TP jaro-léto 2012

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 12:06

Brokolicový krém Tongue outTongue out mňam ten bych si taky dala

S tou škytavkou..už jsme ji s prckem taky měli a zrovna i dnes ráno..ze spánku mě vzbudil mobil (zase otravovali a něco mi chtěli nabízet) a jak jsem sebou škubla, tak se balíček asi taky lekl, protože pak chuďánek škytánkoval LaughingLaughing ale 20 minut nám to ještě netrvalo, myslím, že maximálně tak 5 Smile

Evi tak jsi mě připomněla, že mám ve spíži mrkívku co čeká až si z ní udělám salát..budu se do toho muset pustit, úplně se mi sbíhají sliny Tongue outTongue out

Autor: Barbucha 22 tt   24.2.2012 v 12:10

No mně škytala ještě pak večer, asi deset minut, nevím, může to být i tím, jak pořád kašlu, tak se asi vždycky lekne a škytká...tak snad už přestanu :-(

Já jsem ted vyhrabala v lednici ředkvičky :-D

24.2.2012 v 12:30

Ahojík holky moje tak jsme byly na tom Uz a dr říkal,že je dobře,že sme to neponechali náhodě a raději přišli.Zkontroval maleho a prý to máme dobré a teď už až na 30tt se půjdeme ukázatSmile.

Autor: Bellinka   24.2.2012 v 12:33

Ahoj holčičky, vy píšete jak o život, to skoro nejde stíhat Surprised.. Debaty o jídle? Závidím, že máte ty nápady a chuť, mně se vůbec do ničeho nějak nechce.. Zítra mají přijít moji rodiče na oběd a vůbec nevím, čím je nakrmím, to je hrůza, na nic nemám chuť.. Dneska se odbydu jen kuskusem a pak budu  muset něco vymyslet..

Holky a jak se pozná ta škytavka? My jsme jí zatím ještě neměli, asi Embarassed

Jo a s k těm snům, dneska se mi zdálo, že se malý narodil a byli jsme někde na horách daleko od nemocnice, brrr Frown

Autor: Eva a Rozárka   24.2.2012 v 12:35

Škytavka je normální toho se fakt nebojte,polykají plodovou vodu a někdy z toho mají škytavkuLaughing

Zatím se loučím,jdeme obědvat a pak se natáhnu a budu odpočívat,Dneska mě bolí hodně pravé třísloUndecided 

Mějte se maminky a přeji dobrou chuť k obědu CoolKiss

 

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 12:38

Rony tak vidíš Smile říkaly jsme ti, že to bude v pořádku WinkWink

Holky tady o té škytavce psaly už dřív, ale to jsme ji taky neměli. Až jak jsem chytla chřipku a začala hrozně kašlat, tak jsme ji párkrát měli LaughingLaughing Takže to  Barbucho asi budeš mít taky proto.. No já to poznám podle toho, že mám bouličky na břichu ve stejným místě dlouhou dobu a často po sobě, v skoro stejně dlouhých intervalech..zkrátka jako když škytá dospělej Smile

Autor: Eva a Rozárka   24.2.2012 v 12:39

Ronísku to je dobře,že jste tam byli na tom UV a aspoň budeš klidnějšíLaughingje to dobrá zpráva že je vše v pořádku.Smile

Škytání poznáš podle takového stejného cukání v bříšku.Když má malá škytavku tak mi tak poskakuje jemně bříško v jednom místě pokud se nepohne jinamSmile

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 12:42

Ahoj Evičko Laughing

Me se ve všech snech zdá, že naše miminko je chlapeček. Teď mám pořád dokola skoro stejnej sen a je o tom, že mi prcka přivezou z porodnice (já už jsem doma) a jen mi ho mamina ukáže, ani mi ho nedá pochovat..a uplyne několik dní, mamka ho má pořád u sebe a já jsem doma, oni jezdí po návštěvách po celé rodině a až někdo přijede k nám a já vidím jak jde miminko z náruče do náruče tak ho hned chci a začnu na maminu řvát, že je to moje dítě a že jsem ho ještě ani nechovala a ani nekojila a vyčítám jí, jak ho mohla nechat na umělé výživě když jsem měla mlíko který se už ale ztratilo SurprisedSurprised ona na mě kouká, že mi chtěla pomoct, že jsem bala slabá a pak se celá spocená probudím Frown

24.2.2012 v 12:48

Ahojik Týnuško,Evičko,Mad a Brbuško všechny Vás s Kristiankem vítáme.

JJ Mad jsem ráda,že jste při mne stáli a mysleli jste na Nás.Jsem už klidnější.

Barbucho a ty se neboj vše bude v pořádku věř své holčičce tak jako já svému chlapečkovi.

24.2.2012 v 12:49

Jinak co se týká těch snů jsem s Vámi mám také hororové sny až nekdy se divím co se mi zdá a kde na to chodím.

1 ... 1275 1276 1277 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.