Termín porodu květen 2013

Autor: Lenka.es   20.11.2012 v 09:15

Gabi, zlom vas ;). A jsme zvedavy, jestli se potvrdi pindik nebo kacka ;)!! Pak nam sem dej fotecku ;)!!!

Autor: zoriazz   20.11.2012 v 09:21

Leni, díky! Já k Dr. nespěchám, fronta tam je od třičtvrtě na sedm pokaždé, takže jdu teprve v klidu snídat a pak jdu :-) fotečku by dát mohl, vlastně jsem minule nedostala a tak poslední fotka je jen malý gumový medvídek :-) Ale tak já na tom tolik nebazíruju zase. Těším se moc!

Gábi, ať je vše ok i s průkazem :-) 

Moni, velice se těšíme na všechny ty bolesti, o nichž ani nevíme, že nás čekají :-)))

Autor: Lenka.es   20.11.2012 v 09:24

Zori, ;D na gumovy medvidka si pamatuju, ale pripadaly nam jak obrovka miminka ;)!! Tak ted uz to bude opravdu nadherny miminko se vsim vsudy. Nechate si rict pohlavi, nebo chcete prekvapeni?

Autor: Iva   20.11.2012 v 09:33

Gabčo, držím pěsti na kontrolu a užij si to. A průkazku už určitě dostaneš.

Já si to Lenčo asi říct nechám a ty?

Autor: zoriazz   20.11.2012 v 09:33

Leni, u nás se to má s pohlavím tak, že jsem byla NAPROSTO přesvědčená, že je tam kluk... i Zuzka říká kluka. Na genetice v Olomouci mi řekli holčičku - mimušo mělo nožičky pod prdelkou, ale nějak do něj rýpla a dalo je od sebe, udělala fotku, zvětšila a říká - jeden pysk, druhý pysk, to černé mezitím je jasné. ne na 100%, ale holčička Smile byla jsem NAPROSTO PAFSmile 

Známá říkala, že co řekli v Olomouci platí podle jejího průzkumu na 100%, i když oni sami 100% nedávají. Můj Dr. má starý UTZ a ve 20tt na velký UTZ posílá do jesenické nemocnice, takže si to asi umíš představit, že tam nic nevidí. Takže já teď čekám na velký UTZ a jsem šíleně zvědavá. Ovšem Zuzka se nemůže nějak dopočítat... Smile tak uvidíme, no ;-)

Autor: formelinka   20.11.2012 v 09:43

Dobré ránko všem, právě jsme se vrátila z kontoly od Dr. v 16. týdnu a vše v pořádku, podle hmatu miminko krásně roste, ale UTZ mi nedělal až v tom 20. týdnu (18.12.) takže bohužel zas nevím jestli v bříšku bydlí holčička nebo chlapečekWink Pak mi brali krev na trip test, tak doufám, že vyjde stejně dobře jako screening. Užijte si kontroly těch našich drobečků a pěkný den přeji...

Autor: Lenka.es   20.11.2012 v 09:47

Zori, tak to jsem teda opravdu zvedava.Oni v  tom 12 tt se muzou snadno splest. Proto asi vzdycky rikaji ty procenta ;). A dnes jedes za svym dr, nebo do nemocnice? Jsem zvedava, co ti reknou. A prali jste si chlapecka, nebo jsi mela jen takovy pocit? Zacinas 17 tt, ne?

Ivi, no jelikoz jsem klepna ;) a nevydrzela bych to a samozrejme mame pred sebou zarizovani detskyho pokoje atd.... Tak to vedet chci ;) a navic babicky potrebovaly vedet jakou barvu vlny maji koupit ;). Je to sranda, spañelska babicka verzus ta ceska, kdo lip naplete ;D.

Nam rekli ve 12 tt, ze by to mel byt chlapecek na 95 %, prali jsme si devcatko, ale ja citila ze to snad bude kluk ;). No a ted jsme stastni a uz ho mame pojmenovanyho atd, ale porad si rikam, ze se mohli splest a 26.11. na dalsi kontrole nam reknou neco jinyho ;). Tak jsem zevdava. Babicky uz maji nakoupeny modry vlny a upletenou pulku garderoby ;D.

Autor: Monika4   20.11.2012 v 09:48

Zorri to věřím že se těšíš mě každé těhu překvapí něčím novým:-)

Autor: Lenka.es   20.11.2012 v 09:49

Ahoj Formelinko, to je skoda ze jsi utz unikla.A kde to mimco presne nahmataval? Bolelo to?

Autor: Monika4   20.11.2012 v 09:53

Já si asi o UZ na další kontrole řeknu protože mi ho nedělali od doby špinění a ráda bych věděla že je vše ok. Už se těším až bude sestřička na každé kontrole poslouchat srdíčko a bude mi ho pouštět a měřit jak je mimi vysoko:-)

1 ... 254 255 256 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.