TP jaro-léto 2012
Autor: Nikoušek a Mathiasek! 23.2.2012 v 22:31
Kočky, jdu hají.....celý víkend jsem v práci, abych mohla utrácet za věci pro Matyáška 


Tak snad my to brzy uteče a bude nedělě večer....
Opatrujte se a pohlaďte pupíčky kočky 
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 22:33
Aspoň už budeš mít klid na to vaše stěhování
ale to ti vůbec nezávidím..mě práce strašlivě unavuje, ale to je hodně tím, že jsem doma..dnes jsem umývala koupelnu a jak jsem drhla sprcháč tak mi pak ani nešlo vstát a to mám bříško ještě celkem malý 

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 22:34
Nikoušku dobrou 

Autor: Misa H. 23.2.2012 v 22:35
Niki, dobrou :)
Jo podle poslední fotky, co jsem viděla, tak bříško máš malý..ale i tak už vadí, viď. Musíš si holt tu práci dávkovat. Mě už teda vadí dosti, ale stejně čekám, že ještě o kus poroste. Klid budu mít na stěhování v tom, že budu doma..ale jestli nebudu ze všeho toho balení atd nervozní, to nevím. Uvidíme:) A já už jdu fakt chrundit..dobrooou :)
Autor: Eva a Rozárka 23.2.2012 v 22:45
Ahojky holky zasedl mi tady synáček dělat něco do školy na wordu tak jsem se sem dostala až teďka
Mad krásné oblečky,úplně jsem se pokochala.Já jsem už si ten svůj balík konečně vyprala a u žehlení se rozplývala a představovala si Rozárku jak v tom bude asi vypadat
jen mám trochu obavy aby ji velikost 56 byla.U kluků byla tato velikost malá,mají delší tělíčko takže jsem musela hned vel 60.Snad bude platit že jsou holky drobnější
Evčo máš taky pěkné bříško
Nikoušku ty budeš muset psát Evi nebo Evčo já pak nevím jestli jsi se ptala mě nebo Evči
a jinak dobrou noc,hezky se vyspi.
Já si dneska hraju celý den s Rozárkou,kope takovým způsobem,že mám velké bouličky a když tam dám ruku chvíli zůstane pak se ztratí ale hned se zase vrátí a mě to rozesměje
pak dám ruku jinde a ona mě okamžitě následuje.Nebo se mi úplně rozvlní břicho na všechny strany a já říkám ty tam tancuješ?A malý Matěj jak sedí vedle mě říká ale mami to víš že jo a ukazuje mi jak asi,a věřte nebo ne podle toho se opravdu to bříško tak vlní 
Autor: Eva a Rozárka 23.2.2012 v 22:48
Koukám,že jdete asi všechny už spát tak teda dobrou,já se taky pokusím,ale poslední dobou to moc dobře nejde.Dospávám pak k ránu nebo po obědě.
Hezky se vyspěte a i mimísci v bříšku
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 22:51

to je hezký že to s tebou tak prožívá a na sestřičku se těší
Já si ty oblečky pořád kombinuju k sobě, jak to bude prcek nosit, ať už ty holčičí nebo ty nový neutrální..
Tady v tom balíku je jedna bílá halenečka s kanýrkem kolem krku a z té jsem úplně hotová, strašně se mi líbí a úplně to vidím v nějakých šatičkách 
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 23.2.2012 v 22:51
Dobrou Evičko, já už taky pomažu 

Autor: Eva a Rozárka 23.2.2012 v 22:52
Dobrou Mad
a balíčku 
Autor: Evča + Jonášek 23.2.2012 v 22:55
taky dobrou vsem
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55