Termín porodu květen 2013
Autor: *hermína 20.11.2012 v 11:44
Holky dík za podporu, ještě počkám pár hodin a když tak k němu zajdu.
Když jste u těch zubařů, taky k němu musim, vypadla mi blomba..prcek už si bere co potřebuje...
Autor: zoriazz 20.11.2012 v 11:46
Vy jste se zas rozjely :-) Hlásím, že jsme v pořádku, jsem popleta, jsme 15+2 (mám každou neděli v kalendáři napsané číslo a zmátlo mě, že v neděli mám 16 a brala jsem to jako na tento týden, haha, bloncka), i podle délky kyčelní kosti; podle hlavičky jsme 15+3. Pročítala jsem si zprávu z genetiky, a byly tam tři čísla pravděpodobnosti a všechna byla 10x větší než je běžné, takže se dá říct, že jsme ok :-) a nový TP 9.5. (ne 12.5.nebo13.5.), což je stejně pořád prašť jako flákni. Fotečku jsem dostala, ale je na prd, nemá cenu to sem ani dávat, jde tam vidět jen vrch hlavy. Ale když jsem viděla ručičku a pět prstů, tak mi, holky, vyjela slza.
Mám se objednat na ECHO, budou mi to dělat asi hned po novém roce. Další KO 18.12. Jinak miminko bylo hodně stočené do klubíčka a asi spinkalo :-) A ta holčička je zase tak pade na pade, prý to fakt nemám brát úplně vážně. Tak po vánocích se to snad dozvíme, Jesenická nemocnice má prý nový UTZ, tak snad pak teda :-)
Fronta byla 0, venku svítí sluníčko, no juchůůů :-D
Autor: Monika4 20.11.2012 v 11:48
Zorri super samé krásné zprávy gratuluji:-)
Autor: zoriazz 20.11.2012 v 12:04
Děkuju moc, Moni!
Hermi, hlavně klid! Odpočinout si, je to prostě třeba!
Zubař - byla jsem tam v 6tt a mám jít v únoru, hrozí mi škaredý kaz na osmičce distálně (u krčku, brrrrr), asi bych místo vrtání brala i trhání.. i když nemůžu prášky na bolest, no, uvidíme :-( třeba jsem to zastavila tím šmrdláním single kartáčkem. 
Autor: Monika4 20.11.2012 v 12:13
Zorri já myslím že paralen bys mohla a může ti to samo opíchnout.
Autor: zoriazz 20.11.2012 v 12:20
Moni, ona mi to nechtěla opíchnout ani v netěhu, že se stahuje dřeň a jde to špatně vidět.. letos na jaře jsem tam byla asi 10x, měla jsem samé kazy pod plombama - špatná práce pův.zubaře, a vytrpěla jsem si s distálníma kazama dost.. brečela jsem tam někdy i dvě hodiny v kuse. Bylo to hrozné. Nakonec jsme to krapet přebělily na svatbu, což bolelo taky jako blázen.. no zubařka mi říkala, že můj porodník jí jednou poděkuje
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 13:02
Zori, gratuluju!!! Tak snad priste uz to bude videt na 100 %. S tema zubama to je hruza. Moje ceska zubarka taky neopichavala a byla to vzdycky hruza. Tady ve Spañelsku je zubar alespon bezbolestny, tak aspon neco. Ale kdyz si sedas na to kreslo, tak je to se stejnym pocitem ;(.
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 13:04
Jo a v tehotenstvi se to klidne muze opichnout, nicemu to nevadi. Dokonce v akutnich pripadech se muze delat i rentgen, jsou yo minimialni davky zareni a nemely by nijak ublizit, ale stejne si myslim, ze zadna z nas by do nej nesla, jen pokud by vylozene umirala!!
Autor: zoriazz 20.11.2012 v 13:07
Leni, moje nová zubařka je jinak parádní, má v ordinaci i laser a nebojí se ho použít, pokud může a laser dosáhne napřímo - tak je to takové nepříjemné, ale proti vrtání to je procházka růžovým sadem. Dala mi tak parádně dokupy zuby, že si jen čvachtám - a to za ní dojíždíme s mužem 80km do Opavy. Ale ty distální kazy prostě opíchnout nechce. Jednou mi to trošku opíchla, když jsem se musela asi 20min vydýchávat, jak moc jsem se už třepala bolestí, ale stejně jakoby to ani nezabralo. Fuj, ještě teď je mi při té vzpomínce zle
jinak díky, před vánocema to zas zkontrolujem a po nich se už snad dozvíme, kdo tam v tom domečku bydlí :-)
Autor: Lenka.es 20.11.2012 v 13:33
Zori a ten laser nahrazuje vrtacku?? To slysim poprve, no super ;). Jinak to je hruza s tema kazama, ze ti je nechala pod plombama, no to je des. To jsi ji mohla jit pekne podekovat. Me asi budou muset rozriznout dasen nad jednickou nahore, cely to tam vyskrabat, mozna odpilovat kus korene a pak to zasit. No hruza. Urcite mi to opichnou, ale i tak je to stres a navic s mimi v brisku ;(((, tak doufam, ze to nakonec alespon dopadne vse v poradku. JInak ja jsem byla vylozene zvykla na cesky zubare v Brne a vzdy chodila na svou kliniku, nechtela jsem jit tady. Ale od te doby, co mi ty stejny procedury delali tady,tak jsem obratila. Bylo vse uplne bezbolestne.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55