22:36
Jo a Meli, to byl zajímavej dotaz s tou antikoncepcí, to mě ještě ani vůbec nenapadlo
Já HA brala hoodně dlouho a tak žádný výrazný problémy jsem neměla, vyzkoušela jsem víc druhů a pak ke konci brala jen ty s nejmenší hladinou hormonů = nejdražší
, ale vůbec jsem upřímně nepřemýšlela, jestli se k ní vrátit nebo ne....
Autor: Dita 18.11.2012 v 22:39
Kači já jsem se letošní Vánoce rozhodla užít.Vždycky jsem byla v práci do 23.prosince a nestihla jsem vůbec nic,protože období Vánoc je ve školce docela náročné a tak doma už jsem neměla moc sílu něco chystat.Letos jsem na neschopence,tak se chystám péct,zdobit a celkově udělat si krásné Vánoce,spíš po té duchovní stránce,než materiální a tím,že budu mít čas,tak se pustím i do úklidu,ale "velký" bych tomu neříkala,nemíním se ztrhat:-)
Autor: Monika4 18.11.2012 v 22:41
Tak schválně jestli se to pustí
tot je náš Prokop loni na Vánoce zdobení stromečku
Autor: Dita 18.11.2012 v 22:43
s tou HA by mě to samo od sebe taky nenapadlo,jen jsem si četla časopis abyl tam článek na toto téma,mám pocit,že to tam hrozně protěžovali.Podle mě je to svinstvo a nemíním se tím dopovat,natož moje mimčo...
Jo a zjistila jsem,že znamínka,co mám na břiše se s roztahováním břicha taky roztahují...sáfra,budu tam mít tři obrovské fleky v 9.měsíci?
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55