TP jaro-léto 2012

24.2.2012 v 12:51

Mad tak tvůj sen znamená to,že jsi plná obav,ale vše dobře dopadne a bude v pořádku.

Autor: Bellinka   24.2.2012 v 12:52

Mad, to je teda dost strašidelný Frown.. To Ti vůbec nezávidím.. 

24.2.2012 v 12:55

Dneska jsme dojídali svíčkovou ze včera dala si aj mamka jelikož Nám hlídala malého ne že bychom to potřebovali,ale chtěla asi vypadnout z toho bordelu co jí tam dělá budoucí snacha s malým tak tu zůstala a já jí za to hlídání rovnou pozvala na oběd.Zítra bude znojemská tak se už těším s rýží.

Děvčátka nevíte kde bych našla na netu co znamenají ty různé zkratky na těhotenské kartičce???

Autor: KackaHK   24.2.2012 v 12:57

Ronísku, gratuluju, jsem ráda, že je vše ok, i když Tě tak vystrašili. Lepší se na to podívat dvakrát a pořádně než něco zanedbat ;)

S těmi sny, taky se mi občas zdá, že je malej někde beze mě a já pak křičím na všechny, že je můj, nebo si připadám strašně špatně, že se o něj vůbec nestarám. Poslední dny se mi ale zdají spíš jiný sny, bez broučka, ale taky takový divný a budím se s panikou. Třeba o pavoucích, těch se strašně bojím, to byl jeden z dnešních..

Holky, jdu ven s psíkem a pak pojedu do města. Na stránkách lékarny jsem zjistila, že mají monitory dechu.. Jaký se chystáte kupovat?

24.2.2012 v 13:00

Děkuji Kačenko a máš pravdu jak se říka dvakrát měř jednou řeš...Kiss.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Bellinka   24.2.2012 v 13:00

Ahoj Kačko, já mám po kamarádce tu Snuzu, tak jsem na to zvědavá Embarassed

Autor: KackaHK   24.2.2012 v 13:07

Bellinko, taky jsem chtěla kupovat tuhle na plínku, ale kamarádka ji měla a malá byla dost živá a cca od 2 měsíců už se nedala použít, protože jí pořád padala a pak celý noci alarm... Asi to je mimčo od mimča, ale koupím si radši tu podložku do postýlky.. Jen mám maličko obavu, jestli se mi vejde, protože na začátek budu mít koš, ne postýlku.. ale rozměry jsou nějakých 50x30 co jsem četla, tak snad se vejde... Tyhle věci mě někdy hrozně vystresujou, budu se o toho šmudlíčka hrozně bát :/

Autor: Bellinka   24.2.2012 v 13:11

Tohle mi přesně ta kamarádka taky říkala, že to bylo jen na chvíli, pak se malý vrtěl.. Já bych si to za ty prachy nekoupila, ale když mi to půjčila, tak jsem ráda.. Můj brácha si hodně chválil chůvičku Angelcare i s monitorem dechu právě, tak o ní taky přemýšlím..

 

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 13:13

Kači my budem taky pořizovat s těma podložkama..se dvěma. Jednu budem mít v postýlce v ložnici a druhou v obýváku, abych to nemusela pořád předělávat..některý firmy to prodávají rovnou se dvěma a jinde se dá druhá dokoupit. A až je mimčo velký, tak se dají obě do jedné postýlky, protože když je podložka pak malá a prcek se v postýlce přesune na jednu stranu tak by to hned řvalo..takhle se ti velikost zdvojnásobí. Mám dojem že o tom tady i někdo psal..jestli Evička? Už nevím

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 13:15

Jé Bell myslím, že to je ta na kterou jsme se taky dívali a pak je ještě myslí Angelsounds nebo tak nějak..

Já jsem tady z toho úplně nemocná a jako jednu z prvních věcí co jsme ohledně mimi řešili jsem manželovi říkala, že si klíďo už v životě nekoupím kabelku ale tohle musíme mít

1 ... 1276 1277 1278 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.