TP jaro-léto 2012
23.2.2012 v 21:36
Evco nene nesnedla to je moje brisko vyfotila bych ho hole a je podstate vetsi ale je popraskane jeste po detech takze by se vam nelibilo a pritel rikal ze je zvedavy jak budu vypadat v devatem mesici ze ted uz jsem jako bych mela rodit
.
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 21:42
to jsou pupíčky 

Míšo už je mi dobře, dneska už ani neležím. R|ýma ustoupila, smrknu jen občas, teploty už nemám, hlava dnes nebolí jen mě chytnou občas záchvaty šílenýhi kašle, ale to mě vždycky drží aspoň 3 týdny
Evčo jména před všema tajíme..ještě ani nemáme úplně na 100% jméno na chlapečka, manža se ještě rozmýšlí
Tady jsem je ale psala..holčička bude Ellen (raději bychom jedno l ale to nám asi nepovolí a Elenu nechcem, co zní tvrdě) a chlapeček asi Daniel..to chce manža a další možnost je Lukáš a Štěpán
Tak jsem ten balík oblečků nafotila, tak to jsu zpracovat..
Autor: Evča + Jonášek 23.2.2012 v 21:44
Roni: no protoze mas uz treti, tak ti takhle hezky rychle narostlo a vic uz neporoste. Musis mu to jako zenska logicky vysvetlit a dodat, ze o tom nic nevi 
Jsem si nakrajela ty pomerance dva a uz to citim .......... paaaaaaaaaaleniiiiiiiiii zaaaaaaaaaaaaaaahy 
Autor: Misa H. 23.2.2012 v 21:44
Mad, to je dobře, že už je Ti lépe :) Máme vybraná moc pěkná jména 
23.2.2012 v 21:53
On to chape ale ja zkusim najit foto kde jsem byla tehu se synem taky bricho jak hovado mmnt...
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 22:02
Holky tak vám sem nahážu ty fotečky..kéž by to byla ta holčinka a využili jsme to. Byly tam ještě bryndáčky a nějaký věci co se mi nelíbí a asi 6 co vyhodím..ty jsou asi po více dětech, ale jinak, to uvidíte z detailů, že nejsou vůbec zničený..myslím na dvou kouscích je nějakej flíček a punčošky jsou žmolíčkový. Taky tym byly bryndáčky ale ty se mi nelíbí..celkem jsem si z toho vybrala 56 krásných kousků a hodně je i značkových, tak myslím, že to byl za 500,- kup jako blázen 

Autor: Evča + Jonášek 23.2.2012 v 22:03
Mad: to holcici je nadherny, taky bych se bala, ze mi ho nepovoli. Budu drzet palecky.
Kamaradka mela taky neobvykly a rekla, ze kdyby ji ho nechteli vzit, tak pujde na jinou matriku. Ja mam rozhodnutyho Jonaska, tajime to, ale manzelovi se to nezamlouva, tak ho postupne presvedcuju 
23.2.2012 v 22:04
Mad je to moc krasne
.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55