Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 18.11.2012 v 22:46
Je Melli Vánoce ve školce já už se těším budou to první Prokopovi ve školce s besídkou to fakt letos obulím
to je mi už teď jasné a pak v Květnu svátek matek to bude záhul na konci těhu abych z toho neporodila:-D
Autor: Dita 18.11.2012 v 22:48
Jéé Moni jak mu Danielka tak něžně a hezky řekla "já ti to rozmotám" já jsem dneska prostě naměkko.Krásné děti máš,milé.
Autor: Dita 18.11.2012 v 22:50
Já se chystám na vánoční besídku za "mýma" děťátkama..Taky to probrečím,až je uvidím.Ale hrozně se za nima těším,co se naučí a jak to zvládnou.Jsou to vždycky nervy i pro nás učitelky a kolikrát nikdo z rodičů ani nepřijde a nepoděkuje:-( to pak mrzí.
Autor: Monika4 18.11.2012 v 22:55
Mě nejvíc mrzí když nepřijdou dětem rodiče chuděrky se tolik těší a pak nemají komu zamávat
Melli děkuji jsou to zlatíčka:-)
Prokop dnes v obchodním centru uviděl velký vánoční strom a začal volat "Vánoce je vánoce" to mě dojal ani jsem nevěděla že to slovo zná
Autor: Katka 18.11.2012 v 22:57
Meli, to je fajn, že si Vánoce užiješ, já budu normálně chodit do práce, tak spíš řeším, jestli udělat větší úklid nebo ne....manžel se nabízel, že se do toho pustíme spolu, tak toho asi využiju a trochu "poklidíme víc než normálně".....ale ještě uvidím
Monii, mě to nejde pustit
tak se na Prokůpka nepodívám....
Jo a holky, asi jsem divná, ale já se na ten tenis koukala taky....přeci to bylo finále a vyhráli jsme nakonec po 32 letech! Ale byly to nervy....
Autor: Katka 18.11.2012 v 22:59
Moni, já myslela, že malej ještě marodí.....nebo už je lepší? Nějak mi to uniká
a budeš ještě doma příští týden nebo už jdeš do práce?
Autor: Monika4 18.11.2012 v 23:01
Katko bere atb po osmi hodinách ale je mu dobře takže jsme šli na prochajdu aby ty bacili pustil i ven ještě do pátka jsme spolu doma. Zrovna jsme ho budili aby dostal další dávku atb a on ani už neprotestuje je zlatej zblajzne sirup a spinká dál:-)
Autor: Dita 18.11.2012 v 23:02
Moni,tak to se mi naštěstí ještě nestalo,že by rodiče nepřišli
tak to musí být hrozné,to si ani nedovedu představit...Den matek bude krásný, ty s bříškem a Prokůpek už velký kluk se srdcem na dlani pro maminku:-D to bude krásný:-)
Všichni šílí s tenisem,já jsem asi divná,mě to nijak nebere
Kači určitě využij manželovu nabídku,já ji dnes taky využila,to se u nás nestává často,aby bez kecání vysával a uklízel:-)
Autor: Monika4 18.11.2012 v 23:07
Melli no nevím přesně na kolikátého ten Den matek bude vycházet tak uvidíme jestli bude bříško nebo už mimoušek:-)
Kačko určo ho zaměstnej já jsem taky ráda když občas vezme chlap třeba děti ven a já si to tu udělám sama ale pečení je třeba jeho doména s dětmi:-)
Autor: Katka 18.11.2012 v 23:14
Moni, to je fajn, že malej bere prášky v pohodě a neprotestuje, šikula
Holky, manžel mi občas doma pomůže, je zlatej....teď co jsem častěji unavená, tak třeba i sám vyluxuje
dneska jsem měla aktivní náladu, poklidila jsem kuchyň i s linkou a vyžehlila, vyprala 2 pračky a u žehlení už jsem nějak nemohla
holt už nezvládnu tolik co dřív, abych nebyla unavená....no tak třeba dneska manžel normálně vytřel obývák - máme dřevěnou podlahu, tak mi udělal fakt radost
a já zítra můžu "poctivě" odpočívat
Tak dobrou kočky, vám i pupíkům
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55