Termín porodu květen 2013

Autor: Monika4   19.11.2012 v 13:56

U nás zase ani nevěděli že budem dva:-) ani podle UZ ani ozev na monitoru nikde to bylo překvápko:-) Krom toho jsme narození ve 28tt.

Autor: Lenka.es   19.11.2012 v 14:01

Ve 28 tt? Kolik jste vazili? A to se to maminka dozvedela az pri porodu? No to musi byt sranda ;), ale taky krasny. Ja bych byla rada za dvojcatka. Musi to byt nadherny nosit v sobe dve miminka.

Autor: Terka   19.11.2012 v 14:03

Oni mají skoro všecky miminka po narození nabobtnalý pindíky a kačky - beru podle fotek mimin mých kamarádek teda Laughing  Nedivím se, že z nateklý kačky občas udělají kluka...to se stává relativně často - kór když má pinidka zrovna otočenýho nahoru a zbytek "visí" Laughing .  Jinak ale jak tam pinďa je vidět "komplet" - holku už z toho neudělaj.  Holky, tak ať máte na kontrolách mimi dobře otočený - moc bych nám všem přála, aby jsme to věděly už odteď!

Autor: Monika4   19.11.2012 v 14:05

Každý jsme měli 1080gramů a´34cm takový malý ztažený králíci:-) jjo mamka na to přišla až na sále když jsem se narodila já tak řekla že jí je ještě blbě a doktor řekl že vyndají zybtek.No zbytek je můj bratr. Podle tabulek byl nedonošenější ještě o 14 dní než já. Mimochodem oba jsme šli koncem pánevním.A brzy se rodilo protože jsem já rupla vodu měli jsme asi málo místa.

Autor: Lenka.es   19.11.2012 v 14:09

Hlavne at jsou nase mimca zdrava a vporadku a my s nima ;) s opuchlejma kackama nebo bez nich ;D!!!

Autor: Monika4   19.11.2012 v 14:13

Leni přesně tak. kamarád co jezdil záchranku říkal že nejhorší bylo když dostal do ruky půl kilový dítě že i on jako chlap měl co dělat aby to zvládl. Takže se hezky držte opatrujte a hýčkejte pupíšky:-)

Autor: Lenka.es   19.11.2012 v 14:14

Tak to jste byli ale pekny miminka ;). Maly ale kulaty ;).A ten co vas rodil tak klobouk dolu, oba koncema panevnim ty jo. A urcite maminka byla bez epiduralu atd....

Moje babicka se narodila ve 27 tt v roce 1935. Narodila se doma jako miminko nedonoseny ji strkali do jedne z prihradek v kachlicovych kamnech, kde bylo teploucko. Kdyz jsem byla mala a vykladali me to, tak jsem si predstavovala miminko na pekaci :D!!

Autor: Monika4   19.11.2012 v 14:20

No my měli jeden inkubátor pro oba:-) docela jsme ušli to je fakt ale bráchu pustili dřív já šla dolů takže si mě tam nechali a já dostala na JIPce žloutenku z jejich mlíka(máma fakt nekojila z toho šoku) Takže když máma přišla na návštěvu a viděla jak vypadám podepsala revesr a radši mě odnesla domů a dokrmila hezky doma:-)

Fotky ale nemáme tenkrát se to asi nesmělo:-(

Autor: Katka81   19.11.2012 v 20:58

Jé Moni, vy jste byli s bráchou maličký překvapení pro maminku....tedy spíš ten brácha, tebe čekaliLaughing To musí být obr šok, když čekáš jedno a porodíš dvě....tedy klobouk dolů před tvojí maminkou!

Holky, mě se na stehnech udělaly znova červený fleky a o dost víc...už mi ty původní ustupovaly a teď zase nový...ach jo, zítra znovu na kožní...už jsem z toho nešťastnáFrown nevím co se to se mnou děje....už se mi ty první fleky zlepšily a tohle vypadá na něco jinýho....achich, já se toho snad nezbavím....snad nemám na něco alergiiUndecidedUndecided

Tak hezký večer holky a držte mi palce, ať se mě to brzo pustí ty potvory...

Autor: Iva   19.11.2012 v 21:05

Ahojky holky, teda vy jste ale pořádný kecalky. Od neděle ráno jsem tu nebyla a fakt mazec. Já jsem dneska měla rodičák, takže jsem v práci končila až kolem půl šesté a od sedmi jsem šla konečně na zumbu. A vše ok. Trochu jsem se šetřila, ale jinak ok. Jinak na kontrolu jdu 28.11. a už se moooc těším. Hezký večer.

1 ... 252 253 254 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.