TP jaro-léto 2012
23.2.2012 v 22:13
Tak nejake kousky si myslim ze by aj kluk odnosil ne?
23.2.2012 v 22:14
Ja fotila bez blesku ale asi to nema to zamerovadlo co samo pri spousti to zameri dukladne mno nevim je to fotak pritele a on sam stim neumi a ja uz vubec jen jsem nastavila dartum ktery do ted nemel
.
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 22:17
Já jsem se dívala, že většinou se takováhle sada vyšplhá při dražení na 1500 - 2000 ale paní to dala do skupiny ostatní kde jsou různý fusaky, kojicí polštáře, postýlky.... a měla tam cenu za Kup teď, takže to nebylo v sekci oblečení a nechodí tam asi tolik lidí..teprve jsem se ten den registrovala, tak jsem psala kámošce a ona mi to hned koupila. Předtím mi i jeden balík zkusila dražit ale to se nepovedlo..sama jsem tady tomu nemohla uvěřit 
ale jsem ráda že jsem to vzala, a to hoooodně 
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 22:18
Jo na klučíka by se taky dalo něco použít..
23.2.2012 v 22:18
Mila zlaticka moje pro dnesek se loucim boli me zadek od te zidle a jdu k telce za 40min mi prijede tatinek tak pak pujdeme do hajan.Tak preji krasnou dobrou noc pohladte briska a dejte jim pusinku za me.Jdeme si s Kristiankem povidat k telce.Pa zitra zase
.
Autor: Misa H. 23.2.2012 v 22:21
Mad, moc krásný věcičky a hlavně ty barvičky..to by se mi pro Kačenku taky líbilo :) Ale mám toho pro ní myslím dost :) Tak snad budeš mít holčičku a upotřebíš to
A cena za to všechno fakt krásná 
Autor: Evča + Jonášek 23.2.2012 v 22:21
pa Roni
Autor: Misa H. 23.2.2012 v 22:22
Ronisku, tak hezky odpočívej u tv a přeju pěknou noc :) Já jdu taky, bolí mě záda a podbřišek a abych ráno taky vstala do práce...dobrou
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 22:23
Míšo děkuju
a jakpak se máš? Už se ti to v práci krátí co?
Rony dobrou 
Autor: Misa H. 23.2.2012 v 22:25
Jo mám se celkem dobře, jen teˇmě začíná nějak bolet víc podbřišek a už začíná vadit trochu, jak se Kačenka hodně hejbe..už to bolí :) V práci jen příští a ten další týden...pak týden dovo a už MD...takže to nějak rychle uteklo :)))
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55