TP jaro-léto 2012
24.2.2012 v 12:51
Mad tak tvůj sen znamená to,že jsi plná obav,ale vše dobře dopadne a bude v pořádku.
Autor: Bellinka 24.2.2012 v 12:52
Mad, to je teda dost strašidelný
.. To Ti vůbec nezávidím..
24.2.2012 v 12:55
Dneska jsme dojídali svíčkovou ze včera dala si aj mamka jelikož Nám hlídala malého ne že bychom to potřebovali,ale chtěla asi vypadnout z toho bordelu co jí tam dělá budoucí snacha s malým tak tu zůstala a já jí za to hlídání rovnou pozvala na oběd.Zítra bude znojemská tak se už těším s rýží.
Děvčátka nevíte kde bych našla na netu co znamenají ty různé zkratky na těhotenské kartičce???
Autor: KackaHK 24.2.2012 v 12:57
Ronísku, gratuluju, jsem ráda, že je vše ok, i když Tě tak vystrašili. Lepší se na to podívat dvakrát a pořádně než něco zanedbat ;)
S těmi sny, taky se mi občas zdá, že je malej někde beze mě a já pak křičím na všechny, že je můj, nebo si připadám strašně špatně, že se o něj vůbec nestarám. Poslední dny se mi ale zdají spíš jiný sny, bez broučka, ale taky takový divný a budím se s panikou. Třeba o pavoucích, těch se strašně bojím, to byl jeden z dnešních..
Holky, jdu ven s psíkem a pak pojedu do města. Na stránkách lékarny jsem zjistila, že mají monitory dechu.. Jaký se chystáte kupovat?
24.2.2012 v 13:00
Děkuji Kačenko a máš pravdu jak se říka dvakrát měř jednou řeš...
.
Autor: Bellinka 24.2.2012 v 13:00
Ahoj Kačko, já mám po kamarádce tu Snuzu, tak jsem na to zvědavá 
Autor: KackaHK 24.2.2012 v 13:07
Bellinko, taky jsem chtěla kupovat tuhle na plínku, ale kamarádka ji měla a malá byla dost živá a cca od 2 měsíců už se nedala použít, protože jí pořád padala a pak celý noci alarm... Asi to je mimčo od mimča, ale koupím si radši tu podložku do postýlky.. Jen mám maličko obavu, jestli se mi vejde, protože na začátek budu mít koš, ne postýlku.. ale rozměry jsou nějakých 50x30 co jsem četla, tak snad se vejde... Tyhle věci mě někdy hrozně vystresujou, budu se o toho šmudlíčka hrozně bát :/
Autor: Bellinka 24.2.2012 v 13:11
Tohle mi přesně ta kamarádka taky říkala, že to bylo jen na chvíli, pak se malý vrtěl.. Já bych si to za ty prachy nekoupila, ale když mi to půjčila, tak jsem ráda.. Můj brácha si hodně chválil chůvičku Angelcare i s monitorem dechu právě, tak o ní taky přemýšlím..
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 13:13
Kači my budem taky pořizovat s těma podložkama..se dvěma. Jednu budem mít v postýlce v ložnici a druhou v obýváku, abych to nemusela pořád předělávat..některý firmy to prodávají rovnou se dvěma a jinde se dá druhá dokoupit. A až je mimčo velký, tak se dají obě do jedné postýlky, protože když je podložka pak malá a prcek se v postýlce přesune na jednu stranu tak by to hned řvalo..takhle se ti velikost zdvojnásobí. Mám dojem že o tom tady i někdo psal..jestli Evička? Už nevím
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 13:15
Jé Bell myslím, že to je ta na kterou jsme se taky dívali a pak je ještě myslí Angelsounds nebo tak nějak..
Já jsem tady z toho úplně nemocná a jako jednu z prvních věcí co jsme ohledně mimi řešili jsem manželovi říkala, že si klíďo už v životě nekoupím kabelku ale tohle musíme mít
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55