Termín porodu květen 2013
Autor: Lenka.es 19.11.2012 v 13:23
Meli tak podle toho cinskyho by to mel byt kluk. No uvidime, co nam reknou.. Ale pokud 13+5 tam nebyl videt pindik, tak to vypada slibne ;).
Ja si delala srandu, ze pokud to bude po manzelovi, pindik nebude videt do 8 mesice ;D!!! Ale tak asi bude po dedeckovi Frantovi, velkymu chlapovi ;D!!
Autor: zoriazz 19.11.2012 v 13:27
Leni, někdy to buď vidět nejde, že není mimi natočené, nebo nemají tak super UTZ, důvodů je hodně, někdy se blbě natočí a může to být nepřesné.. v Anglii to lékaři říkat ani nesmí, kvůli žalobám. Kamarádce to neřekli do porodu, protože to prostě nešlo vidět! Takže žádné čoro hnedka dělat není třeba :-) hezky klid a trpělivost :-) stejně nic neuspěcháme :D
Autor: Dita 19.11.2012 v 13:28
Leni máme stejný humor, taky jsem tohle pronášela
že se nedivím,že ještě nejde vidět
no fakt,všude kluci,uplně jednoznačně všechny testy:-D no tak to jsem vážně zvědavá.
A Zuzka ti Leni vypočítala co?
Autor: Katka 19.11.2012 v 13:32
Ahoj holkyjsme tedy opravdu velký kecalky
už 252 stránek....
Zori, díky za přání, spoléhám trochu na Lindex, tam prý mají výběr ve všech velikostech....tak uvidím zítra, dneska mám válecí den doma
a celkem si ho dost užívám!
Jinak holky, nám se mimís nechtěl ukázat, zrovna ten den kontroly tam opravdu dělalo neuvěřitelný prostocviky, chviličku nevydrželo na místě v jedné poloze
takže pan doktor byl bez šance vidět pohlaví, i když by mi to asi jinak řekl.....
Všem z vás, které čeká tento týden kontrola držím MOC palce!!! Já jdu až 4.12. a pak 11.12. na velký UZV ve 20. týdnu
už se moc těším, manžel půjde se mnou, tak tam už konečně uvidíme snad, kdopak mi tam "bydlí"
ale hodně spíš od "zkušenějších" slyším, že to bude "určitě" kluk....tak jsem zvědavá...........jistý je jedno - bude to buď holka nebo kluk
¨
Tak vám přeju prima pondělí, ať už jste v práci nebo doma
Autor: Dita 19.11.2012 v 13:33
AHoj Zoriazz,dr.to přes břicho nepoznala,ale ještě topak zkoušela spodkem a tam byl krásně vidět zadeček a nožky,takže se dostala přímo ke zdroji...já z toho taky nedělám ukvapené názory,budu ráda i za chlapečka (manžel by byl nadšený:-), ale spíš ze zvědavosti a jestli ta intuice opravdu zafungovala,protože já si myslím,že čekám holčičku od začátku...však uvidíme,už brzy se dočkáme;-)
Autor: Terka 19.11.2012 v 13:34
http://www.maminka.cz/clanek/tehotenstvi-a-porod/odhalte-tajemstvi-driv-nez-ultrazvuk-holcicka-nebo-chlapecek http://mimino.kvalitne.cz/ Já mám podle tohodle všeho snad mít kluka...stejně jde 100% věřit snad jen ultrazvuku při dokonalé pozici miminka.... je krásný, jak jsme nedočkavý co? Za takovou tabulku, která by byla storpocentní, co by byla ochotná každá dát co? Je to krásný!!!!
Autor: Monika4 19.11.2012 v 13:41
Tak podle tohohle teda Teri nevím chutě mám na slané čokoládu přímo nesnáším(když jsem čekala kluky jedla jsem jen čokoládu) nejvíc mi ale teď chutnají pomeranče:-)
Prsa no tak jelikož nejsem robot mám od jakživa větší pravé a a asi se to nikdy nezmění.
Břicho nemám žádný zatím:-(
U kluků jsem vypadala hrozně a u holky mi to slušelo
Já to mám celé obrácené
kdo se v tom má vyznat
Takže bude to krásné zdravé miminko a bude naše a konec
Autor: Lenka.es 19.11.2012 v 13:41
Zuzka mi rekla, ze to vidi na holcicku a kdyby to byl chlapecek, tak by se narodil uz v dubnu ( muj termin je 6.5. ale ja si myslim, ze bych opravdu mohla rodit driv - ikdyz to pry rikaji vsechny maminky ;) No tak se nechame prekvapit.
Zori, ja osobne nejsem zvykla delat zadny cora a profesionaly respektuji pokud profesionalni jsou. Pokud by se muj lekar ani neobtezoval se na pohlavi podivat, tak bych to s nim urcite probrala a samozrejme ho zmenila za nekoho, kdo mi bude chtit vujit vstric a kdo se bude chovat profesionalne. Samozrejme, ze nekdy tam miminkum neni videt anebo taky neni nic videt ;) ale nebudeme plect jabka a hrusky, o tom jsme se nebavily. Monci se to doktor ani nesnazil rict s tim ze do 20 tt to nerika. V Anglii pokud pravni system dovoli lidem kvuli tomuto duvodu zalovat a lide to delaji, tak doktory chapu. Moji znamy, co bydli v Londyne to vedeli u obouch deti od 12 tt.
Autor: Monika4 19.11.2012 v 13:48
Leni to nevím jestli to říkají všechny maminky já u všech dětí věřila že budem rodit na termín a nebýt plavání s Prokopem určitě bychom to taky donosili do termínu ale u tohohle se od začátku bojím že budem rodit hodně předčasně tak doufám že si to nepřivolám:-(
Autor: Lenka.es 19.11.2012 v 13:48
Moje sestra se narodila v roce 1989 a na kazdym utz rikali nasim, ze to bude urcite chlapecek. A kdyz se narodila, tak si nasi mysleli, ze ji vymenili ;).Ale mozna se prave zmylili protoze diky hormonalnim zmenam mela moje sestra jako miminko uplne napuchlou kacku ;).Dokonce kdyz ji nasi fotili tak je to tam prave videt ;). Tak mozna prave proto tam videli camprdlika.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55