Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 19.11.2012 v 12:23
No vážení já se nebojím ještě nemám ani deko nahoře:-( už mě to spíš začíná trápit.Sice jsem nikdy nepřibrala nějak moc ale těch deset dvanáct kilo to bylo a třeba u Prokopa pět hned na začátku ale teď prostě nic
No já to říkala už na tom screeningu a to taky nechtěl koukat a to jsem fakt jeho kolegyně protože na screening jsem šla k nám do práce a s doktorem který ho dělá jsem několikrát pracovala.Tak mě namíchl ale asi řeknu kolegyňce je PA a UZ umí moc dobře
do toho dvacátého to fakt nevydržím.Manžel na mě mluví a na naší holčičku a Danielka a Tomášek jsou z toho zmatení protože se vždycky rozzáří že to bude holčička a my jim musíme vysvětlovat že to nevíme ale přejem si to.
Autor: Monika4 19.11.2012 v 12:23
Ty jo holky 250 stran fakt jsme dobře ukecaný:-D
Autor: Lenka.es 19.11.2012 v 12:26
Mony, pokud by to muj dr. odmitl, tak bych sla za jinym. To znamena, ze si neveri a ze tam vidi houby a neumi to. Ja bych to proste nevydrzela.
Autor: Terka 19.11.2012 v 12:28
Já jdu 28.11. - tak to máme takhle pěkně za sebou holky...už sem taky nedočkavá, jak jsem mrňouska neviděla dlouho. Bříško už se kulatí, tak předpokládám, že roste, a že je to v pořádku. No a toho "cítění" miminka...jak píšeš Gábi o těch "bublinkách a zvláštním vlnění" já to cítila už minulý týden. Dokonce jsem to psala kamarádce, ale přisuzovaly jsme to minerálce, co jsem zrovna pila... ale cítím to i dnes, tak je možný, že ty jemní vibrace jsou fakt už nějaký ty mimi-kotrmelce. Je to tedy ještě dost brzy, podle informací na internetu - čekám první mimi, tak by to mělo bejt dýl. Ale kdo ví
- třeba to je ono!
No a taky doufám, že už nám prozdradí, co čekáme - teda hlavně aby bylo mimi dobře otočené...musím mu nějak domluvit, aby se ukázal bubíšek. 
Autor: Monika4 19.11.2012 v 12:30
No můj oblastní gynekolog je starší a chápu že jelikož má UZ teprve rok v ordinaci asi to ještě moc neovládá proto ho až moc nenutím ale na tom screeningu mě fakt kolega naštval dělá ve Vinohradský dlouhá léta a je docela uznávaný a řekl že to ještě nebude vidět a ani se nepodíval přitom v Podolí mi u Prokopa hned ve dvanáctém řekli že je to kluk.
Autor: Monika4 19.11.2012 v 12:33
Je mě te´d volala kolegyňka jen aby se zeptala jak se má miminko to je moje zlatíčko.Je ve věku mojí maminky a má stejně starého syna jako jsem já a strašně by chtěla být babička tak si mě teď moc užívá a kontroluje jestli jím a tak. Už se mi po nich zase stýská
Autor: Terka 19.11.2012 v 12:36
Sem už z více zdroju slyšela, že to doktoři moc říkat dřív prostě nechtějí, protože je pořád ještě dost riziko -že to tak nakonec nebude, že to prostě není ještě dostatečně dobře vidět - nebo spíš že to mimino není tak hodně dobře otočené, aby to poznali se 100% jistotou. Třeba kamarádce to neřekli až do sedmýho, mimino nikdy nebylo otočený tak dobře, aby to doktorka viděla... Doktoři už prý nejednou řešili od prdlejch rodičů i žaloby, že to neřekl správně...no a toho se chtějí vyvyrovat brzkým odhadem.
Autor: Monika4 19.11.2012 v 12:38
Terko to samo chápu někdy jsou lidi cvoci ale u nás vždy i tak říkají že to není stoprocentní ikdyž u Kluků to fakt přehlídnout nešlo:-D
Kamarádce se holka neukázala až do porodu takže měla překvápko ono když to nejde tak fajn ale když to ani nezkusí to mě štve.
Autor: Terka 19.11.2012 v 12:49
To máš pravdu Moni, jestli to doktor ani nezkusí, tak to je o ničem no... já doufám, že nám to dopadne, a že se nám na dalších kontrolách ukážou ty naši mimískové. Jsem strašně zvědavá hlavně na výpočet Zuzky81, protože mi spočetla holčičku, ale všude vycházejí kluci - ve všech možnejch tabulkách kde na netu a podle babskejch rad
Jě je to tedy úplně jedno - ale o něco málo raději bychom s manželem kluka, aby byl první nositel jména v rodině - švárové mají samé holky
Tak uvidíme, jak to ten nahoře řídí..
Autor: Monika4 19.11.2012 v 12:52
Tery a kde na netu se to dá zjistit? jako podle čeho to dělají? nikde jsem nic takového neviděla.
Já mám polde vnitřních pocitů zaděláno na holčičku i podle chutí když to srovnám s předešlými dětmi.Jelikož máme holku a pak dva kluky rádi bychom holčičku ať je to vyrovnané a Danielka není úplně sama.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55