TP jaro-léto 2012
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 13:16
Jé kecám..ten duhej je Nanny
24.2.2012 v 13:20
Je malý se tam vrtí miláček už od rána s přestávkama a já bych spinkala jako kotě
.
Autor: Bellinka 24.2.2012 v 13:21
Jojo, Nanny, ty mají u nás v porodnici, ty jsou prý dobrý.. Mně přijde dobrý, že je to zároveň s tou chůvičkou, o přístroj méně, ale zas 3 a půl tisíce je taky masakr.. http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/17-1-Potreby-pro-deti/27-2-Chuvicky-a-monitory-dechu/5/141-Skladem-Monitor-dechu-a-chuvicka-Angelcare-AC401
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 13:24
Ahoj holky k těm snům..... mě se nikdy nic hrozného nezdá a noční můry nemám. Dnes snad poprvé jsem měla příšerný sen. Jsem doma a venku se otevírají větrem vrata, příšerně bouchají a ke všemu se v celém domě otevírají a vylamují okna, venku je hrozný vítr asi uragán a sněží, Během pár minut co lítám po domě a silou zavírám okna, někde už mám i nachumeleno a venku to hučí a vše lítá a naráží do domu. Jsem doma sama těhotná a přítel pracovně pryč. Jsem bezradná a neštastná co s tím sama udělám a jak dům zabedním.Všude to tak bouchá, mlátí až mě to probudí. Byla uplně mimo... přítel příšerně chrápal....

. Posadila jsem se na postel a vynadalamu že mám díky jeho chrápání noční můry 
Dnes jsem také volala k detskému doktoru aby nás zapsal... Tak stačí až nás po porodu pustí domu zavolat a přijede se na malou kouknout.
24.2.2012 v 13:29
Jé Niky já jsem sice slyšela od přítele,jestli příjde domů k Nám dr ale u dětí jsem to neměla tak s tím ani nepočítám nevím jak je to dnes.
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 13:31
Tak žasnu jak jsou některý maminky šikovný: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9161&order=1
24.2.2012 v 13:34
Tak to je krasný Mad taky koukám jak je šikovná paní.
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 13:37
Na tu první kontrolu prý chodí doktor vždycky domů tak na to spoléhám, nerada bych tak malího prcíčka tahala hned do ordinace.
Jo Bell, to je dobrý že má i chůvičku pokud ji chceš, já jsem si říkala, že chůvičku pořizovat nebudu. Kdybychom měli domek tak jo ale v bytě to myslím nebude úpně třeba..stejně budu prcka mít skoro pořád v obýváku a když ho dám spát přes den do ložnice tak dveře jen přivřu, nebudu je zavírat..to mi mamina vštěpuje už milion let..aby si prcek nezvykal na úplný ticho. Teta měla sestřenky navyklý na absolutní klid při spaní a pak stačilo aby jim tam bzučela moucha..fakt nekacám..a bylo řvaní jak kdyby je někdo vraždil 
My jsme usli i při puštěné televizi nebo otevřeným oknu když byly žně..
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 13:47
Já si asi koupím video chůvičku. Máme dům a maminka také. Když k ní budu jezdit procházkou a malá třeba usne nechám jí venku a tím jak má dva velké pejsky musím jí nechat jinde aby jí neňuchali. Já jí třeba využiju hodně ale monitor dechu kupovat nebudu.
24.2.2012 v 13:50
Mad no ja u syna jsem to mela tak ze hned z porodnice jsme jeli k detskemu a u male ne hned ale asi za tyden ale domu k nam nikdo neprisel tak nevim.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55