TP jaro-léto 2012
Autor: Eva a Rozárka 24.2.2012 v 07:57
Dobré ránko všem maminkám,jak jste se vyspali?
Já nic moc usnula jsem kolem 1h a kolem 4 byla už vzhůru.Dětičky přešli od bolesti bříška a zvracení na průjem takže od rána chudáčci lítají na wc a někdy to nestihnou takže mě čeká praní a praní pokakaných trenýrek
Takže Matěj chudáček nemůže do školky na karneval a to se tak těšil
a Martínek je zas rád že nemusí ještě do školy
.Já jedu nakupit něco na ten průjem a malému když má ten svátek aspoň hořkou čokoládu
Mějte se a hezký den všem
přejeme s Rozárkou 
Autor: Barča a Natálka :-* 24.2.2012 v 08:31
Dobré ránko i tobě a všem
Já se vyspala celkem dobře, akorát mě ted trápí noční můry :-( včera nám potvrdili holčičku, tak jsem šťastná, akorát celé vyšetření proškytala a doktorům se to moc nelíbilo, tak mám zároveň trochu obavy
ale snad to nic není....
Evi držim palce, at se ti dětičky brzy uzdraví 
Autor: KackaHK 24.2.2012 v 09:32
Dobré ráno maminky, konečně jsem některý den vstala jako člověk a ne jako medvěd :) Tak snad dnes stihnu vše co chci, ne jako obvykle. Chystám se do lékárny na veliký nákup, takže snad budu moct ze seznamu vyškrtat i nějaké jiné věci než jen oblečky :)
Evi, držím palečky, aby se kluci brzy uzdravili! Asi budete muset uspořádat karneval doma, aby to malému nebylo líto ;)
Barbucho, to máme stejné, já jsem dnes celou noc měla špatné sny, snad 4 :( Tak nevím, co to je, ale snad nás to brzy přejde...
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 10:51
Dobré dopoledne
já jsem dnes vstala po deváté, což je docela úspěch 

Evi to mě moc mrzí, že mají takové trápení
snad se jim brzo uleví 
No a s těma nočníma můrama bujuju asi od druhýho měsíce těhotenství..někde jsem četla, že to může být způsobený podvědomým strachem o miminko a taky starostma o to, jestli to všechno správně zvládnem..
Hmmmm, mňam mňam...ládujeme se s balíčkem přesnídávkou z jablíček 


Autor: KackaHK 24.2.2012 v 11:14
Dobré dopolko Mad, my jsme zrovna zbaštili pomeranč, mňam mňam :)
Autor: Barbucha 24.2.2012 v 11:28
No mně se zdálo, že mi Natálka vylezla z bříška a řekla mi, že má obtočenou šnůru kolem krku a bude nemocná...:-( fuuuuj, hrůza. Ale už vás nebudu děsit
Autor: Týnuška 24.2.2012 v 11:29
Přeju Vám krásné dopoledne, vlastně už skoro poledne. 
Moc krásné bříško Evi, pěkně Rozárka roste. Taky to máš už skoro za pár. 
Asi včera měli ty miminka nějakej zvláštní den. Mě taky hrozně mimčo kopalo, až mi nadskakovalo břicho a když jsem měla na břiše ruce, tak i ruce. Se tam asi miláček pěkně mrskal.
Asi to tak bude. Mě se taky zdají hodně zlé sny a to většinou, když jdu spát po tom co děti odejdou do školy.
Autor: Eva a Rozárka 24.2.2012 v 11:42
Ahojky děvčátka a ahoj Týnuško
děkuji za pochvalu bříška,no už se mi to krátí ještě 2,5 měsíce ale to je hned.
Barbucho gratuluji k holčičce
a neboj bude v pořádku,Rozárka taky mívá někdy škytavku a trvá to i 20 minut než přestane.
Co se týče snů já nemám skoro žádné,jen někdy a nejsou strašidelné
Co jste dneska vařili dobrého?Já mám od včera masové koule v rajské omáčce s rýží a dětem se pečou šunkofleky,mají na ně chuť tak je to snad neprožene.Od rána snědli suchý rohlík,hořkou čokoládu a nastrouhanou mrkev
a pozitivní je že už nelítají co půl hodiny na záchod
Autor: Eva a Rozárka 24.2.2012 v 11:44
A děkuji moc holky za to, že myslíte na ty moje klučíky.
Autor: Barbucha 22 tt 24.2.2012 v 11:53
Evi tak to si mě uklidnila, díky
Já mám ještě francouzské brambory a budu dělat cibulačku z vývaru a včera jsem dělala brokolicový krém :-)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55