Termín porodu květen 2013
Autor: Monika4 20.11.2012 v 10:33
Formeli mě jí dělá každý půl rok protože jsem měla špatné výsledky a musela chodit do speciální poradny vždycky po porodu se mi to na chvíli zhorší nevím proč ale je to tak. Když jsem tam poprvé nedošla za ten půl rok tak jsem to pěkně od Dr.schytala hned začal s rakovinou apod. ale je to dobrý naštěstí a já si dál rodím děti:-)
Leni to by ti měli dělat určitě zeptej se.
Bráchy kamarádce našli rakovinu čípku právě v těhu a bylo to dost rychlý holce byl rok když umřela:-( takže je bez mámy.
Autor: verca 20.11.2012 v 10:37
holky,
a je normalni, ze mi cytologii vubec nedelal? naposledy jsem byla asi nekdy kveten 2011? a kdyz zjistil, ze jsem tehotna, rekl, tak to uz delat nebudem. a jinak mi dneska vynadala sestra, ze jsem nedonesla moc, hlavne ze mi o ni vubec nerikala. jsem neco argumentovala, ale pak jsem ji rekla, ze jsem to asi neslysela, jak to rikala. takze jsem jeste nastvana, ze jsem ji ustoupila apriznala svoji chybu, pr. to je blbost. kdyby mi t do tech papiru napsala, rekli by mi na krvi, kde mam moc. a zitra jdu na kontrolu, jsem se tesila, ze mi reknou, co cekam, ale ted zacinam pochybovat. pr. predtim tez rikal az nekdy kolem dvacateho tydne
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 10:38
Terko, ja teda necitim mimi, jen tu delohu. Je vic tvrda nez zbytek bricha a me konci na opul cesty k pupiku.
Mony, ja mela pred rokem Ascus ( lehci zmena tvaru bunek ) a jeste mi nedelali kontrolu. Tak si o to hned reknu. To s tou kamaradkou je hruza. BYlo to poprve, co si to nechala delat ;(?? To je smutny.
Autor: formelinka 20.11.2012 v 10:41
jj tu cytologii bych nepodceňovala, hezky pravidelně si ji nechat kontrolovat je fakt důležitý. Mám hodně kamarádek, které s tím mají problémy a taky musí chodit častěji než jednou ročně. No Mony už jen ten případ, co popisuješ je jasným důkezem, že s tímhle není radno si zahrávat:-(
Autor: *hermína 20.11.2012 v 10:42
Ahoj holky,
tak se po pár dnech zase hlásim, ani to tu nestačim pročítat, vždycky kouknu jen na poslední zprávu.
Po 14ti dnech doma jsem zase v práci a dneska jsem začala špinit...
, mám strach, asi počkám ještě do zítřka a pojedu k doktoru, jen doufám, že už to není tak závažný jako ty první tři měsíce...
Držte mi palce
Autor: Monika4 20.11.2012 v 10:43
Veru cytologii si vyžádej určitě.
Leni ne chodila na kontroly pravidelně ale hormony to asi rozjeli:-( proto se má dělat na začátku těhu a pak po šestinedělí.
Autor: Monika4 20.11.2012 v 10:45
Hermi zrovna jssem si říkala kde se touláš? a ty přijdeš s tímhle vzpomeň si na mě a koukej jít odpočívat. Určo to bude dobré držím palce.
Autor: verca 20.11.2012 v 10:49
moni, a neni to nebezpecne delat tedka v tehotenstvi uz? v 17. tydnu? ale budu menit doktora, takze bych rekla az nove doktorce, snad me veme
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 10:52
To je strasny pribeh, opravdu moc smutny ;(.
Hermi, mozna bez k doktorovi hned. Aji kdyby jsi mela znovu zustat doma. Radeji se s nim porad. Drzim pesti.
Autor: Monika4 20.11.2012 v 10:56
Veru myslím že ne může udělat jen vrchní buňky z čípku a nevrtat v něm. I tak aspoň něco. Poraď se určitě s novou Mudr.Každopádně pokud jí máš naposledy dělanou v květnu 2011 je to už tak dost dlouho má se děla minimálně jednou ročně.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55