TP jaro-léto 2012

23.2.2012 v 21:36

Evco nene nesnedla to je moje brisko vyfotila bych ho hole a je podstate vetsi ale je popraskane jeste po detech takze by se vam nelibilo a pritel rikal ze je zvedavy jak budu vypadat v devatem mesici ze ted uz jsem jako bych mela roditLaughing.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 21:42

to jsou pupíčky SmileSmile

Míšo už je mi dobře, dneska už ani neležím. R|ýma ustoupila, smrknu jen občas, teploty už nemám, hlava dnes nebolí jen mě chytnou občas záchvaty šílenýhi kašle, ale to mě vždycky drží aspoň 3 týdny

Evčo jména před všema tajíme..ještě ani nemáme úplně na 100% jméno na chlapečka, manža se ještě rozmýšlí Smile Tady jsem je ale psala..holčička bude Ellen (raději bychom jedno l ale to nám asi nepovolí a Elenu nechcem, co zní tvrdě) a chlapeček asi Daniel..to chce manža a další možnost je Lukáš a Štěpán

Tak jsem ten balík oblečků nafotila, tak to jsu zpracovat..

Autor: Evča + Jonášek   23.2.2012 v 21:44

Roni: no protoze mas uz treti, tak ti takhle hezky rychle narostlo a vic uz neporoste. Musis mu to jako zenska logicky vysvetlit a dodat, ze o tom nic nevi Smile

Jsem si nakrajela ty pomerance dva a uz to citim .......... paaaaaaaaaaleniiiiiiiiii zaaaaaaaaaaaaaaahy Yell

Autor: Misa H.   23.2.2012 v 21:44

Mad, to je dobře, že už je Ti lépe :) Máme vybraná moc pěkná jména Wink

23.2.2012 v 21:53

On to chape ale ja zkusim najit foto kde jsem byla tehu se synem taky bricho jak hovado mmnt...

23.2.2012 v 22:02

tak tady to je a to je mesic pred porodem asi.Jen je to trosku rozmazane.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:02

Holky tak vám sem nahážu ty fotečky..kéž by to byla ta holčinka a využili jsme to. Byly tam ještě bryndáčky a nějaký věci co se mi nelíbí a asi 6 co vyhodím..ty jsou asi po více dětech, ale jinak, to uvidíte z detailů, že nejsou vůbec zničený..myslím na dvou kouscích je nějakej flíček a punčošky jsou žmolíčkový. Taky tym byly bryndáčky ale ty se mi nelíbí..celkem jsem si z toho vybrala 56 krásných kousků a hodně je i značkových, tak myslím, že to byl za 500,- kup jako blázen SmileSmile

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:03

a další..

Autor: Evča + Jonášek   23.2.2012 v 22:03

Mad: to holcici je nadherny, taky bych se bala, ze mi ho nepovoli. Budu drzet palecky. Smile Kamaradka mela taky neobvykly a rekla, ze kdyby ji ho nechteli vzit, tak pujde na jinou matriku. Ja mam rozhodnutyho Jonaska, tajime to, ale manzelovi se to nezamlouva, tak ho postupne presvedcuju Wink

23.2.2012 v 22:04

Mad je to moc krasneKiss.

1 ... 1270 1271 1272 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.