Termín porodu květen 2013
Autor: verca 20.11.2012 v 10:58
jojo, vim, trochu jsem to zanedbala
Autor: Jana S 20.11.2012 v 11:03
Ahoj kecalky
Verčo, mě dělal cytologii když jsem zjistila, že jsem těhu, a to bylo v 5+2tt, chodila jsem jednou do roka a teď to bylo asi půl roku od poslední cyto.. Tak to bych si jí vyžádala. A stou močí, taky jsem jí minule nepřinesla, ikdyž mi sestřička hned na začátku dala pár zkumavek, abych nosila moč pokaždé, ale jak jsem se těšila na UTZ, tak jsem na to zapoměla, řekla jsem jí to a ona mi dala jen takový proužek, ať ho počůrám, a že to nevadí, že chápe, že mám myšlenky někde jinde
.
Autor: verca 20.11.2012 v 11:07
tak to ta moje mi voalla, probudila me a byla dost protivna :-) no zitra napravim. a o to cyto si radsi reknu. a byly jste uz u zubare, tam by zas meli delat nejak stery ze skloviny, nechat to nejaky den pusobit a pak kdyz tak dat nejake prasky nebo neco, kdyby to bylo spatne. ja ale jeste ani nejsem objednana. a mate uz detskeho doktora? to je pry tez treba zavcasu, aby bylo razitko v prukazce a aby byl volny nejaky v miste bydliste nebo nejaky dobry
Autor: Jana S 20.11.2012 v 11:12
Jo a ještě jeden dotaz, už jste skoro všechny déle jek 14tt. Tak se chci zeptat, jak probíhala registrace v porodnici, mě to čeká v sobotu a chci do Podolí, kde jste registrované vy, hlavně Pražské maminky?
Autor: Jana S 20.11.2012 v 11:16
já u zubaře ještě nebyla, jéé a to je povinné v těhu jít
? A dětského doktora taky zatím nemáme, protože se budem během Prosince stěhovat, tak to budu řešit, až se zabydlíme, už se nemůžu dočkat do nového, jen doufám, že na Vánoce tam už budem
Autor: verca 20.11.2012 v 11:23
mi rikala sestra, ze musim mit razitko z ekg, od zubare a detskeho doktora, ze kdybych to nemela, muze se mi stat, ze nedostanu materskou, tak nevim no, ja bych nejradsi k zubari vubec nesla
Autor: verca 20.11.2012 v 11:27
a v televizi rikali, ze jit v druhem trimestru je nejvyssi cas a ze lepsi je jit v tehotenstvi k zubari dokonce dvakrat
Autor: Jana S 20.11.2012 v 11:37
ahá, tak to se ještě poradím s dr. a objednám se, mě zubař nevadí, takže žádný problém 
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 11:41
No holky, ja u zubare byla. A vcera jsem dobrala atb. Zuby si opecovavam a pred otehotnenim jsem byla na celkove revizi a vymene nejake plomby za bilou, mam je rada ukazkove.
No a asi pred 3 tydnama me zacal pobolivat desvitalizovany zub ;(. Nasli mi u nej cystu, ktera je i hmatatelna. Jeste je to 1 nahore ;(. Pan doktor mi rikal, ze atb zrejme nepomuzou a budou do ni muset rezat. Tak se mam na co tesit ;(((.
K Zubari bezte a je dulezita spravna zubni higiena i mezizubnich prostor atd. Ikdyz podivejte se na me. Jak rika moje babicka,, Na posranyho aji hajzl spadne,, ( SU Z BRNA chacha ).
Autor: Monika4 20.11.2012 v 11:42
Ahoj holky povinné vyšetření vtěhu je praktik s ekg, a zubař plicní jen někdo vyžaduje. Dětského doktora musíte mít hlavně do porodnice aby věděli kdo se o vás bude start až vás pustí protože se snaží pouštět po 72hod.
Jani já jsem registrovaná v Podolí berou jen prvních dvanáct:-( je to mazec některé tam stojí od sedmi od rána ikdyž otvírají třeba v deset kancelář.Na sednutí jsou tam asi čtyři židle:-( Budu držet palce ať se dostaneš.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55