Termín porodu květen 2013

Autor: zoriazz   20.11.2012 v 14:56

Leni, jak jsem psala - moje zubařka mi nechtěla dát injekci než jsem byla těhu, protože se hodně smrskne dřeň zubní a ona tam hluboko v distálním kazu pak nic nevidí. Když může, tak píchne, a já jí to nezazlívám... osobně bych si raději tu prohnilou osmičku nechala vyškubnout (už nemám ty horní a nechybí mi)... ale vydržet tu bolest potom je horší, a na to paracetamol tolik nezabírá... ale díky za info :-) 

Autor: Terka   20.11.2012 v 15:30

Holky, tady maj hrozně pěkný těhotenský věci.. nevim, jestli to sem už některá nedávala...ale posílám

http://www.happymum.cz/

Autor: Terka   20.11.2012 v 15:31

žádný neforemnosti a příšernosti - fakt fešná móda pro maminky

Autor: Gabča   20.11.2012 v 15:35

Tak po kontrole a vše v pořádku ;) Pohlaví mi Dr. neřekl, prý až 27. 12., kdyj du na ten velkej UZ ;) Ale tak furt mám alespoň naději, že to bude holčička ;) Příští týden na krev na testy a pak už odjíždím na Vánoce k mamině na dovolenou takovou ;) Jinak těhotenský průkaz jsem dostala, takže už je to oficiální, že můžu i v supermarketech na rychlokasy pro těhotné :D

Autor: Monika4   20.11.2012 v 16:13

Tery moc hezké věci ale ty ceny tedy taky:-(

Autor: Klára22   20.11.2012 v 16:18

Ahojky :) holky, dneska mi volali výsledky ze screeningu a jsem z toho taková všelijaká, čekala jsem riziko tak 1:60 000 a zavolali mi 1:5 000. dr. říkal, že tenhle výsledek se bere jako negativní, ale radši si mě pozval ještě v 16tt. na kontrolní UZV, tak mám strach, jestli je všechno v pořádku. měla jsem prý nějaký zvýšený hCG ale nevím jak moc, proste po telefonu jsem toho moc nepobrala, jelikož mě docela omráčilo tech 5000..chtěla jsem se zeptat, měla jste některá stejný nebo podobný výsledek? Všem moc děkuju....

Autor: zoriazz   20.11.2012 v 17:07

Klárko, nestresuj se, koukala jsem dneska na zprávu ze screeningu, a tam byly ty hodnoty běžné pro věk, a byly kolem 1:4000, takže se prosím nenervuj. Určitě to bude OK!! Nervy prospívají nejmíň! 

Autor: evik   20.11.2012 v 17:59

Ahoj holki,tak se taky přidávám ke květnovým porodům.Termín mám 28.5.2013.Už mám 8 letého syna a přišel čas na druhý pokus.V srpnu jsem vysadila tebletky a do 10 dnů jsem byla těhotnáSmile.Takový fofr jsem nečekala a byla jsem pořádně v šoku!!

Autor: Zuzka81   20.11.2012 v 19:08

Moničko koukala jsem na ty jména co jsi tam napsala a já z nich posílám body Jonášovi a Rozárce /o té jsem premýšlela také, ale má jí známá a tak se nechci opičit/

Autor: verca   20.11.2012 v 19:18

tak ja mam riziko 1:2292, tak doufam, ze i tak bude vsechno v poradku, taky mi rekl, ze je to ok a ze gratuluje k tehotenstvi, tak se si budu modlit, at to vsechno dobre dopadne

1 ... 260 261 262 ... 3261
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.