TP jaro-léto 2012

23.2.2012 v 22:13

Tak nejake kousky si myslim ze by aj kluk odnosil ne?

23.2.2012 v 22:14

Ja fotila bez blesku ale asi to nema to zamerovadlo co samo pri spousti to zameri dukladne mno nevim je to fotak pritele a on sam stim neumi a ja uz vubec jen jsem nastavila dartum ktery do ted nemelLaughing.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:17

Já jsem se dívala, že většinou se takováhle sada vyšplhá při dražení na 1500 - 2000 ale paní to dala do skupiny ostatní kde jsou různý fusaky, kojicí polštáře, postýlky.... a měla tam cenu za Kup teď, takže to nebylo v sekci oblečení a nechodí tam asi tolik lidí..teprve jsem se ten den registrovala, tak jsem psala kámošce a ona mi to hned koupila. Předtím mi i jeden balík zkusila dražit ale to se nepovedlo..sama jsem tady tomu nemohla uvěřit SurprisedSurprised ale jsem ráda že jsem to vzala, a to hoooodně Laughing

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:18

Jo na klučíka by se taky dalo něco použít..Smile

23.2.2012 v 22:18

Mila zlaticka moje pro dnesek se loucim boli me zadek od te zidle a jdu k telce za 40min mi prijede tatinek tak pak pujdeme do hajan.Tak preji krasnou dobrou noc pohladte briska a dejte jim pusinku za me.Jdeme si s Kristiankem povidat k telce.Pa zitra zaseKiss.

Autor: Misa H.   23.2.2012 v 22:21

Mad, moc krásný věcičky a hlavně ty barvičky..to by se mi pro Kačenku taky líbilo :) Ale mám toho pro ní myslím dost :) Tak snad budeš mít holčičku a upotřebíš to Wink A cena za to všechno fakt krásná Wink

Autor: Evča + Jonášek   23.2.2012 v 22:21

pa Roni

 

Autor: Misa H.   23.2.2012 v 22:22

Ronisku, tak hezky odpočívej u tv a přeju pěknou noc :) Já jdu taky, bolí mě záda a podbřišek a abych ráno taky vstala do práce...dobrouTongue out

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:23

Míšo děkuju Smile a jakpak se máš? Už se ti to v práci krátí co?

Rony dobrou Wink

Autor: Misa H.   23.2.2012 v 22:25

Jo mám se celkem dobře, jen teˇmě začíná nějak bolet víc podbřišek a už začíná vadit trochu, jak se Kačenka hodně hejbe..už to bolí :) V práci jen příští a ten další týden...pak týden dovo a už MD...takže to nějak rychle uteklo :)))

1 ... 1272 1273 1274 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.