TP jaro-léto 2012
23.2.2012 v 21:10
Mad maluji to obycejnymi barvami od cinanu ty vodovky takze za par slupek jak se rika.
Evicko ahojik a moc dekuji za chvalu aj tobe Evco.
23.2.2012 v 21:11
Evco moc ti to slusi jsi krasna maminky
.
23.2.2012 v 21:12
Tak casik na pomerancik maly si ho zada
.
Autor: Evča + Jonášek 23.2.2012 v 21:17
No, jsi na to kapla. Mam tu vedle se sebe moc dobrou buchtu, ale ten pomeranc v kuchyni je lepsi napad. Jsem nemohla prijit na to, co chci, dekuji ted uz vim
a dekuji i za lichotku.
Autor: Nikoušek a Mathiasek! 23.2.2012 v 21:18
ahoj Míšo a kačenko 
Evi, odkud máš to tričko a tý fotce????? Jestli se mohu zeptat?
23.2.2012 v 21:19
tak ja bych nepohrdla ani buchtou ale ted uz ne tak tady jim pomeranc za pomerancem a maly uz spinka asi si libuje tu chut a jinak neni za co
.
Autor: Evča + Jonášek 23.2.2012 v 21:29
Nikousek: jsem se musela podivat, je to Orsay. Kupovala jsem ho v lete a nosila dlouhy s paskem pres. Ted do nej diky delce krasne dam brisko a moc pekne vypada. Jen v nem nesmim obedvat 
Autor: Nikoušek a Mathiasek! 23.2.2012 v 21:31
Evi, je moc pěkný !!!Hned mě padlo do oka 




Autor: Evča + Jonášek 23.2.2012 v 21:34
Ronisek: Si snedla mega pomeranc 
Niky: diky, doufam, ze nebude po tehu moc vytahany 
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55