Termín porodu květen 2013

Autor: Dita   18.11.2012 v 23:18

Moni to je fakt,ten květen je zrádný:-) Břícháčci:-)) jdu na kutě,už mi to moc nemyslí a začíná se mi mlžit obrazovka,tak jdu ještě vyvenčit Tracy a pak spát. Dobrou noc,dobře se vyspinkejte;-)

Autor: Terka   19.11.2012 v 07:31

Dobré ráno těhulky...přiznám se, že třicet stránek příšpěvků teda přečíst zpětně nezvládnu...tak snad mi toho moc neuniklo. Já mám pořád co dělat, jezdím navštěvovat kamarády s dětmi, trochu poklízím, chodím ven na prochajdy...a tím že sedím celý dny v práci na počítači, ani si na něj doma nevzpomenu. Koukla jsem akorát na nějaké ty odkazy na e-shopy, nebo fotky popíků, ale toť vše...to se nedá Tongue out  Jinak všem přeju pěkný start do nového týdne, já mám dnes za sebou odběry, snad bude vše zase v pořádku. Pupíčky už se nám kulatí, tak ať nám to všem sluší Undecided

Autor: Monika4   19.11.2012 v 09:27

Krásné ráno maminečky a bříška jak se máte po víkendu? My dál marodíme ale už je nám o hodně líp :-)

Příští týden nás čeká kontrola už se nemůžu dočkat snad uděláme i UZ budem už 15tt pak odběr na triplle test a naplánovat velký UZ ve 20tt a budem v půlce.

Tak co už se někomu mimi pořádně hýbe?

Autor: zoriazz   19.11.2012 v 09:59

Melissa: taky se mi dělají trochu pupínky mezi prsama, je to asi tím, jak jsou velké a tam se to více potí - chci si koupit levandulový zklidňující olej - měl by zklidnit i růst žláz a je i antiseptický. Nemám to moc, ale pár pupínků se tam objevilo :-)

Kači, ta postýlka je z těch dražších, i když si jí můžu dovolit, taky nechci zbytečně utrácet. Ale zaujala mě, že právě vydrží až do čtyř let - a postýlka, co posílala myslím Meli, stojí taky 16tis.. když jsem projížděla ty ceny u Malvíka, tak mě odváželi - zbytek si nechám vyrobit u našeho špičkového truhláře, skříň rovnou velkou atp.. všechno praktické, žádné zbytečnosti, vše na dlouhou využitelnost :-) Hodně štěstí při nákupu těch košů na hrudník ;-) mě ty D zatím stačí, ale to se taky ještě změní :-)

Moni, přeju krásné ráno! Normálně se mi zdálo, že mám jít jesenickou třicítku ( a to máme jen 60, 25 a 15), a že nás napínali kam jdeme, a když už to měli říct, vzbudil mě telefon. Takové zklamání hned poránu! Laughing obrátila jsem kalendář a zjistila, že mám jít tento týden na kontrolu, tak zase uvidím mimuško, jůů Smile půjdu asi zítra. Jinak hýbání necítím zatím, jen už nemůžu spát úplně na břiše, samotnou mě to nutí odlehčit a tak si vždycky pokrčím pravou nohu a tak teda usínám. Jak budu spát později jsem náramně zvědavá :-))

Autor: Gabča   19.11.2012 v 10:04

Dobré ráno maminy, tak já už si myslím, že pohyby cítím, je to takové připomínání bublinek a vibrací tam dole, a myslím, že je to zkrátka ono. Jinak mě čeká kontrola zítra, tak jsem zvědavá... Budu si tedy panu doktrovi stěžovat, že pořád nevolno a ty bolesti hlavy ... :/ Jinak mě tedy včera začalo bolet dole v podbřišku, pravá, pak levá strana, tak si říkám, čím to může být? jestli zvětšující se dělohou?

Copak máte dneska k obědu bříška? ;)

Autor: zoriazz   19.11.2012 v 10:11

Gabčo, gratuluju k pohybům, určitě je to "ono" Smile já si asi ještě chvilku počkám, jsem 16+1, tak uvidíme :-) jinak to boleníčko to bude děloha, mě to trápí už nějaký ten měsíc, někdy víc, někdy míň. Jinak držím moc pěstičky, aby Tě přestaly trápit ty nevolnosti! Já vlastně žádné neměla!

K obědu máme čínu ala můj otec - krůtí nudličky se marinují ve vajíčku s karí a solamylem, zprudka se to opeče ve woku, přidá se pórek a sojovka :-) 

Autor: Monika4   19.11.2012 v 10:31

Gabčo gratuluji kolik už jsi?

U nás bude asi rizotko už abych ho šla dělatUndecidedmalej si dělá v pokojíčku diskotéku pouštíme pořád nějaké dětské písničkya on tam hopsá jak na pérku:-)

Autor: Lenka.es   19.11.2012 v 11:58

Ahoj holky, tak jsem rada, ze jsme vsechny ve zdravi prezili ten tenisovy vikend ( a jeste k tomu CR proto Spañelksu ;), fakt jsem myslela ze snad vyhodim pojistky ;).

Meli : Ta Stokke postylka je super, protoze se da zvetsovat a dite v ni muze spat az do desiti let klidne, je draha a hlavne zda se mi jako tajkova klec na zviratko. Ale kamaradka ji ma a je s ni moc spokojena.

Mony : Tak jsem se tady ted dojimala nad rodinkou u stromku. Uz se nemuzu dockat jak budeme vsichni spolu taky pekne zdobit stromecek a snad napadne i dnih. Nemuzu se dockat mna ty krasny, cesky vanoce.

Gabi, no uzasny ;). Ja jsem vcera taky citila jakoby kruceni v brise, ale mozna jsem po tom vikendu jenom nafoukla ;). Pokud se ti to bude opakovat, tak nam dej vedet prosim!!!

Jinak zkousela jsem lezet na brise a cekala jsem, jestli neco budu cotit a nic. A kdyz jsem si stipla do briska, jak rikala Monca, tak to zase bylo takovy kruceni. No uvidime, jestlis e to bude nejak stupnovat ;).

Holky, ktera z Vas ma tento tyden kontrolu?? Me ceka az 26.11. pristi pondeli. Uz se nemuzu dockat, bude to 5 tydnu, co jsem nufana nevidela a jakoby tam ani nebyl. A taky by uz melo byt videt na 100 procent to pohlavi, takze bys e nam mel potvrdit chlapecek.

Autor: Monika4   19.11.2012 v 12:10

Leni to jsi to měla asi dramatické fandění:-)

Já jdu na kontrolu 27.11. a už se taky těším a hlavně doufám že toho mrňouse uvidím pak už budu čekat kdy začne kopat:-) Nám teda asi pohlaví řeknou až ve dvacátém protože můj doktor to dřív neříká a ve dvacátém jdu na ten morfologický UZ tak tam se bude zkoumat všechno.

Autor: Lenka.es   19.11.2012 v 12:18

MOny, dej mu nuz na krk a at se trochu namoci, jsem prece kolegyne !!!!! Jen at ti rekne, pohlavi je mozne videt uz od 12 tt, tak at se snazi hosan ;D. Jdes den po me. Ja se uz nemuzu dockat ;). Hlavne zase nastane to vazeni dive zvere, tak snad zase nebude sprdan.

1 ... 248 249 250 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.