TP jaro-léto 2012
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 12:06
Brokolicový krém 
mňam ten bych si taky dala
S tou škytavkou..už jsme ji s prckem taky měli a zrovna i dnes ráno..ze spánku mě vzbudil mobil (zase otravovali a něco mi chtěli nabízet) a jak jsem sebou škubla, tak se balíček asi taky lekl, protože pak chuďánek škytánkoval 
ale 20 minut nám to ještě netrvalo, myslím, že maximálně tak 5 
Evi tak jsi mě připomněla, že mám ve spíži mrkívku co čeká až si z ní udělám salát..budu se do toho muset pustit, úplně se mi sbíhají sliny 

Autor: Barbucha 22 tt 24.2.2012 v 12:10
No mně škytala ještě pak večer, asi deset minut, nevím, může to být i tím, jak pořád kašlu, tak se asi vždycky lekne a škytká...tak snad už přestanu :-(
Já jsem ted vyhrabala v lednici ředkvičky :-D
24.2.2012 v 12:30
Ahojík holky moje tak jsme byly na tom Uz a dr říkal,že je dobře,že sme to neponechali náhodě a raději přišli.Zkontroval maleho a prý to máme dobré a teď už až na 30tt se půjdeme ukázat
.
Autor: Bellinka 24.2.2012 v 12:33
Ahoj holčičky, vy píšete jak o život, to skoro nejde stíhat
.. Debaty o jídle? Závidím, že máte ty nápady a chuť, mně se vůbec do ničeho nějak nechce.. Zítra mají přijít moji rodiče na oběd a vůbec nevím, čím je nakrmím, to je hrůza, na nic nemám chuť.. Dneska se odbydu jen kuskusem a pak budu muset něco vymyslet..
Holky a jak se pozná ta škytavka? My jsme jí zatím ještě neměli, asi 
Jo a s k těm snům, dneska se mi zdálo, že se malý narodil a byli jsme někde na horách daleko od nemocnice, brrr 
Autor: Eva a Rozárka 24.2.2012 v 12:35
Škytavka je normální toho se fakt nebojte,polykají plodovou vodu a někdy z toho mají škytavku
Zatím se loučím,jdeme obědvat a pak se natáhnu a budu odpočívat,Dneska mě bolí hodně pravé tříslo
Mějte se maminky a přeji dobrou chuť k obědu 

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 12:38
Rony tak vidíš
říkaly jsme ti, že to bude v pořádku 

Holky tady o té škytavce psaly už dřív, ale to jsme ji taky neměli. Až jak jsem chytla chřipku a začala hrozně kašlat, tak jsme ji párkrát měli 
Takže to Barbucho asi budeš mít taky proto.. No já to poznám podle toho, že mám bouličky na břichu ve stejným místě dlouhou dobu a často po sobě, v skoro stejně dlouhých intervalech..zkrátka jako když škytá dospělej 
Autor: Eva a Rozárka 24.2.2012 v 12:39
Ronísku to je dobře,že jste tam byli na tom UV a aspoň budeš klidnější
je to dobrá zpráva že je vše v pořádku.
Škytání poznáš podle takového stejného cukání v bříšku.Když má malá škytavku tak mi tak poskakuje jemně bříško v jednom místě pokud se nepohne jinam
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 12:42
Ahoj Evičko 
Me se ve všech snech zdá, že naše miminko je chlapeček. Teď mám pořád dokola skoro stejnej sen a je o tom, že mi prcka přivezou z porodnice (já už jsem doma) a jen mi ho mamina ukáže, ani mi ho nedá pochovat..a uplyne několik dní, mamka ho má pořád u sebe a já jsem doma, oni jezdí po návštěvách po celé rodině a až někdo přijede k nám a já vidím jak jde miminko z náruče do náruče tak ho hned chci a začnu na maminu řvát, že je to moje dítě a že jsem ho ještě ani nechovala a ani nekojila a vyčítám jí, jak ho mohla nechat na umělé výživě když jsem měla mlíko který se už ale ztratilo 
ona na mě kouká, že mi chtěla pomoct, že jsem bala slabá a pak se celá spocená probudím 
24.2.2012 v 12:48
Ahojik Týnuško,Evičko,Mad a Brbuško všechny Vás s Kristiankem vítáme.
JJ Mad jsem ráda,že jste při mne stáli a mysleli jste na Nás.Jsem už klidnější.
Barbucho a ty se neboj vše bude v pořádku věř své holčičce tak jako já svému chlapečkovi.
24.2.2012 v 12:49
Jinak co se týká těch snů jsem s Vámi mám také hororové sny až nekdy se divím co se mi zdá a kde na to chodím.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55