Termín porodu květen 2013
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 09:15
Gabi, zlom vas ;). A jsme zvedavy, jestli se potvrdi pindik nebo kacka ;)!! Pak nam sem dej fotecku ;)!!!
Autor: zoriazz 20.11.2012 v 09:21
Leni, díky! Já k Dr. nespěchám, fronta tam je od třičtvrtě na sedm pokaždé, takže jdu teprve v klidu snídat a pak jdu :-) fotečku by dát mohl, vlastně jsem minule nedostala a tak poslední fotka je jen malý gumový medvídek :-) Ale tak já na tom tolik nebazíruju zase. Těším se moc!
Gábi, ať je vše ok i s průkazem :-)
Moni, velice se těšíme na všechny ty bolesti, o nichž ani nevíme, že nás čekají :-)))
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 09:24
Zori, ;D na gumovy medvidka si pamatuju, ale pripadaly nam jak obrovka miminka ;)!! Tak ted uz to bude opravdu nadherny miminko se vsim vsudy. Nechate si rict pohlavi, nebo chcete prekvapeni?
Autor: Iva 20.11.2012 v 09:33
Gabčo, držím pěsti na kontrolu a užij si to. A průkazku už určitě dostaneš.
Já si to Lenčo asi říct nechám a ty?
Autor: zoriazz 20.11.2012 v 09:33
Leni, u nás se to má s pohlavím tak, že jsem byla NAPROSTO přesvědčená, že je tam kluk... i Zuzka říká kluka. Na genetice v Olomouci mi řekli holčičku - mimušo mělo nožičky pod prdelkou, ale nějak do něj rýpla a dalo je od sebe, udělala fotku, zvětšila a říká - jeden pysk, druhý pysk, to černé mezitím je jasné. ne na 100%, ale holčička
byla jsem NAPROSTO PAF
Známá říkala, že co řekli v Olomouci platí podle jejího průzkumu na 100%, i když oni sami 100% nedávají. Můj Dr. má starý UTZ a ve 20tt na velký UTZ posílá do jesenické nemocnice, takže si to asi umíš představit, že tam nic nevidí. Takže já teď čekám na velký UTZ a jsem šíleně zvědavá. Ovšem Zuzka se nemůže nějak dopočítat...
tak uvidíme, no ;-)
Autor: formelinka 20.11.2012 v 09:43
Dobré ránko všem, právě jsme se vrátila z kontoly od Dr. v 16. týdnu a vše v pořádku, podle hmatu miminko krásně roste, ale UTZ mi nedělal až v tom 20. týdnu (18.12.) takže bohužel zas nevím jestli v bříšku bydlí holčička nebo chlapeček
Pak mi brali krev na trip test, tak doufám, že vyjde stejně dobře jako screening. Užijte si kontroly těch našich drobečků a pěkný den přeji...
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 09:47
Zori, tak to jsem teda opravdu zvedava.Oni v tom 12 tt se muzou snadno splest. Proto asi vzdycky rikaji ty procenta ;). A dnes jedes za svym dr, nebo do nemocnice? Jsem zvedava, co ti reknou. A prali jste si chlapecka, nebo jsi mela jen takovy pocit? Zacinas 17 tt, ne?
Ivi, no jelikoz jsem klepna ;) a nevydrzela bych to a samozrejme mame pred sebou zarizovani detskyho pokoje atd.... Tak to vedet chci ;) a navic babicky potrebovaly vedet jakou barvu vlny maji koupit ;). Je to sranda, spañelska babicka verzus ta ceska, kdo lip naplete ;D.
Nam rekli ve 12 tt, ze by to mel byt chlapecek na 95 %, prali jsme si devcatko, ale ja citila ze to snad bude kluk ;). No a ted jsme stastni a uz ho mame pojmenovanyho atd, ale porad si rikam, ze se mohli splest a 26.11. na dalsi kontrole nam reknou neco jinyho ;). Tak jsem zevdava. Babicky uz maji nakoupeny modry vlny a upletenou pulku garderoby ;D.
Autor: Monika4 20.11.2012 v 09:48
Zorri to věřím že se těšíš mě každé těhu překvapí něčím novým:-)
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 09:49
Ahoj Formelinko, to je skoda ze jsi utz unikla.A kde to mimco presne nahmataval? Bolelo to?
Autor: Monika4 20.11.2012 v 09:53
Já si asi o UZ na další kontrole řeknu protože mi ho nedělali od doby špinění a ráda bych věděla že je vše ok. Už se těším až bude sestřička na každé kontrole poslouchat srdíčko a bude mi ho pouštět a měřit jak je mimi vysoko:-)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55