Termín porodu květen 2013

Autor: zoriazz   19.11.2012 v 21:11

Kači, je jasný, že všechny takovýhle flíčky jsou nepříjemnosti navíc. Mě trápil nějaký zánět, ale po dvou aplikacích mastičky se držím v pohodě. Držím pěsti, ať to nic není! A taky se chystám na kožní, vypálit bradavici, brrrr Surprised

mě od léta bolí bedra a ani masáže nepomohly, dneska to bolí fest, tak nahřívám termoforem..aspoň trošku, nemohla jsem se ani pohnout :-( a netuším, jestli mi teď pomůže Dr. a který. Zítra jdu na kontrolu s bobišákem, tak se těším :-)

Ivi, a zumba byla fajn? Já chodím dvakrát týdně a stejně si připadám jako vorvaň, kor když střeva nepracují, jak mají :-D 

Autor: Katka81   19.11.2012 v 21:31

Zori, děkuju za podporu, nevím co si se mnou doktor počne zítra a co z něj vypadne, že to tedy mám....minule říkal, že to je atopickej ekzém, tohle ale vypadá úplně jinak...no radost z toho nemám, ale musím tam znovuUndecided Horní část stehen mám fakt "kropenatou" červenými fleky.....Frown Tobě držím palce, aby tě ta bedra tolik nebolela, to musí bejt dost nepříjemný.....

Autor: Iva   19.11.2012 v 21:49

Zori zumba super. A také mě bolí bedra, už tak 5 dní. tak nevím, co tím Frown.

Autor: zoriazz   19.11.2012 v 21:53

Ivi, opatrnou reflexní masáž a hlavně to držet pořád v teple! mě to trápí od léta, asi vím, kde jsem si to uhnala, ale teď nevím, co s tím.

Kači, tak ať Ti to dobře dopadne, je blbé ještě se trápit s takovýma věcma :-( 

Holky, ráno jdu na KO, docela se těším :-)

Autor: Katka81   19.11.2012 v 22:12

Zori, ať ti ta kontrola dobře dopadne! Koukala jsem na netu na info o těch flecích a vypadá to na těhotenskou kopřivku/dermatitidu.....to jsem zvědaváSurprisedUndecided

Autor: zoriazz   19.11.2012 v 22:16

Díky moc, Kači. KO beru jen formálně, snad je vše ok :-) cítím se fajn a těším se, až toho človíčka - snad už za pár týdnů - ucítím a budu vědět, že je fakt tam. Chtělo by to asi ale vyřešit ty záda, protože to bude jen horší Undecided

Vidíš, v těhu je plno takovýchto neduhů, co jinak nemáme šanci dostat. Ať ti to taky dobře dodadne! Pak dej echo, ju ;-) dobrou!

Autor: Iva   20.11.2012 v 06:50

Zori užij si kontrolu, ať je vše v pořádku a pak nám dej vědět.

Autor: Monika4   20.11.2012 v 08:10

Krásné ráno holky přeji všem co jdou k doktorům aby vše dobře dopadlo a držte se:-)

S těmi zády zkuste něco udělat z vlastní zkušenosti vím že až bude bříško pořádné bude to opravdu bolet a pak křížové bolesti u porodu fakt síla, ale třeba se vám nějakým zázrakem vyhnouWink

Autor: Gabča   20.11.2012 v 09:06

Dobré ráno maminy a bříška, tak já pomalu vyrážím k doktorovi se podívat na toho svýho bobeše ;) těším se, až ho uvidím ...a Dr. i řekne, že je vše v pořádku a konečně mi vypíše těhotenskou průkazku. Já vlastně ještě ji nemám, tak oficiálně nejsem těhotná Laughing Tak hezký den a pak napíšu, jak jsem dopadla.

Jinak včera jsem poprvé pocítila, že špatně dopínám zimní bundu Laughing už začínám kulatit Wink

Autor: Lenka.es   20.11.2012 v 09:12

Krasne rano vsem maminkam!!

Katy, drzim pesti at se flicky brzo ztrati. A svedi te? Me napadla alergicka reakce na neco, v tehotenstvi vic reagujeme pri styku s alergenama ( ja to na sobe pozoruju hlavne kvuli tomu psikani ;) anebo me napadla taky porucha srazlivosti krve, jeden z beznych jevu v tehotenstvi taky. Tak drzim pesti, at se ty potvory vytrati ;) a pak nam napis, co ti rekl pan dr.

Zori, krasne si uzij kontrolu. Uplne Ti zavidim, ze dneska uvidis mimi. Pokud bude fotecka, dej nam ji sem , at se muzeme kochat ;).

1 ... 253 254 255 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.