Termín porodu květen 2013

Autor: Lenka.es   20.11.2012 v 09:56

Jak je vysoko? Co tam presne meri Mony?

Autor: Monika4   20.11.2012 v 09:58

No měří se jak je vysoko děloha od spony stydké nahoru přes bříško teď jsme tak na půlce cesty k pupíku bych řekla možná kousek pod půlkou můžeš si to nahmatat i sama když si lehneš na záda.Je to známka že děloha roste správně.

Autor: zoriazz   20.11.2012 v 10:08

Tak já vyrážím :-) jj Leni, sjem 16+2, ale můj dr to počítá jinak, podle něj jsem v 16tt :-D tak pa kočky, bude tam určos zase fronta, ale nemaj tam wifi, že bych kecala s váma :D papa

Autor: Monika4   20.11.2012 v 10:09

Zorri držíme palečky a pevné nervy na frontu:-)

Autor: formelinka   20.11.2012 v 10:16

Leni nebolelo to, opravdu jen lehký pohmat zevnitř a Dr. říkal, že mimi krásně roste a že už ho mám pod pupíkem. Pak mi ještě dělal citologii tak teď po tom malinko krvácím, ale to jsem měla vždy.

Autor: Lenka.es   20.11.2012 v 10:19

Mony, jdu na to ;). Uz jsem to aji jednou zkousela, ale nepodarilo se mi to nahmatnout ;), je mi to takovy neprijemny.

Formelonko kolik tt jsi?

Autor: Monika4   20.11.2012 v 10:20

Formeli dělal ti cyto až teď? U nás jí dělají hned na začátku. Mě teda ne protože mi jí dělal a já týden na to přišla že jsem těhu:-D

Autor: Lenka.es   20.11.2012 v 10:29

Jo jo, tak mi deloha konci taky nad pulkou cesty k pupiku ;). Zkousela jsem tam dat fonendoskop, ale jeste neni nic slyset. Zajimalo by me, kdy je mozne slyset srdicko pres fonen.

Cytologii mi nedelali ;( a asi by meli.

Autor: formelinka   20.11.2012 v 10:29

Jsem podle MS 15+6 a podle UTZ o 4 dny navíc. Mončo cytlologii mi Dr. dělá vždy jednou za rok v listopadu, takže to přesně vyšlo na teď. Nechávám si dělat tu přesnější, která stojí 500 Kč a posílá se do laboratoře do Plzně.

Autor: Terka   20.11.2012 v 10:31

Já měla taky cyto těsně před tím, než jsem zjitila, že čekám mimi, tak ji taky mám za sebou. Snažila jsem se taky sama pohmatem najít, kde že to naše miminko je...ale přijde mi to tam takový všecko stejný, tak nevim "co je co" :-)  No, počkám si na ultrazvuk a kouknu, kde s tou hlavicí krouží, pak to najdu příště asi líp..

1 ... 255 256 257 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.