TP jaro-léto 2012

Autor: Eva a Rozárka   24.2.2012 v 07:57

Dobré ránko všem maminkám,jak jste se vyspali?LaughingJá nic moc usnula jsem kolem 1h a kolem 4 byla už vzhůru.Dětičky přešli od bolesti bříška a zvracení na průjem takže od rána chudáčci lítají na wc a někdy to nestihnou takže mě čeká praní a praní pokakaných trenýrekSmileTakže Matěj chudáček nemůže do školky na karneval a to se tak těšilFrown a Martínek je zas rád že nemusí ještě do školyWink.Já jedu nakupit něco na ten průjem a malému když má ten svátek aspoň hořkou čokoláduLaughing

Mějte se a hezký den všemCoolKisspřejeme s Rozárkou Laughing

Autor: Barča a Natálka :-*   24.2.2012 v 08:31

Dobré ránko i tobě a všem Smile Já se vyspala celkem dobře, akorát mě ted trápí noční můry :-( včera nám potvrdili holčičku, tak jsem šťastná, akorát celé vyšetření proškytala a doktorům se to moc nelíbilo, tak mám zároveň trochu obavyFrown ale snad to nic není....

Evi držim palce, at se ti dětičky brzy uzdraví Wink

Autor: KackaHK   24.2.2012 v 09:32

Dobré ráno maminky, konečně jsem některý den vstala jako člověk a ne jako medvěd :) Tak snad dnes stihnu vše co chci, ne jako obvykle. Chystám se do lékárny na veliký nákup, takže snad budu moct ze seznamu vyškrtat i nějaké jiné věci než jen oblečky :)

Evi, držím palečky, aby se kluci brzy uzdravili! Asi budete muset uspořádat karneval doma, aby to malému nebylo líto ;)

Barbucho, to máme stejné, já jsem dnes celou noc měla špatné sny, snad 4 :( Tak nevím, co to je, ale snad nás to brzy přejde...

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 10:51

Dobré dopoledne Smile já jsem dnes vstala po deváté, což je docela úspěch EmbarassedEmbarassed

Evi to mě moc mrzí, že mají takové trápení Frown snad se jim brzo uleví Kiss

No a s těma nočníma můrama bujuju asi od druhýho měsíce těhotenství..někde jsem četla, že to může být způsobený podvědomým strachem o miminko a taky starostma o to, jestli to všechno správně zvládnem..

Hmmmm, mňam mňam...ládujeme se s balíčkem přesnídávkou z jablíček Tongue outTongue outTongue out

Autor: KackaHK   24.2.2012 v 11:14

Dobré dopolko Mad, my jsme zrovna zbaštili pomeranč, mňam mňam :)

Autor: Barbucha   24.2.2012 v 11:28

LaughingNo mně se zdálo, že mi Natálka vylezla z bříška a řekla mi, že má obtočenou šnůru kolem krku a bude nemocná...:-( fuuuuj, hrůza. Ale už vás nebudu děsit

Autor: Týnuška   24.2.2012 v 11:29

Přeju Vám krásné dopoledne, vlastně už skoro poledne. Smile

Moc krásné bříško Evi, pěkně Rozárka roste. Taky to máš už skoro za pár. Smile

Asi včera měli ty miminka nějakej zvláštní den. Mě taky hrozně mimčo kopalo, až mi nadskakovalo břicho a když jsem měla na břiše ruce, tak i ruce. Se tam asi miláček pěkně mrskal.

Asi to tak bude. Mě se taky zdají hodně zlé sny a to většinou, když jdu spát po tom co děti odejdou do školy.

Autor: Eva a Rozárka   24.2.2012 v 11:42

Ahojky děvčátka a ahoj TýnuškoLaughing děkuji za pochvalu bříška,no už se mi to krátí ještě 2,5 měsíce ale to je hned.Smile

Barbucho gratuluji k holčičceLaughing a neboj bude  v pořádku,Rozárka taky mívá někdy škytavku a trvá to i 20 minut než přestane.Smile

Co se týče snů já nemám skoro žádné,jen někdy a nejsou strašidelnéSmile

Co jste dneska vařili dobrého?Já mám od včera masové koule v rajské omáčce s rýží a dětem se pečou šunkofleky,mají na ně chuť tak je to snad neprožene.Od rána snědli suchý rohlík,hořkou čokoládu a nastrouhanou mrkevSmile a pozitivní je že už nelítají co půl hodiny na záchodLaughing

Autor: Eva a Rozárka   24.2.2012 v 11:44

A děkuji moc holky za to, že myslíte na ty moje klučíky.

Autor: Barbucha 22 tt   24.2.2012 v 11:53

Evi tak to si mě uklidnila, díkyKiss Já mám ještě francouzské brambory a budu dělat cibulačku z vývaru a včera jsem dělala brokolicový krém :-)

 

1 ... 1274 1275 1276 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.