TP jaro-léto 2012

Autor: Nikoušek a Mathiasek!   23.2.2012 v 22:31

Kočky, jdu hají.....celý víkend jsem v práci, abych mohla utrácet za věci pro Matyáška WinkWinkWink

Tak snad my to brzy uteče a bude nedělě večer....CryOpatrujte se a pohlaďte pupíčky kočky Smile

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:33

Aspoň už budeš mít klid na to vaše stěhování Laughing ale to ti vůbec nezávidím..mě práce strašlivě unavuje, ale to je hodně tím, že jsem doma..dnes jsem umývala koupelnu a jak jsem drhla sprcháč tak mi pak ani nešlo vstát a to mám bříško ještě celkem malý SurprisedSurprised

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:34

Nikoušku dobrou KissSmile

Autor: Misa H.   23.2.2012 v 22:35

Niki, dobrou :)

Jo podle poslední fotky, co jsem viděla, tak bříško máš malý..ale i tak už vadí, viď. Musíš si holt tu práci dávkovat. Mě už teda vadí dosti, ale stejně čekám, že ještě o kus poroste. Klid budu mít na stěhování v tom, že budu doma..ale jestli nebudu ze všeho toho balení atd nervozní, to nevím. Uvidíme:) A já už jdu fakt chrundit..dobrooou :)

Autor: Eva a Rozárka   23.2.2012 v 22:45

Ahojky holky zasedl mi tady synáček dělat něco do školy na wordu tak jsem se sem dostala až teďkaSmile Mad krásné oblečky,úplně jsem se pokochala.Já jsem už si ten svůj balík konečně vyprala a u žehlení se rozplývala a představovala si Rozárku jak v tom bude asi vypadatLaughingjen mám trochu obavy aby ji velikost 56 byla.U kluků byla tato velikost malá,mají delší tělíčko takže jsem musela hned vel 60.Snad bude platit že jsou holky drobnějšíLaughing

Evčo máš taky pěkné bříškoLaughing

Nikoušku ty budeš muset psát Evi nebo Evčo já pak nevím jestli jsi se ptala mě nebo EvčiLaughing a jinak dobrou noc,hezky se vyspi.

Já si dneska hraju celý den s Rozárkou,kope takovým způsobem,že mám velké bouličky a když tam dám ruku chvíli zůstane pak se ztratí ale hned se zase vrátí a mě to rozesměje Laughingpak dám ruku jinde a ona mě okamžitě následuje.Nebo se mi úplně rozvlní břicho na všechny strany a já říkám ty tam tancuješ?A malý Matěj jak sedí vedle mě říká ale mami to víš že jo a ukazuje mi jak asi,a věřte nebo ne podle toho se opravdu to bříško tak vlní Laughing

Autor: Eva a Rozárka   23.2.2012 v 22:48

Koukám,že jdete asi všechny už spát tak teda dobrou,já se taky pokusím,ale poslední dobou to moc dobře nejde.Dospávám pak k ránu nebo po obědě.LaughingHezky se vyspěte a i mimísci v bříškuKiss

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:51

LaughingLaughing to je hezký že to s tebou tak prožívá a na sestřičku se těší

Já si ty oblečky pořád kombinuju k sobě, jak to bude prcek nosit, ať už ty holčičí nebo ty nový neutrální.. Laughing Tady v tom balíku je jedna bílá halenečka s kanýrkem kolem krku a z té jsem úplně hotová, strašně se mi líbí a úplně to vidím v nějakých šatičkách Smile

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   23.2.2012 v 22:51

Dobrou Evičko, já už taky pomažu KissLaughing

Autor: Eva a Rozárka   23.2.2012 v 22:52

Dobrou Mad Laughing a balíčku Kiss

Autor: Evča + Jonášek   23.2.2012 v 22:55

taky dobrou vsem

1 ... 1273 1274 1275 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.