Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   18.11.2012 v 22:46

Je Melli Vánoce ve školce já už se těším budou to první Prokopovi ve školce s besídkou to fakt letos obulímCry to je mi už teď jasné a pak v Květnu svátek matek to bude záhul na konci těhu abych z toho neporodila:-D

Autor: Dita   18.11.2012 v 22:48

Jéé Moni jak mu Danielka tak něžně a hezky řekla "já ti to rozmotám" já jsem dneska prostě naměkko.Krásné děti máš,milé.

Autor: Dita   18.11.2012 v 22:50

Já se chystám na vánoční besídku za "mýma" děťátkama..Taky to probrečím,až je uvidím.Ale hrozně se za nima těším,co se naučí a jak to zvládnou.Jsou to vždycky nervy i pro nás učitelky a kolikrát nikdo z rodičů ani nepřijde a nepoděkuje:-( to pak mrzí.

Autor: Monika4   18.11.2012 v 22:55

Mě nejvíc mrzí když nepřijdou dětem rodiče chuděrky se tolik těší a pak nemají komu zamávatCry

Melli děkuji jsou to zlatíčka:-)

Prokop dnes v obchodním centru uviděl velký vánoční strom a začal volat "Vánoce je vánoce" to mě dojal ani jsem nevěděla že to slovo znáSmile

Autor: Katka   18.11.2012 v 22:57

Meli, to je fajn, že si Vánoce užiješ, já budu normálně chodit do práce, tak spíš řeším, jestli udělat větší úklid nebo ne....manžel se nabízel, že se do toho pustíme spolu, tak toho asi využiju a trochu "poklidíme víc než normálně".....ale ještě uvidímSmile

Monii, mě to nejde pustitFrown tak se na Prokůpka nepodívám....Undecided

Jo a holky, asi jsem divná, ale já se na ten tenis koukala taky....přeci to bylo finále a vyhráli jsme nakonec po 32 letech! Ale byly to nervy....Laughing

Autor: Katka   18.11.2012 v 22:59

Moni, já myslela, že malej ještě marodí.....nebo už je lepší? Nějak mi to unikáSmile a budeš ještě doma příští týden nebo už jdeš do práce?

Autor: Monika4   18.11.2012 v 23:01

Katko bere atb po osmi hodinách ale je mu dobře takže jsme šli na prochajdu aby ty bacili pustil i ven ještě do pátka jsme spolu doma. Zrovna jsme ho budili aby dostal další dávku atb a on ani už neprotestuje je zlatej zblajzne sirup a spinká dál:-)

Autor: Dita   18.11.2012 v 23:02

Moni,tak to se mi naštěstí ještě nestalo,že by rodiče nepřišliFrowntak to musí být hrozné,to si ani nedovedu představit...Den matek bude krásný, ty s bříškem a Prokůpek už velký kluk se srdcem na dlani pro maminku:-D to bude krásný:-)

Všichni šílí s tenisem,já jsem asi divná,mě to nijak nebereSealedKači určitě využij manželovu nabídku,já ji dnes taky využila,to se u nás nestává často,aby bez kecání vysával a uklízel:-)

 

Autor: Monika4   18.11.2012 v 23:07

Melli no nevím přesně na kolikátého ten Den matek bude vycházet tak uvidíme jestli bude bříško nebo už mimoušek:-)

Kačko určo ho zaměstnej já jsem taky ráda když občas vezme chlap třeba děti ven a já si to tu udělám sama ale pečení je třeba jeho doména s dětmi:-)

Autor: Katka   18.11.2012 v 23:14

Moni, to je fajn, že malej bere prášky v pohodě a neprotestuje, šikulaSmile

Holky, manžel mi občas doma pomůže, je zlatej....teď co jsem častěji unavená, tak třeba i sám vyluxujeWink dneska jsem měla aktivní náladu, poklidila jsem kuchyň i s linkou a vyžehlila, vyprala 2 pračky a u žehlení už jsem nějak nemohlaSurprisedLaughing holt už nezvládnu tolik co dřív, abych nebyla unavená....no tak třeba dneska manžel normálně vytřel obývák - máme dřevěnou podlahu, tak mi udělal fakt radostLaughing a já zítra můžu "poctivě" odpočívatWink

Tak dobrou kočky, vám i pupíkůmWink

1 ... 247 248 249 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.